fbpx

Меркурій перейшов в знак Стрільця: початок сприятливого фінансового періоду

Меркурій переходить в Знак Стрільця 24 листопада 2021 року: початок сприятливого фінансового періоду

24 листопада Меркурій зробив дуже важливий перехід в Знак Стрільця. У цьому Знаку дана планета повністю розкриє свій потенціал. Це означає, що в цей день в доступному для огляду майбутньому нас чекатиме неймовірна фінансова удача.

Варто відразу зазначити, що Меркурій пробуде в цьому Знаку до 12 грудня. За ці два тижні астрологи радять завершити всі найважливіші справи. Меркурій дасть нам досить сил і енергії для того, щоб звільнитися від боргів і зустріти новий 2022 рік Водного Тигра в правильному настрої.

Чим буде примітний період з 24 листопада по 12 грудня

Якщо у вашому житті був присутній хаос, Меркурій у Стрільці допоможе з ним розібратися і позбутися від непередбачуваності. З 24 листопада нас чекає настання нового періоду в житті. Ми самі будемо вибирати, як і за що братися. Це вам вирішувати – в якому напрямку рухатися, що вважати поганим, а що хорошим.

Скандали і будь-який розлад підуть у небуття. На зміну негативу прийде доброта, вміння знаходити спільну мову. Все погане залишиться в минулому, і з’явиться можливість помиритися з заклятими ворогами.

Поради астрологів на період з 24 листопада по 12 грудня

Набагато більше грошей вдасться заробити тим, хто вміє і хоче боротися з лінню, апатією і прокрастинацією. Це сприятливий день для будь-якої фінансової активності, спілкування, укладення угод, пошуку роботи. Якщо ви будете все це робити максимально відповідально, то отримаєте від Меркурія багато удачі.

Це дуже сприятливий період, але не тільки для тих, хто хоче стати багатшими матеріально. Він стане вдалим для тих з нас, хто буде сфокусований на духовній складовій життя. Це прекрасний час для постановки нових завдань, самоаналізу, духовного пробудження, отримання нових знань. Меркурій поліпшить нашу пам’ять.

Намагайтеся змінити обстановку. Не обов’язково кудись їхати. Мова йде не тільки про поїздках і подорожах, а й про дозвілля. Займайтеся тим, чим ви зазвичай не займаєтеся. Це допоможе відпочити від неабияк набридлих справ і турбот.

You cannot copy content of this page