fbpx

Меркурій у Леві з 11 по 28 липня прогноз для кожного знаку зодіаку

11 липня 2023 року Меркурій розпочинає свій транзит через знак Лева. У цей період багато хто зможе розкрити свій потенціал у повній мірі та виявити свої ділові амбіції. Особливо це стосується Львів, Стрільців та Овнів.

Водночас, енергія Лева може стати причиною конфліктів та суперництва на робочому місці. Бажання бути першим і найкращим може спонукати людей до агресивнішої поведінки, і це може призвести до невдач на роботі. Тому варто пам’ятати, що конкуренція – це не завжди добре, і потрібно вміти працювати в команді.

Овни

У липні 2023 року ви можете познайомитися з людиною, з якою зав’яжеться новий любовний зв’язок. Якщо ви не самотні, зможете вирушити зі своїм коханим у романтичну подорож.

Тельці

У цей час усі ваші думки будуть зайняті сім’єю та будинком. Можливо, вам захочеться запросити дизайнера, щоб оновити інтер’єр та зробити його яскравішим.

Близнюки

Цей період ви можете записатися на якісь навчальні курси. Не виключено, що у вас з’явиться бажання вчитися акторській майстерності.

Раки

У цей час ви можете багато чого досягти у фінансовій сфері: покращити своє матеріальне становище, знайти нові джерела доходу, змінити роботу на більш оплачувану.

Леви

11 липня 2023 року ви відчуєте себе у центрі уваги. В цей час зросте ваша харизма, здійметься настрій, з’явиться бажання задовольнити свої амбіції.

Діви

Коли Меркурій буде у Леві, помітно збільшиться ваша творча активність. Це сприятливий час для мистецтва. Особливо ефектно ви виглядатимете на театральній сцені.

Терези

Цей період ідеально підходить для зустрічей із друзями, участі у колективних проектах, рекламних кампаній в інтернеті.

Скорпіони

У цей час ви зможете заявити про себе на повну силу у професійному середовищі та зайняти лідируючі позиції.

Стрільці

11 липня 2023 року на вас чекають захоплюючі подорожі. Це ідеальний час для того, щоб поїхати відпочити за кордон.

Козероги

Цей період підходить для пристрасних романтичних відносин, розвитку спільного бізнесу та інвестицій у творчі проекти.

Водолії

Цей момент сприятливий для знайомств, партнерських відносин, заручин та укладення шлюбу.

Риби

У липні 2023 року ви зможете показати себе на роботі з найкращого боку. Але не переймайтеся, подбайте про своє здоров’я та перевірте роботу серця.

You cannot copy content of this page