fbpx

Меркурій у Знаку Водолія з 11 лютого по 1 березня 2023 року: прогнози астрологів на цей час

Меркурій у Знаку Водолія з 11 лютого по 1 березня 2023 року: прогнози астрологів на цей час

11 лютого цього року Меркурій перейде у союзний Знак Водолія. Це істотно підвищить силу даної планети, що благотворно позначиться на нашій діловій, фінансовій сфері, а також допоможе досягти успіху в коханні та саморозвитку.

Перехід Меркурія до нового Знаку — це завжди велика подія у світі астрології. На цей раз його транзит буде дуже вдалим і своєчасним.
Це має бути ідеальний час для отримання нових знань

Перше, на що вказують експерти, — це навчання. Меркурій у Водолії, та ще й у такий сприятливий період як зараз, буде найкращим помічником для тих, хто хоче навчитися чогось нового.

Астрологи радять шукати нові захоплення, читати книги, дивитися навчальні відео в інтернеті та переймати навички досвідченіших людей. Меркурій значною мірою зміцнить нашу з вами пам’ять. Загалом корисною та ефективною також стане робота з паперами.

Ідеальний час для знайомств

  • Для романтичних та ділових, причому однаково. Меркурій не розрізняє любовні та ділові «позиви», тому йому абсолютно байдуже, яка ваша кінцева мета. Якщо ви хочете познайомитися з людиною, ця планета сприятиме цьому.
  • Перебуваючи в 11 будинку гороскопу, Меркурій допоможе нам зрозуміти, як саме можна справити найкраще враження. Більшість із нас стане більш товариськими, справедливими та відкритими.
  • Наприкінці зими можна переїжджати та змінювати обстановку в будинку
  • Якщо ви давно хотіли оновити інтер’єр, купивши нові меблі, то дерзайте. Меркурій – чудовий помічник у плані здійснення покупок. Шопінг буде вкрай приємним, особливо якщо вам справді щось дуже необхідно.
  • Можна здійснювати переїзд. Якщо ви давно хотіли переїхати в нову квартиру, то краще просто не придумати. Також можна спробувати переставити меблі, зробити генеральне прибирання. Все це точно піде на користь вам і вашим домочадцям.

Меркурій посилить нашу інтуїцію

Ця планета безпосередньо пов’язана зі здатністю нашої душі отримувати сигнали від центру достатку Всесвіту. Якщо у вас раптом виникне складна життєва ситуація, дилема або з’являться проблеми, Меркурій допоможе досить швидко знайти рішення будь-якого завдання.

Тут головне не забувати про те, що важливо поєднання логіки, досвіду та шостого почуття. Коли люди в період сильного Меркурія покладаються на щось одне, їхня продуктивність і ефективність помітно знижуються.

You cannot copy content of this page