fbpx

Марс у Терезах з 27 серпня по 12 жовтня 2023 року: прогноз для знаків зодіаку

27 серпня Марс перейшов на знак Терезів, змінюючи темп і фокус у сферах активності, сили та енергії. Марс у Терезах уособлює потребу в збалансованому, гармонійному підході до рішень та вчинків. У цей час енергія Марса може бути спрямована на переговори, мистецтво, партнерство та політику.

У переговорах люди можуть бути більш дбайливими та справедливими, прагнучи компромісів та балансу. В галузі мистецтва можлива підвищена креативність та здатність знаходити гармонію у своїх роботах. У партнерстві як професійному, так і особистому зростає бажання співробітництва та взаємної підтримки.

У політиці період Марса у Терезах може схиляти до дипломатичних рішень та пошуків справедливості. У той же час іноді можуть бути складнощі з прийняттям рішень, оскільки властива Терезам невпевненість може уповільнити цей процес.

Важливо використовувати цей період для встановлення більш збалансованих та гармонійних відносин, а також для перегляду своїх цінностей та пріоритетів. У людей зростає бажання будувати гармонійні та рівноправні стосунки.

Популярність та чарівність можуть посилитися, що може допомогти при знайомствах та пошуку нових друзів. Особливу увагу у цей стабільний час варто приділити фінансовому плануванню та ухваленню збалансованих інвестиційних рішень.

Цей період підходить для гармонізації тіла та духу. Сприятливий час для занять йогою, медитацією, дихальними вправами та духовними практиками, що сприяють досягненню внутрішньої рівноваги.

У цей час посилюється інтерес до мистецтва, культури та філософії. Тому це слушний момент для відвідування виставок, музеїв, перегляду художніх фільмів, читання літератури та вивчення різних культурних течій.

Овни

У вересні 2023 року ви будете приділяти багато уваги розвитку ділових та особистих відносин з оточуючими та досягати успіху у співпраці. Можливо, вам зроблять пропозицію руки та серця.

Тельці

Ви зосередитеся на будівництві кар’єри та підтримці фізичного та емоційного благополуччя. Не виключено, що доведеться пройти курс підвищення кваліфікації.

Близнюки

У вересні 2023 року ви спрямуєте свою енергію на самовираження через творчість та розвиток романтичних відносин. Багато сил піде на пошуки порозуміння з дітьми.

Раки

У вересні 2023 року ви зосередитеся на взаєминах у сім’ї, створенні затишку та безпеки будинку. Не виключено, що доведеться продати чи купити квартиру.

Леви

Ви спрямуєте свою енергію на спілкування, навчання та подолання перешкод, пов’язаних із непорозумінням.

Діви

Ви сфокусуєтеся на управлінні фінансами та пошуку матеріальної стабільності. Терези Ви в цей час направите свою енергію на зміцнення особистої ідентичності та самовираження.

Скорпіони

У вересні 2023 року ви зосередитеся на розвитку своєї духовності та вивченні своєї підсвідомості, щоб краще зрозуміти себе та інших.

Стрільці

Ви спрямуєте свою енергію на зміцнення соціального кола, спільність та підтримку дружніх зв’язків.

Козероги

Ви зосередитеся на досягненні професійних успіхів та визнання у суспільстві. Це сприятливий момент досягнення цілей.

Водолії

У вересні 2023 року ви сфокусуєтеся на духовному зростанні, інтелектуальному розвитку та дослідженні нових горизонтів. У цей час можна запланувати закордонні поїздки.

Риби

Ви спрямуєте свою енергію на перетворення, оновлення та керування отриманою спадщиною. Можливо, вам доведеться інвестувати кошти у новий проект.

You cannot copy content of this page