fbpx

Марс у Знаку Риб 15 квітня 2022 року: конфлікт стихій, спокуси та ризики

15 квітня Марс здійснює свій черговий транзит за Знаками Зодіаку. Цього разу він виявиться в Рибах, що зробить наше життя набагато складнішим. Астрологи розповіли, що саме відбудеться цього дня.

15 числа Марс виявиться в самому несприятливому для себе положенні. У Рибах ця планета породжує дисонанс і дисгармонію, оскільки є джерелом сили Вогню, а Риби належать стихії Води. Сам день переходу буде дуже небезпечним, але в наступні кілька днів також відчуватиметься сильний негативний вплив планети. У цілому Марс пробуде в Рибах аж до 23 травня.

Чим загрожує перебування Марса в Рибах

У день переходу (особливо в сам цей день) і наступного місяця на нас усіх очікує розквіт обману. Астрологи вважають, що люди набагато частіше вдаються до хитрощів і обману задля досягнення цілей і ради наживи. Звісно, ​​комусь доведеться відчути все це на собі. Можна буде легко нарватися на шахраїв, причому не тільки в реальному житті, але і в соціальних мережах, в месенджерах.

Підвищення агресії. У цей період, а в особливості 15 і 16 числа люди будуть дуже агресивними, вкрай злопамятними і токсичними. Остерігайтеся тих, хто намагається маніпулювати почуттями. Багато брехні буде у всіх відносинах — як у ділових, так і в любовних, дружніх.

Найсильніший внутрішній дисонанс. Більшість людей планети в цей відрізок часу відчує, що треба щось міняти. Вже 15 числа з’явиться гостре і дуже неприємне відчуття власної марності і слабкості, малозначності. Все це лише думки. Насправді ніхто не стане гіршим.

Зміниться лише ставлення людей до самих себе. Багато хто стане дуже прискіпливим, схильний до самокопання, самоаналізу і апатиї.
Не виключено, що в той час, поки Марс в Рибах, багато хто відчуватиме сильні напади паніки без особливого приводу. Будь-яка, навіть найменша проблема може змусити нас думати, що весь світ руйнується.

Не бійтеся, адже з цим можна впоратися, якщо дотримуватися рекомендацій, описаних далі.

Поради астрологів на період з 15 квітня по 23 травня

По-перше, намагайтеся діяти обережно. Довіряйте тільки перевіреним людям, які точно вас не зможуть обдурити. Це дуже важливо, оскільки навіть хороші товариші і знайомі можуть засмутити вас і розчарувати своїм егоїзмом або зрадою.

Будьте особливо обережними в поводженні з грошима. Не купуйте нічого наддорогого і намагайтеся економити кошти. Якщо ви цього не зробите, покупка якоїсь речі може обернутися фіаско — вони зламаються або просто розчарують вас.

Третя порада: у жодному разі не лаяйтеся з людьми і не вступайте в конфлікти. Справа в тому, що навіть мала сварка може призвести до серйозних негативних наслідків. З 15 квітня по 23 травня люди легко можуть розлучатися, навіть якщо прожили один з одним кілька років. Не відповідайте маніпуляторам, не помститься. Це той самий період, коли потрібно пропускати повз вуха неприємні слова, фрази, шпильки і хворобливу іронію. Токсичні люди тільки й чекають, що ви реагуватимете на їх випади.

Не змінюйте плани в останню секунду, особливо 15 квітня. Марс зробить так, що в нашій свідомості оселяться різні сумніви. Це нормально в такі періоди, так що просто робіть те, що вмієте і те, що повинні. Не звертайте увагу на неприємні думки про те, що ви щось не можете. Це Марс так впливає на вас.

Також експерти радять не ритися в минулому. Минуле не має жодного сенсу. Зараз грає важливу роль лише те, що відбувається прямо зараз. Якщо вам не хочеться залишитися без удачі, то краще фокусуватися на поточних завданнях, а не втопати в думках типу «а що, якщо?». Оточуйте себе приємними людьми і займайтеся більше справами. які приносять вам справжнє задоволення.

You cannot copy content of this page