fbpx

Меркурій у Діві з 4 по 25 серпня 2022 року: поради астрологів для кожного Знака Зодіаку на цей період

4 серпня Меркурій увійде до Знаку Діви, де пробуде до 25 числа того ж місяця. Цей час астрологи називають одним із найкращих для роботи та фінансової активності за все літо. Настав час дізнатися про найкращі поради експертів на даний період.

Енергетика Меркурія буде дуже сильною. Це означає, що настає ідеальний час для фінансової та робочої активності. Настав гарний момент для того, щоб упорядкувати свої справи.

Овен

Овнам необхідно створювати нові зв’язки. Важливо знайомитися з новими людьми та починати працювати в команді. Астрологи радять ставити свої особисті цілі та завдання на один рядок нижче, ніж загальні. Це допоможе підвищити авторитет у робочому колективі та заробити повагу оточуючих. У довгостроковій перспективі це дуже важливо.

Телець

Тельцям у ці три тижні можна сміливо робити дорогі покупки. Також корисно вкладатиме кошти у щось велике. Це ідеальний період для навчання, здобуття нових знань та розвитку фінансової грамотності. Астрологи радять не марнувати час, а вивчати щось нове і корисне.

Близнюки

Ці три тижні стануть для Близнюків найпродуктивнішими за останні кілька місяців. Найбільший рівень удачі чекає на тих, хто буде максимально зібраний і готовий до праці та оборони. Близнюки зможуть також вибити найкращі умови для нового місця роботи, знайти нових замовників та клієнтів у бізнесі.

Рак

Ракам ці три тижні подарують максимальний рівень інтуїції. Усі важливі фінансові кроки краще робити зважено, обережно. Якщо того чи іншого дня даного періоду почнуть відбуватися якісь несприятливі події, Меркурій допоможе Ракам вийти сухими з води.

Лев

Львів у ці три тижні максимально вдалими буде діловими поїздками. У відрядження можна відправлятися настільки часто, наскільки це буде потрібно. У ході ділових поїздок астрологи радять Левам заводити нові знайомства. Швидше за все, до кінця перебування Меркурія в Діві Леви зможуть зрозуміти, куди рухатися далі.

Діва

Діви тим часом будуть максимально продуктивними, причому незалежно від сфери діяльності. Події цього періоду розвиватимуться стрімко. Якщо Діви працюватимуть, не покладаючи рук, то їхнє життя та фінансове становище різко зміняться на краще. Ще Дівам не будуть країни ні плітки, ні чутки. Люди будуть бачити в них все найкраще.

Терези

Терези в період сильного Меркурія зможуть набагато простіше відокремлювати правду від брехні. У фінансовій сфері це дуже допоможе їм просунутися вгору кар’єрними сходами. Всі Терези, які працюють з людьми та змушені багато спілкуватися по роботі, зможуть стати успішнішими.

Скорпіон

Скорпіонів чекає вдалий час для постановки нових цілей та завдань. Серпень можна вважати часом, коли встановлюватимуться нові правила. Не виключено, що Скорпіони зможуть підвищити свою мотивацію у роботі та бізнесі. Тим, хто ще не знайшов себе в цьому житті, вдасться виправити це.

Стрілець

Стрільців чекає багато приємних випадковостей. Наприклад, комусь вдасться купити щось дуже дороге із пристойною знижкою. Іншим представникам Знаку вдасться справити найкраще враження на роботодавців, колег чи бізнес-партнерів. Стрільці стануть більш промовистими та харизматичними, а це дуже важливо для фінансового успіху.

Козеріг

Козерогів Меркурій зробить продуктивнішими. За той самий проміжок часу Козероги зможуть виконати набагато більше справ, ніж зазвичай. Також цей період сприятливий для завершення вже розпочатих проектів. Все, що потрібне Козерогам – крапелька терпіння та наявність мети.

Водолій

Водолії у серпні зможуть справити найкраще враження на замовників, начальство, колег. Це час, коли люди цього Знаку зможуть вийти за межі власної зони комфорту та почати рухатися до мрії. Дуже важливо, щоб ця мрія у них була, тому що без мети Меркурій буде просто марним.

Риби

Рибам варто якнайчастіше звертатися за підтримкою до своєї інтуїції. Особливо важливим буде це в моменти прийняття важливих рішень. Меркурій не дасть Рибам фатально помилитися. Це буде також час творчого прориву. Риби зможуть розробити якісь нові ідеї, вийти на новий рівень розвитку.

You cannot copy content of this page