fbpx

Марс у Водолії до 22 березня — як використати його силу, прогноз для кожного знака зодіаку

Як знакам Зодіаку використовувати транзит Марса у Водолій.

13 лютого 2024 року Марс, планета Бажань і Дій, входить у Водолій, де залишиться до 22 березня. У цей час люди будуть сміливіші за звичайне і легше на підйом. Дізнайтеся, як використовувати транзит Марса, залежно від вашого знака Зодіаку.

Овен

Не будьте імпульсивними. Важко стримувати свої бажання, але заздалегідь продумати — це завжди мудрий вибір. Тепер, коли ваша правляча планета Марс входить до Водолія, ви готові взятися за новий проект. Можливо, ви знаходитесь на порозі важливого відкриття. Попереду ви маєте 1,5 місяці для співпраці з іншими.

Телець

Ви готові до реалізації своїх амбітних планів. Заклик до дій не лякає і не напружує вас, тому що ви й так збиралися збільшити зусилля, коли Марс увійде у ваш сектор роботи. Нині не час уникати відповідальності. Натомість ви будете мотивовані і швидше за все досягнете своєї мети.

Близнюки

Звичайно, це не головна ваша мета, але про одну ситуацію ви думали набагато більше, ніж про інші. Тепер настав час заглибитись у навчання. Правда, коли Марс входить до Водолія, ви готові дізнатися набагато більше, ніж зможете засвоїти. Тому не хватайтесь за кілька курсів відразу, виберіть один напрямок.

Рак

Коли Марс йде Водолією, у вас є чудова можливість скористатися його силою для реформування свого бюджету або остаточного прощання з негативними уявленнями про гроші. Марс додасть вам сміливості, а енергія Водолія допоможе навчитися нового та прогресивного.

Лев

Марс, що входить у Водолій, відкриває двері кохання та партнерства. У вас попереду 1,5 місяці процвітання стосунків та спілок. Можливо, ви думали про те, щоб розпочати свій власний бізнес, але тепер вам захочеться зробити це зі своєю другою половинкою. Будь-які справи “на двох” будуть успішними.

Діва

Коли Марс йде по Водолію, ви можете відчути приплив енергії розумово, духовно та емоційно. Це може спонукати вас починати реорганізацію. На роботі та вдома ви можете внести суттєві нововведення у звичний порядок. Тільки не будьте прискіпливими, якщо всі інші не згодні з вами.

Терези

Приймайте рішення. Ви можете відчути себе трохи розгубленими, коли Марс увійде до вашого сектору творчості. Ви не знаєте, за що братися, тому що у вас з’явиться багато ідей. Реалізуйте їх по черзі чи залежно від сили бажання. Не соромтеся змінювати свій імідж, не тримайтеся за старе.

Скорпіон

Якщо хочете переїхати, купити чи продати нерухомість, ви можете зробити це. Потрібно просто виконати роботу, необхідну досягнення цієї мети. Марс входить у Водолій та активує ваш сектор будинку та сім’ї. Плануйте справи відповідно до принципів, які вам важливі.

Стрілець

Ви готові вирушити на новий горизонт. Марс входить у Водолій, тому вам слід виявляти певну обережність при виконанні дій, пов’язаних із ризиком чи подорожами. Намагайтеся не приймати рішень в останній момент. Використовуйте ці 1,5 місяці для навчання та нових знайомств.

Козеріг

Займайтеся своїми фінансами: коли Марс йде пр Водолію, це пробуджує у вас інтерес, азарт і сміливість. Ви можете захотіти знову розставити пріоритети, поставити нові фінансові цілі або змінити способи їх досягнення. Ви вже бачите, як це зробите, і це величезна частина успіху.

Водолій

Яка ваша улюблена справа, Водолію? До 22 березня ви маєте час для визначення того, чого ви дійсно хочете від життя. Коли Марс увійде у ваш знак, ви можете відчути необхідність пізнати себе. Це час для самоаналізу та прийняття змін, які відбуваються у вас.

Риби

Коли Марс входить до Водолія, вам потрібно бути обережним, щоб не дозволити собі впасти в якісь погані звички або повернутися в токсичні стосунки. Вам захочеться більше часу проводити на самоті – чиніть опір цьому. Найкраще в цей період зосередитися на собі.

You cannot copy content of this page