fbpx

Меркурій прямий з 25 квітня 2024 року — поради знакам Зодіаку

Меркурій в Овні розширює наше розуміння індивідуального “я” і змушує нас прагнути особистого розвитку через нашу поведінку та особисті інтереси. Меркурій був ретроградним в Овні протягом останніх трьох тижнів, а 25 квітня 2024 року він повертається до прямого руху. Що це означає для нас?

Які зміни несе Меркурій

Останні три тижні, поки Меркурій був ретроградним у вогненному знаку Овна, висунулися деякі нові способи побачити, ким ми насправді є. Насолоджуйтесь новим уявленням про «Я» та працюйте над подальшим розвитком відносин з ним. Спирайтеся на те, що було досліджено, і продовжуйте розширювати межі свого я.

Поки Меркурій проходив ретроградно через знак вогню, він також синхронізувався з Хіроном, активуючи зціленого воїна всередині. Нове, сміливіше «я» з’явилося з попелу, і тепер, коли Меркурій є прямим, ви можете взяти цю мудрість і застосувати її у своєму повсякденному житті.

Сформувалося нове уявлення про вас, з’явилася нова історія, яка надихає та змушує задуматися. Перед нами прокладено новий шлях, і настав час безстрашно мчати у майбутнє.

Починається сприятливий період для початку чогось нового, що допоможе процвітати! Зараз ми знаходимося в сезоні Тельця та наближаємося до відчуття достатку енергії.

Нові починання приносять надію, і на горизонті з’являються перспективні можливості у таких сферах, як:

  • фінанси, заробітки
  • серйозні, масштабні проекти
  • догляд за собою, інвестиції в себе та свій імідж
  • відносини, пов’язані із землею.

4 знаки зодіаку отримають особливі шанси змінити життя, коли Меркурій перейде в директ 25 квітня 2024 року.

1. Овен

Сезон затемнень вразив ваш світ, а це означає, що ретроградний Меркурій цього сезону Овна, можливо, був досить інтенсивним. Але тепер, коли почався сезон Тельця і Меркурій зайняв пряме становище, все почне заспокоюватись і остигати. Ви можете думати про це як початок вашого нового року і можете сформулювати ці наміри, рухатися вперед з планами і возз’єднатися з тим, хто ви є. Можливо, на вас лягло багато обов’язків, і якщо вам вдалося успішно впоратися з ними, ви могли побачити плоди своєї праці в цей період. Можливо, цей сезон також допоміг вам змінити своє ставлення до партнерства.

Результатом цього транзиту може стати ухвалення вашої незалежної сторони, тому що ви станете своїм супергероєм.

2. Рак

Під час цього транзиту, можливо, було багато непорозумінь та затримок, але як кардинальний знак ви знаєте, що ніщо не дається легко. Ретроградний Меркурій у знаку Овна, можливо, був трохи схожим на грубе пробудження. Тим не менш, ви знаєте, як привести справу в рух, тому що не відступаєте, коли виникає проблема. У навчанні чи роботі ситуація стає спокійніше, оскільки транзит стався у найвищій точці вашої карти.

Тепер у вас може бути найкраща взаємодія з колегами або людьми, які займають керівні посади.

Люди дізнаються більше про ваші лідерські якості та побачать вашу цінність.

3. Терези

Терези, ви витримали і боролися за перемогу. Ретроградний Меркурій та енергія затемнення, можливо, змусили вас відчути себе вашою сестрою у знаку Овна під час цих транзитів. Результатом прямого розташування Меркурія стане нова оцінка воїна, що дрімає всередині. Ви побачите, скільки у вас сили та сили. Якщо після березневого затемнення у вашому знаку енергія відносин була для вас нестабільною, тепер ви можете відчути деяке полегшення, знайшовши більше любові до себе та сміливості.

Прямий Меркурій також змушує вас почуватися оптимістичніше щодо того, що чекає попереду, оскільки через місяць Юпітер буде в Близнюках, даючи повітряним знакам багато приводів для розмови.

4. Козеріг

Прийняття мирнішої енергії є ознакою цього транзиту, оскільки ретроградний цикл Меркурія змушує вас повернутися додому і знайти точку опори там, де вам потрібно. Це може бути чудовий час, щоб зцілити стосунки та напругу та попрактикуватися у більш дипломатичному підході. Затемнення допомогли вам вчитися та розвиватися протягом останніх кількох тижнів. Коли енергія заспокоїться, ви побачите, як ви змінилися, і розкриєте бажання залишатися попереду і перемагати.

Енергія зараз принесе вам набагато більшу узгодженість із вашою творчою стороною, і зараз ідеальний час, щоб проаналізувати роботу, яку ви проробили під час ретроградного періоду.

You cannot copy content of this page