fbpx
Цей день Гороскоп,Місячний календар Меркурій у Знаку Водолія з 11 лютого по 1 березня 2023 року: прогнози астрологів на цей час

Меркурій у Знаку Водолія з 11 лютого по 1 березня 2023 року: прогнози астрологів на цей час

Меркурій у Знаку Водолія з 11 лютого по 1 березня 2023 року: прогнози астрологів на цей час

11 лютого цього року Меркурій перейде у союзний Знак Водолія. Це істотно підвищить силу даної планети, що благотворно позначиться на нашій діловій, фінансовій сфері, а також допоможе досягти успіху в коханні та саморозвитку.

Перехід Меркурія до нового Знаку — це завжди велика подія у світі астрології. На цей раз його транзит буде дуже вдалим і своєчасним.
Це має бути ідеальний час для отримання нових знань

Перше, на що вказують експерти, — це навчання. Меркурій у Водолії, та ще й у такий сприятливий період як зараз, буде найкращим помічником для тих, хто хоче навчитися чогось нового.

Астрологи радять шукати нові захоплення, читати книги, дивитися навчальні відео в інтернеті та переймати навички досвідченіших людей. Меркурій значною мірою зміцнить нашу з вами пам’ять. Загалом корисною та ефективною також стане робота з паперами.

Ідеальний час для знайомств

  • Для романтичних та ділових, причому однаково. Меркурій не розрізняє любовні та ділові «позиви», тому йому абсолютно байдуже, яка ваша кінцева мета. Якщо ви хочете познайомитися з людиною, ця планета сприятиме цьому.
  • Перебуваючи в 11 будинку гороскопу, Меркурій допоможе нам зрозуміти, як саме можна справити найкраще враження. Більшість із нас стане більш товариськими, справедливими та відкритими.
  • Наприкінці зими можна переїжджати та змінювати обстановку в будинку
  • Якщо ви давно хотіли оновити інтер’єр, купивши нові меблі, то дерзайте. Меркурій – чудовий помічник у плані здійснення покупок. Шопінг буде вкрай приємним, особливо якщо вам справді щось дуже необхідно.
  • Можна здійснювати переїзд. Якщо ви давно хотіли переїхати в нову квартиру, то краще просто не придумати. Також можна спробувати переставити меблі, зробити генеральне прибирання. Все це точно піде на користь вам і вашим домочадцям.

Меркурій посилить нашу інтуїцію

Ця планета безпосередньо пов’язана зі здатністю нашої душі отримувати сигнали від центру достатку Всесвіту. Якщо у вас раптом виникне складна життєва ситуація, дилема або з’являться проблеми, Меркурій допоможе досить швидко знайти рішення будь-якого завдання.

Тут головне не забувати про те, що важливо поєднання логіки, досвіду та шостого почуття. Коли люди в період сильного Меркурія покладаються на щось одне, їхня продуктивність і ефективність помітно знижуються.

Related Post

Кохання, кар’єра, фінанси, здоров’я. Гороскоп на грудень 2022 року для всіх знаків ЗодіакуКохання, кар’єра, фінанси, здоров’я. Гороскоп на грудень 2022 року для всіх знаків Зодіаку

Кохання, кар’єра, фінанси, здоров’я. Гороскоп на грудень 2022 року для всіх знаків Зодіаку Люди часто покладаються на передбачення астрологів, щоб знати, як потрібно налаштувати своє життя та все вмістити. Гороскоп

Гороскоп на 13 червня 2023 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 13 червня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН День, напевно, здивує вас. Однак несподівані події не застануть вас зненацька, ви швидко зорієнтуєтеся в ситуації, зрозумієте, як діяти. Швидше за все, на початку дня потрібно буде відкласти власні

У лютому 2022 року здійсниться мрія у 3-х знаків зодіаку! Вам дуже пощастить!У лютому 2022 року здійсниться мрія у 3-х знаків зодіаку! Вам дуже пощастить!

У ЛЮТОМУ 2022 ВИКОНАЄТЬСЯ МРІЯ У 3-Х ЗНАКІВ ЗОДІАКУ! ВАМ ВЕЛИКЕ ПОВЕЗЕ! Астролог повідомила, для яких знаків зодіаку лютий 2022 року буде місяцем виконання мрії. Цей місяць стане вдалим майже