fbpx

Меркурій у поєднанні з Сатурном 2 березня 2022 року

Меркурій у поєднанні з Сатурном 2 березня 2022 року

Меркурій із Сатурном увійдуть сьогодні у дуже небезпечний аспект – поєднання. 2 березня може виявитися дуже небезпечним та непередбачуваним днем. Астрологи розповіли, чим загрожує поєднання цих двох планет і як можна уникнути проблем.

Енергетика Меркурія та Сатурна досить непогано поєднуються разом, тому аспект буде не таким тривожним та негативним, яким міг би бути. Однак це не означає, що можна спокійно займатися своїми справами, не думаючи ні про що і ні про кого.

Сильне зниження мотивації

Більшість людей пропаде якийсь інтерес і бажання рухатися вперед. Навіть найменші труднощі можуть змусити нас відмовитися від руху до мети, перестати намагатися зробити своє життя кращим. Будь-яка дрібниця може вибити сьогодні нас із колії. Щоб цього не відбувалося, доведеться зробити зусилля, заручитися підтримкою близьких людей. Якщо ви не любите приймати допомогу з боку, то доведеться переступити через свої принципи.

Спробуйте відпочити

Сьогодні точно не варто перевтомлюватись. Спробуйте насолодитися неробством та спокійною домашньою обстановкою. Якщо ви сьогодні працюєте, після завершення трудового дня розважте себе чимось. Можна відвідати близьких, провести час із другою половинкою, або зовсім на самоті – з книгою в руках або за переглядом фільму. Головне – не проводити вільний час в оточенні великої кількості людей. У великій компанії не вдасться до пуття розслабитися.

У роботі та справах покладайтеся лише на себе

Справа в тому, що сьогодні люди будуть вкрай егоїстичними і не допомагатимуть вам у важкій ситуації. Намагайтеся діяти так само, оскільки це заощадить вам безліч сил і часу. Якщо хтось проситиме вас про підтримку, скажіть, що сьогодні не час. Спробуйте перенести спільні справи та проекти, ділові зустрічі. Все це буде не так важливо, як особисті справи. Якщо ви зможете вирішити все найважливіше. То зможете вже допомогти чимось своїм близьким. Будьте обережнішими, бо цей день може стати часом активності енергетичних вампірів та маніпуляторів.

Намагайтеся бути чесними

У багатьох людей під впливом з’єднання Меркурія та Сатурна з’явиться потяг до брехні, спотворення фактів. Багато хто поширюватиме чутки, щоб нашкодити своїм ворогам, недоброзичливцям. Не виключено, що це спровокує появу ланцюгової реакції, коли люди почнуть брехати один одному з будь-якої дрібниці. Астрологи наполегливо радять не користуватися подібними методами. Якщо оточуючі дізнаються, що ви були відвертими і чесними з ними до кінця, незважаючи ні на що, вони переймуться до вас вищою повагою.

You cannot copy content of this page