fbpx

Медитація для тих, хто хоче знайти вирішення складної життєвої ситуації

Медитація для тих, хто хоче знайти вирішення складної життєвої ситуації

Кожному з нас часом доводиться мати справу зі складними життєвими ситуаціями. Коли потрібно прийняти якесь серйозне рішення, велика ймовірність припуститися помилки. Експерти поділилися спеціальною медитацією, яка допоможе не допустити цього.

Часто люди покладаються на логіку у моменти прийняття рішень. Якщо ви звикли довіряти саме їй, то вам допоможе квадрат Декарта. Якщо дилема занадто складна, можна спробувати помедитувати, закликавши на допомогу вищі сили.

Підготовка до медитації

Насамперед потрібно знайти спокійне та тихе місце, в якому вас ніхто не потривожить, оскільки медитативні практики не можуть у присутності інших людей.

Потрібно медитувати вдома, у приємній обстановці. Суть полягає не у пошуку рішення, а у вигнанні всіх поганих думок та інформаційного шуму. Можна запалити ароматичні свічки, увімкнути звуки природи на фоні. Правильне становище допоможе сфокусуватися на своєму внутрішньому світі.

Медитація на ухвалення рішення

Отже, ви у себе вдома, у приємній обстановці. Вам потрібно встати і потягнутися руками нагору, роблячи це на вдиху. Намагайтеся уявити, як повітря входить у ваше тіло з кінчиків пальців на ногах, заповнюючи кожну клітинку. Після цього починаємо повільно опускати руки, одночасно видихаючи прийняте повітря. Таким чином ви встановите прямий контакт із землею та повітрям. Дуже важливо проводити цю медитацію саме в положенні стоячи, оскільки встановити зв’язок із Вселенським розумом у такий спосіб набагато простіше.

Повторіть це кілька разів, а потім заплющте очі і уявіть собі, що над вами відкривається око. Це якась дірка у просторі, з якої ллється світло. Продовжуйте глибоко вдихати та повільно видихати. Це світло наповнює ваше тіло силою, любов’ю та добром, забираючи непотрібні думки, втому, зневіру та негатив, залишаючи у вас лише найкраще.

Відчуйте, як ваше тіло сповнюється силою, а все погане йде. Ви відчуєте теплоту з кожним новим вдихом. Експерти радять загострити увагу на цьому моменті та насолодитися ним повною мірою. Ви спокійні, сильні, позбавлені страху та зневіри. Все у цьому світі зараз спрямоване на те, щоб вам стало легше зробити важливий крок, відкинувши сумніви та подивившись на ситуацію максимально об’єктивно.

Після цього постарайтеся повільно повернути свою увагу на тіло. Ваша свідомість починає повільно закривати портал наповнення силою. Все погане залишилося поза вашим біополем. Ваші чакри вільні, сповнені сил і енергії. Тепер ви бачите, що хотіли. Ви знаєте, як вам варто вчинити, тому що ви у поєднанні з вищим розумом. Ваше тіло та душа в гармонії. Дослухайтеся до інтуїції.

You cannot copy content of this page