fbpx

Марс в опозиції з Плутоном 21 травня 2023 року: чим буде корисний аспект цих двох планет

Марс і Плутон 21 травня зіллються в неймовірно позитивному для них аспекті — опозиції, що називається також протистоянням. Коли ці дві планети розташовуються по різні сторони від Землі, нас наздоганяє позитив.

Це дуже сприятливий день з погляду фен-шуй. Причина полягає в тому, що Марс і Плутон володіють різною енергетикою, що підкреслить їх діаметрально протилежне розташування щодо нашої планети. Вони будуть уособлювати собою Інь та Ян, тому експерти радять зайнятися цього дня активізацією зони здоров’я у своєму будинку.

Гарний настрій

Для великої кількості людей 21 травня стане дуже яскравим і сприятливим днем. З високою ймовірністю депресивні думки більшості людей кануть у льоту. Вони просто підуть, зачинивши за собою двері. Варто використовувати цей день для медитативних практик, спілкування з приємними людьми та улюблених хобі. Той, хто шукає добра і позитиву, обов’язково це знайде.

Якщо Вам потрібен бойовий дух для руху вперед, то в цю неділю ви отримаєте сповна. Потрібно прислухатися до серця і займатися тим, чого хоче ваша душа.

Позитивна динаміка та приємні зміни

День не можна назвати спокійним. Ця неділя пройде досить швидко, тому потрібно встигнути зачепитися за приємні емоції і зробити те, що ви давно хотіли. Успіх буде поруч із вами. Потрібно лише правильно нею скористатися.

Важливо пам’ятати, що 21 числа має відбутися багато важливих подій, причому багато з них будуть дуже помітними і очевидними завдяки Марсу. Плутон намагатиметься допомогти нам з вами подолати наші стереотипи, перестати чіплятися за минулий, спрямувавши погляд у майбутнє.

Також астрологи у зв’язку з цим радять виявляти більше уважності і стежити за всіма аспектами життя. Не виключено, що щось приємне станеться там, де ви чекати цього навіть не збиралися.

Примирення та доброта

Люди стануть мирнішими, незважаючи на залучення до аспекту Марса. Прийти до загального знаменника стане набагато простіше, причому навіть з тими, кого ви можете назвати своїм ворогом. Ваші відносини з людиною зміняться на краще, але для цього потрібно піти назустріч. Важливо проговорити свої претензії і позначить свою готовність до пошуку компромісів. Кращого дня для примирення закоханих і друзів просто не придумати.

Допомога в прагненні стати краще

У багатьох людей цього дня відкриються очі на те, як можна зробити своє життя кращим. Комусь захочеться знайти нове захоплення, а комусь поміняти стиль, знайти нове кохання, зробити ремонт будинку і так далі. Яким буде прояв цього бажання, незрозуміло, але воно прийде майже до кожного з нас. Змініть щось у собі, щоб змінилося ваше життя. Це головна рада на 21 число. Якщо раніше зорієнтуватися і направити життєві обставини в потрібний бік було важко, то цієї неділі завдання полегшиться.

Приємні зустрічі

Цього дня нам з вами вдасться зустріти на своєму шляху надійних людей. Нові знайомства цієї неділі стануть доленосними. Звичайно, ймовірність цього не стовідсоткова, але варто приготуватися до того, що ви знайдете хорошого друга або другу половинку. Перший варіант вірогідніший, оскільки Марс і Плутон не відповідають за любовну сферу життя і сім’ю безпосередньо.

You cannot copy content of this page