fbpx

Меркурій відступив: 3-и знака Зодіаку, які почнуть нове життя

Ретроградність Меркурія, яку ми могли відчувати на собі з 27 вересня по 18 жовтня, закінчилася. Астролог розповіла, яким знакам зодіаку тепер можна розслабитися і почати нове життя.

Незважаючи на те, що Меркурій почав знову міняти напрямок 18 жовтня, негативні наслідки його примх деякі з нас можуть відчувати на собі ще чотири дні, до 22 жовтня.

Особливо боляче ця планета б’є по Дівам і Близнюкам, стверджує фахівець. А от інші представники астрологічного кола можуть розслабитися – в житті починається біла смуга.

Особливо пощастить трьом знакам зодіаку.

Тельці

Фінансові справи Тельців помітно покращаться. Якщо раніше ви скаржилися на брак коштів, тепер прибуток буквально сам попливе до вас в руки – можливий несподівано великий виграш в лотерею або значна премія від начальства.

Те, що відбувається в інших сферах життя теж порадує, удача знову буде на вашому боці.

Близнюки

Близнюки теж сходять з чорної смуги. У жовтні ви багато працювали і майже не бачили відпочинку. Астролог обіцяє, що до 22 жовтня ви успішно завершите всі свої справи і зможете з чистою совістю відправитися на заслужені вихідні або хоча б просто трохи «зменшити обороти».

Винагорода за всі ваші праці теж прийде, і дуже гідна. Крім того, вдасться знайти нове джерело доходу, яке в майбутньому вас дуже порадує.

Скорпіони

Життя Скорпіонів в останні дні жовтня круто зміниться. Деякі представники цього знака змінять соціальний статус – офіційно одружаться або стануть батьками.

Навіть якщо у вашому житті таких масштабних подій не відбудеться, ви можете сподіватися на поліпшення ситуації в особистому житті і на роботі. Зірки обіцяють просування по кар’єрних сходах і отримання підтримки впливового покровителя.

Related Post

Гороскоп на 29 квітня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 29 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 29 квітня 2021 року Овен Сприятливе розташування зірок дозволить вам проявити свої здібності на різних теренах. Зростають успішність, комунікабельність, швидкість реакції. Інтереси дітей зажадають від вас сьогодні уваги

Ідеї ​​Раків, плани Водоліїв та проекти Терезів: докладний гороскоп на 27 жовтняІдеї ​​Раків, плани Водоліїв та проекти Терезів: докладний гороскоп на 27 жовтня

Астрологи розповіли, що очікується від цього дня ОВНИ ОВНАМ — рекомендується розподілити свою увагу між кількома справами: так ви точно в чомусь досягнете успіху. Вдало відбуваються рекламні акції. До речі

Гороскоп на 2 липня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 2 липня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 2 липня 2021 року Овен Для тих, хто займається самоосвітою і самовдосконаленням, настане час визнання і відплати. Якщо особистість не досить духовно розвинена – можливі душевний неспокій, стреси