fbpx

Медитації від стресу, безсоння, апатії та енергетичного виснаження

Медитації від стресу, безсоння, апатії та енергетичного виснаження

Практики медитації – відмінний спосіб боротьби з втомою, апатією та енергетичним виснаженням, що веде до неприємностей зі здоров’ям. Регулярні медитації допоможуть швидко відновитися та зустрічати щодня з посмішкою.

Будь-які практики корисні для здоров’я та енергетики, тому їх так часто можна побачити у рекомендаціях. Експерти  рекомендують взяти за правило медитувати регулярно, щоб наповнюватись життєвою енергією. Прості у виконанні медитації не займуть багато часу, але нададуть вагому підтримку у важкі хвилини.

Медитація для боротьби з апатією та тривогою

Виконання медитації найкраще приурочити до вечірнього часу, за кілька годин до сну. Час вибраний не випадково: після напруженого дня сил залишається мало, тому важливо заповнити запаси енергії, розслабитися та підготуватися до відпочинку. Виконувати медитацію можна під спокійну музику, а на додаток запалити свічки чи улюблені ароматичні палички.

Проводять медитацію, сидячи на підлозі у зручній позі. Заплющивши очі, зосереджуються на диханні, проганяючи геть будь-які думки і намагаючись не думати ні про що. Через пару хвилин, коли дихання стане глибоким і спокійним, уявляють собі місце, в якому затишно та комфортно. Це може бути сонячна лісова галявина, берег моря з ледь помітним шелестом хвиль, затишна кімната з видом на гори. Після того, як яскрава картинка заповнить підсвідомість, представляють золоті нитки сили, які прагнуть сонячного сплетення.
Про успішне виконання медитації розкажуть відчуття: легке поколювання кінчиків пальців і тепло, що розливається по тілу. Медитацію завершують глибоким вдихом та повільним видихом.

Медитація для позбавлення від кошмарів

Цю медитацію виконують у будь-який час: після пробудження посеред ночі, вранці або в обід. Умови самі: розслаблена поза, тиха музика, приглушене світло, вирівняне дихання.

Після того, як тіло прийде в стан спокою, потрібно уявити найбезпечніше місце: мамині обійми, занедбаний острів, власну спальню або затишний будиночок. Відчувши спокій та розслаблення, навколо себе подумки сплітають яскравий кокон, який повністю відрізає тіло від зовнішнього простору. У ньому відчувається безпека та стабільність.

Регулярні медитації допоможуть щоразу перед сном захищатися від кошмарних сновидінь, ховаючись у кокон і закриваючись від будь-якого зла. Піде на користь і подушка з трав: вона доповнить медитацію та дозволить спокійно засинати, відпочиваючи та відновлюючи сили уві сні.

Медитація для відновлення енергії

Цю медитацію можна проводити щодня, щоб не втрачати енергію та не ставати заручниками депресії. Зайнявши зручну позу, заплющують очі, руки кладуть на коліна, з’єднуючи великі пальці з мізинцями в кільце. Заплющивши очі, уявляють, як із зовнішнього світу тягнуться потоки сили, які потрібно спрямувати на себе. Кожен із потоків затискають пальцями рук по черзі: спочатку великими та мізинцями, потім безіменними тощо. Такі рухи допоможуть замкнути енергію на собі та заповнити її запаси за лічені хвилини.

Будь-яка медитація – це чудовий спосіб переналаштування свідомості. Кожен може вибрати духовну практику на свій смак: це може бути йога, читання мантр, оздоблення мандал, дихальні техніки. Важливо, щоб заняття були регулярними, і вони принесуть користь.

You cannot copy content of this page