fbpx
Перейти до вмісту

Меркурій у Водолії з 14 лютого 2022 року: прогнози астрологів на найближче майбутнє

Меркурій у Водолії з 14 лютого 2022 року: прогнози астрологів на найближче майбутнє

Планети не стоять на місці — вони рухаються нічним небом, переходячи з одного Знака Зодіаку в інший. 14 лютого Меркурій перейде з Козерога до Водолія, чим зробить нас щасливішим.

Пробуде Меркурій у Знаку Водолія до 9 березня. Трохи більше трьох тижнів ця планета підживлюватиме нас позитивною енергетикою. Це дуже сприятливий час для любовної та фінансової сфер. Насамперед експерти радять слідувати енергетичним законам успіху, щоб підвищити доходи та знайти найкоротший шлях до досягнення цілей.

Кохання та спілкування з 14 лютого

Меркурій – планета спілкування. Водолій також сприяє спілкуванню, флірту, знайомствам, адже його стихія співпадає зі стихією планети. Йдеться про Повітря, яке підштовхуватиме нас до пошуків спільної мови.

У цей час буде корисно призначати побачення, підвищувати активність у соціальних мережах та на сайтах знайомств. Це ідеальний час для переведення існуючих відносин на новий рівень. Астрологи радять знайомитись з батьками другої половинки, з’їжджатися, планувати весілля.

З 14 лютого стане набагато простіше забувати образи, миритися з ворогами. Спробуйте піти назустріч тому, кого ви недолюблюєте. Цей сміливий крок змусить вас більше вас поважати.

Фінанси та робота з 14 лютого

Меркурій у Водолії – це найсприятливіший час для вкладення коштів у власний розвиток. Можна купувати нові книги, записуватись на курси підвищення майстерності. Все це окупиться у майбутньому.

Також можна вкладатися в новий бізнес або розвиток старого. Наприклад, мова може йти про рекламні кампанії, розкрутку, найму нових співробітників.

Всім тим, хто сидить без роботи і не може знайти щось варте, варто активізуватися. Можливо, надійдуть цікаві пропозиції від різних працедавців. Розсилайте резюме і не чекайте біля моря погоди.

Поки Меркурій у Водолії, намагайтеся робити заплановані або вимушені дорогі покупки. Імовірність того, що річ, куплена з 14 лютого по 9 березня, слугуватиме довше, ніж звичайно, дуже висока.