fbpx

Меркурій у поєднанні з Марсом 10 листопада 2021 року: чим особливий цей день

Меркурій у поєднанні з Марсом 10 листопада 2021 року: чим небезпечний цей день

10 листопада обіцяє бути незвичайним днем. Астрологи відзначають, що цього дня буде актуальним напружений аспект між Марсом та Меркурієм — двома потужними планетами, які можуть перевернути наше життя з ніг на голову.

Цей день належить до небезпечних, і це зовсім не перебільшення. Сьогодні всім нам варто бути обережнішими в словах та діях. Почати день варто з позитивної ноти – з добрих слів, гарного настрою. Це допоможе нівелювати частину проблем, що посилаються нам планетами.

Зриви планів

Навіть найпродуманіші плани можуть руйнуватися під дією незрозумілих подій. Це найголовніша проблема, особливо для людей, які звикли складати список справ заздалегідь. Хорошим вирішенням цієї проблеми вважатимуться наявність запасного плану.

Підвищена непоступливысть

Меркурій та Марс – гримуча суміш. Люди в такі дні, як сьогодні, стають агресивними та непоступливими. Все найгірше, що в нас є, вирветься назовні. Наслідки можуть бути дуже плачевними. Цей день може стати часом сварок, конфліктів. Остерігайтеся токсичних людей і намагайтеся самі не поводитися таким чином.

Фінансові негаразди

Меркурій — фінансова планета, а Марс теж пов’язаний із сферою грошей та роботи, але трохи в іншій проекції. Як результат — сьогоднішній день можна вважати найнесприятливішим для початку нових справ та переговорів. Будь-яке ділове спілкування потрібно звести до мінімуму, оскільки на вас можуть очікувати великі неприємності. Домовитись ні з ким не вдасться.

Також важливо остерігатися великих витрат. Сьогодні астрологи рекомендують не витрачати гроші, якщо є така можливість. Остерігайтесь обману з боку продавців та помилок зі свого боку.

Плітки та чутки

Людям властиво сьогодні перебільшуватиме і спотворюватиме факти. Це негативно позначиться на вмінні знаходити спільну мову. Більше того, якщо хтось почне говорити про інших людей різні гидоти, це повернеться йому в найближчому майбутньому невдачами в різних областях.

Зниження мотивації

Вже з самого ранку можливий розклад, за якого ми втратимо мотивацію та бажання щось робити заради свого блага та блага нашої родини, колективу. Це нормально у такі дні. Коли Марс і Меркурій у конфлікті, це викликає в нас появу дисонансу, лінощів і зневіри.

Related Post

Хлопчик, дівчинка або відразу двоє: як визначити стать первістка по знаку ЗодіакуХлопчик, дівчинка або відразу двоє: як визначити стать первістка по знаку Зодіаку

Астрологи впевнені, що місяць народження матері впливає на те, якої статі первісток у неї з’явиться на світ в майбутньому. Гороскоп від таролога, сина або дочку (а може, відразу двійню) очікувати

7 знаків Зодіаку чекає грошовий прибуток та успіх в роботі вже у липні 2021 року! Відпочивати буде ніколи7 знаків Зодіаку чекає грошовий прибуток та успіх в роботі вже у липні 2021 року! Відпочивати буде ніколи

11 липня Меркурій залишає знак раціональних і товариських Близнюків і входить в знак емоційного Рака.  Цей перехід вплине на здатності до комунікацій і стиль спілкування. Емоції будуть брати верх над

Гороскоп на 19 жовтня для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 19 жовтня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 19 жовтня 2020 Овен Не проявляйте зайвого завзяття в справах, з якими ніяк не можете впоратися протягом тривалого часу. Якщо відчуваєте, що не можете подолати перешкоду, то краще