fbpx

Марс у Рибах до 30 квітня як використати його міць кожному знаку зодіаку

22 березня 2024 року Марс залишив знак Водолія і увійшов до Риби. Цей транзит запрошує нас вступити у глибші стосунки з нашими бажаннями, нашою уявою та нашим творчим потенціалом, пропонуючи нам можливості прорватися крізь ілюзії та привести себе у відповідність до Істини.

Вхід Марса до Риб особливо актуальний для тих, хто народився з планетами або кутами в мутабельних знаках Близнюків, Діви, Стрільця і Риб, особливо для людей з натальним Марсом у Рибах, які переживають повернення Марса.

Людей, на яких особисто вплинула зміна знаків Марса, заохочують довіряти своєму баченню і дотримуватися підказок своєї інтуїції, оскільки вони вчаться йти життям, не застосовуючи силу для руху вперед.

Ось як перехід Марса в Риби позначиться на всіх знаках Зодіаку

Овен

Ваші далекоглядні здібності збільшуються, оскільки ваша правляча планета Марс переходить у 12 будинок гороскопу. З одного боку це може зробити вас безмежно творчим. Ви мріятимете, бачачи барвисті можливості там, де раніше ви бачили тільки розпач. Мотивуюча енергія Марса також може спонукати вас серйозно навести лад у будинку.

У процесі ви можете випробувати приплив почуття провини. Під час транзиту Марса в Рибах можуть виникнути сильні емоції, тому переконайтеся, що у вас є достатня підтримка навколо вас, коли ви почуваєтеся пригніченим або щосили намагаєтеся впоратися. Гороскоп на день для Овна: прочитайте свій!

Телець

Один за всіх та всі за одного! Мотиватор Марс увійшов у ваш сектор командної роботи, надихаючи нові формати співпраці, як у реальному житті, так і віртуально. Хоча вам доведеться поділити славу зі своїми однодумцями, у вас більше шансів довести місію до фінішу, якщо ви працюєте з іншими.

Переглядаючи свої цілі на 2024 рік, шукайте людей, які готові бути інноваційними, попри труднощі. Ви можете знайти нове джерело доходу, вивчаючи програмне забезпечення, 3D-друк, штучний інтелект чи нові навички цифрового маркетингу.

Близнюки

Енергійний Марс прямує до вашого сектору амбіцій, прискорюючи ваші професійні плани. Кар’єра на першому місці тут, з Марсом, з 22 березня до 30 квітня. Приєднуйтесь (або створіть!) до групи натхненників, що складається з найвпливовіших людей. Сміливо надсилайте особисті повідомлення впливовим особам, запропонувавши хитру презентацію, від якої вони не зможуть відмовитись.

Ваше робоче життя буде насиченим, що також може додати стресу. Якщо ви збираєтеся діяти за схемою “пан чи зник”, обов’язково робіть перерви. Продовжуйте займатися фітнесом та виходьте на прогулянки, де можете. Вам потрібно залишатися сильними та життєрадісними! Марс любить таких.

Рак

Збирайте валізи, Раки! Енергійний Марс вривається в Риби, пролітаючи через ваш авантюрний дев’ятий будинок з 22 березня по 30 квітня 2024 року. Ваша пристрасть до подорожей не виявлялася так сильно протягом двох років, тому почніть вивчати можливості поїздок, які відповідають вашим інтересам.

Марс у цьому становищі може спонукати вас назвати це так, як ви це бачите, але ви можете забути про такт. Нагадування: це ваше життя, а не реаліті-шоу, тому не починайте ставитися до близьких як до акторів, які погано поводяться.

Лев

З очей геть з серця геть? Марс проникає у ваш восьмий будинок таємниць та прихованої інформації, змушуючи вас мати справу з усім, що ви заміли під килим із глибоким ворсом. Ваш настрій може сягати крайнощів: в одну хвилину ви надихнені, в наступну — холоднокровні і врівноважені.

Хороша новина: Марс у восьмому будинку – час великих перетворень. У вас буде достатньо сміливості, щоб змінити нездійсненну частину вашого життя. Крім того, при цьому ви виглядатимете неймовірно сексуально, оскільки розпечена планета посилить ваше лібідо на наступні п’ять з половиною тижнів.

Діва

Гострий Марс наближається до Рибів, нагріваючи ваш сьомий будинок відносин з 22 березня по 30 квітня 2024 року. Червона планета стимулює сміливі дії. Коли ви переходите від дистанційника до переслідувача, ви можете стати досить сильними! Переконайтеся, що ви не змушуєте людей діяти відповідно до Вашого графіку. Це може поставити їх у режим опору, і вам буде складніше підштовхнути партнерство у бажаному напрямку.

Якщо ваше особисте життя перебуває під загрозою, агресивний Марс не дозволить вам сидіти склавши руки. Хитрість у тому, щоб протистояти проблемі безпосередньо, одночасно знижуючи вогневу міць. Пам’ятайте: ви хочете БУДУВАТИ мости, а не спалювати їх. Ведіть переговори, йдіть на компроміс.

Терези

Весняні тренування розпочнуться 22 березня, коли Марс-енергетик увірветься до вашого шостого будинку здорового способу життя. Стрес може підірвати ваше здоров’я під час транзиту Марса в Рибах, що є ще одним приводом спалити його за допомогою домашніх тренувань, велосипедних прогулянок та танцювальних вечірок.

Щоб подолати всі обов’язки, вам потрібно бігти з оптимальним навантаженням. Наразі немає часу на збої. Готові навести лад у будинку? Марс у шостому будинку означає час збирання. Надягніть горезвісні гумові рукавички та очистіть простір.

Скорпіон

Зухвалий Марс переїде до вашого п’ятого будинку слави, наповнюючи вас зоряною силою. Якщо ви волієте, щоб ваша робота говорила сама за себе, знайдіть місця, де можна виставити свої останні творіння. Ваше романтичне життя також набирає обертів під впливом Марса, і пристрасть може розгорітися до червоного.

Попередження: якщо ви сперечаєтеся зі своїм коханням, цей бурхливий цикл може підлити олії у вогонь. Не рвіть стосунки тільки тому, що ви незадоволені. У гніві нічого не вирішується, тому витратите деякий час, щоб охолонути, перш ніж вирішувати якісь проблеми у ваших відносинах.

Стрілець

Дім милий дім? Вогненний Марс розбиває табір у домашньому секторі вашого гороскопу, приносячи у ваше гніздо як хвилювання, і роздратування. З одного боку, ваш будинок може стати жвавою майстернею для всіх ваших новаторських ідей. А як щодо тих моментів відпочинку, які потрібні вам (і іншим людям під вашим дахом)?

Марс може бути трохи подразником, через що важко знайти місце для усамітнення. Провокаційна планета може викликати бажання стати дизайнером інтер’єрів. Перш ніж піти на це, зрозумійте масштаби проекту і переконайтеся, що у вас є мужність і пристрасть, щоб взятися за цю місію.

Козеріг

Чого чого? Ваші слова мають більше сили, ніж будь-коли, оскільки наполегливий Марс переходить у Риби та сектор зв’язку вашого третього будинку гороскопу. Коли вашу вогневу міць набрано, ви можете не усвідомлювати, наскільки сильні. Щоб не залякувати людей, піддайтеся співчутливій та поетичній атмосфері Риб.

Ви або блискуче співпрацюєте, або тиняєтеся під час транзиту Марса в Рибах. Співпраця не буде легкою, тому важливо чітко розмежувати обов’язки, щоб уникнути конфліктів. Ви можете навіть укласти контракт або викласти все в електронній таблиці для ясності.

Водолій

Енергійний Марс входить у грошову зону вашого гороскопу. Ваші думки можуть бути поглинені бізнес-можливостями, коли ви заповнюєте заявки, підправляєте своє резюме або запускаєте стартап. Ви приймали Червону планету з 16 лютого, що, поза сумнівом, принесло з собою вихор далекоглядних ідей. Під час транзиту Марса в Рибах ви нарешті знайдете концентрацію, необхідну для переходу у виробничий режим.

Збудлива енергія Марса може призвести до перевитрати коштів, особливо коли йдеться про предмети розкоші. Напруженість у відносинах з колегами також може наростати, особливо якщо ви ставитеся до них надто «по-марсіанськи» (читай: владно, агресивно та жахливо). Не забувайте, що ваша роль командний гравець, а не диктатор.

Риби

Русалка на волі! Розпечений Марс йде до Риб з 22 березня по 30 квітня, благословляючи вас додатковою пристрастю та продуктивністю. Ті великі зміни, які, як ви знаєте, необхідно зробити, взятися вимагають вашої уваги.

Увага: рівень стресу може підвищитися, тому дуже важливо займатися спортом і позбавлятися занепокоєння. Насамперед, будьте самостійними. Марс відвідує Риб лише раз на два роки, спонукаючи до сміливих та безстрашних дій. Поставте себе перше місце. Коли ви успішні, успішні всі — ось щедрі Риби.

You cannot copy content of this page