fbpx

Місячний календар на другу половину січня 2024 року

Наш місячний календар на січень 2024 року дасть невеликі рекомендації на кожен день другого місяця календарної зими.

Друга декада січня

11 січня, четвер, 30-й місячний день з 9:57, 1-й місячний день з 14:58, місяць, Місяць у Козерозі

Сприятливий день для всіх тих справ та занять, які потребують підвищеної відповідальності, завзятості, сили волі. Але без фанатизму: пам’ятайте, організм у молодик потребує дбайливого відношення. Можна зробити велике придбання, яке давно планували. Рекомендується якось продемонструвати оточуючим свою значимість, це підвищить ваш авторитет. Будь-які сьогоднішні кар’єрні звершення згодом відкриють чимало перспективних шляхів.

12 січня, п’ятниця, 2-й місячний день з 10:26, Місяць у Водолії з 6:11

Прекрасний день для планування нових починань – ви повірите, що можливо все, і це згодом допоможе досягти успіху; і відразу починайте попередню роботу – телефонуйте з тими, кого припускаєте залучити до своїх справ, готуйте грунт та ресурси. До того ж сьогодні чудовий момент для придбання новомодних гаджетів, для експериментів, для зустрічей із друзями, для будь-якої колективної та соціальної діяльності.

13 січня, субота, 3-й місячний день з 10:43, Місяць у Водолії

Чудовий момент для будь-яких починань як у бізнесі, так і у приватному житті. Можна спробувати те, чого ви ще ніколи не робили і не відчували (в рамках розумного, природно), розширити коло спілкування, відвідати місця свого ареалу проживання, в яких раніше не були. Вдалим буде придбання оригінального вбрання, всього кумедного та сюрреалістичного, будь-яких новинок – у техніці, у розважальному контенті. Якщо плануєте колективний проект, зустрінеться з тими, кого збираєтесь залучити.

14 січня, неділя, 4-й місячний день з 10:54, Місяць у Рибах з 6:36

День просто створений для споглядального відпочинку разом із тими людьми, поряд з якими вам дуже комфортно. Добре підуть душевні розмови, можна сказати тому, кому ви повністю довіряєте і хто не почне засуджувати, а підтримає. Посилиться інтуїція, тому всі події варто оцінювати за допомогою свого внутрішнього «я», на нього ж орієнтуйтеся і перед тим, як прийняти якесь рішення.

15 січня, понеділок, 5-й місячний день з 11:02, Місяць у Рибах

До 11:02 бажано скласти свій розклад так, щоб нікуди не поспішати та увійти в робочий тиждень плавно, без нервів та відчуття цейтноту, тоді він так і пройде – спокійно та дуже успішно. Після 11:02 не варто зраджувати свої принципи заради бажання догодити комусь: політика угоди дасть не ті результати, на які ви розраховуватимете, а ось пошук помічників і покровителів серед тих, кому ви колись надали цінну послугу, принесе чудові плоди. .

16 січня, вівторок, 6-й місячний день з 11:09, Місяць у Овні з 7:57

Прекрасний день для початку нових проектів у тій галузі, де ви справжній професіонал і повністю, а головне, цілком об’єктивно впевнені у своїх можливостях і здібностях. Успішним буде придбання комп’ютера та периферії, будь-якого обладнання, іграшок. Найбільш продуктивним виявиться все те, в чому ви і генератор ідей, і виконавець.

17 січня, середа, 7-й місячний день з 11:16, Місяць у Овні

До 11:16 чудовий момент для втілення в реальність нових для вас ідей. Після 11:16 не варто хвалитися, виявляти ініціативу в тому, що прямо вас не стосується, намагатися доводити начальству або старшим діловим партнерам, що ви розумніші та вміліші за них: будь-яке вихваляння, навіть цілком обґрунтоване, вийде боком. Купувати сьогодні рекомендується те, що насправді потрібно, а не те, що покликане привернути до вас увагу.

18 січня, четвер, 8-й місячний день з 11:24, 1-а чверть, Місяць у Тельці з 11:23

До 11:24 не варто бездумно витрачати час, гроші, сили, займайтеся лише тим, що гарантовано дасть практичний результат. Після 11:24 чудовий момент для будь-яких фінансових та банківських операцій, для старту довгострокових комерційних проектів, для перезавантаження відносин із корисними для вас людьми та тих справ, які трохи раніше чомусь забуксували; можна придбати речі тривалого користування та розпочати великі переробки в житлі.

19 січня, п’ятниця, 9-й місячний день з 11:34, Місяць у Тельці

До 11:34 цілком слушний момент для всіх тих справ, які пов’язані з фінансами, з сімейним бізнесом, з родичами та з досягненням максимального комфорту як у своєму житлі, так і у вирішенні робочих завдань. А ось після 11:34 небажано займатися тим, що має відношення до грошей взагалі і до будь-яких вкладень зокрема; відкладіть покупки та банківські справи, угоди та переговори; Зберігайте здоров’я.

20 січня, субота, 10-й місячний день з 11:48, Місяць у Близнюках з 17:06

До 11:48 настійно рекомендується бути коректнішими з родичами, не вдаватися до обжерливості, утриматися від інвестицій та від переробок у будинку. З 11:48 до 17:06 – чудовий момент для взаємодії з ріднею, для будь-яких практичних занять та домашніх справ, для утилітарних надбань, для приготування. Після 17:06 варто отримати якісь нові враження та якось урізноманітнити своє існування – це перезавантажить, наповнить радістю та оптимізмом.

Третя декада січня

21 січня, неділя, 11-й місячний день з 12:10, Місяць у Близнюках

Прекрасний момент для дрібних і швидше забавляють, ніж напружуючих справ, для покупки біжутерії, смартфона і всіх гаджетів і додатків, які виконують комунікативну функцію. Добре піде спілкування з людьми, які не вантажать, з якими весело. І взагалі, варто провести цей день легко, на позитиві, і тоді наступний тиждень буде сповнений усіляких приємностей.

22 січня, понеділок, 12-й місячний день з 12:44, Місяць у Близнюках

Прекрасний день для переговорів, брифінгів, презентації своїх ідей; для того, що пов’язано з рекламою, інформаційним простором, шоу-бізнесом; для справ, що передбачають використання комунікативних навичок та ораторського мистецтва; для придбання легкого чтива, кумедних сувенірів, планшета та знову, як і напередодні, для покупки смартфона та додатків. Імовірні нові та дуже цікаві знайомства.

23 січня, вівторок, 13-й місячний день з 13:35, Місяць у Раку з 0:50

До 13:35 варто приділити увагу родичам і тим людям, яких ви певним чином опікуєтеся; можна відкрити новий цільовий внесок, поповнити запаси товарів, зайнятися тим, що вимагає повного емоційного занурення, і, що спрямовано збільшення матеріальних благ. Після 13:35 рекомендується поставити у пріоритет справи, які давно чекають, доки ви з ними остаточно розберетеся; до того ж важливо спробувати виправити помилки у спілкуванні з людьми, які вам дорогі.

24 січня, середа, 14-й місячний день з 14:43, Місяць у Раку

До 14:43 буде можливість розібратися з тим, що давно вас напружує; непогано б виконати обіцянки, дані колись родичам та іншим найближчим вам людям. Після 14:43 чудовий момент для старту проектів, у яких точно буде сильна емоційна включеність; можна зробити продуктові запаси; відмінно піде все те, що так чи інакше пов’язане з процесом бродіння, – випікання хліба та пирогів, квашення капусти тощо.

25 січня, четвер, 15-й місячний день з 16:01, місяць, Місяць у Леві з 10:30

До 16:01 найбільш оптимальний результат дасть те, що вас надихає, рутинною ж нудною роботою після 10:30 сьогодні краще не займатися – надовго розчаруєтеся в тому, що робите; ну або продумано та раціонально внесіть у монотонний процес трохи допустимого креативу. Після 16:01 настійно не рекомендується давати обіцянки – змусять виконувати у найзручніший для вас час; до того ж не варто влаштовувати шопінг, випинати себе, виявляти недоречну щедрість.

26 січня, п’ятниця, 16-й місячний день з 17:22, Місяць у Леві

До 17:22 не рекомендується розпочинати нові творчі проекти, брати на себе додаткову відповідальність, намагатися здаватися краще, ніж ви є, бравувати будь-чим, витрачати гроші на розкіш і тісно взаємодіяти з людьми, які легко виходять із себе. Після 17:22 чудовий момент для будь-якого творення – креативні ідеї, що прийшли в голову в цей час, варто зафіксувати і всіляко розвивати: вони виявляться диво як гарні; запам’ятовується відвідування видовищного заходу.

27 січня, субота, 17 -й місячний день з 18:41, Місяць у Діві з 22:00

День посилення творчої діяльності – те, що робить вас і світ в цілому кращим і красивішим, піде добре. Ви можете придбати розкішне вбрання, ювелірні вироби, аксесуари для авторських прав, будь -який твір, ексклюзивний продукт, все, що якось пов’язане з творчими заходами. Не забудьте побалувати і хвалити себе, не забувайте тих, хто постійно дарує вам радість.

28 січня, неділя, 18 -й місячний день з 19:58, Місяць у Діві

Сьогодні варто звернути увагу на замовлення в житлі, але перед тим, як викинути його з того, що стало непотрібним, подумайте, як ви можете дати цим речам друге життя; До речі, є ймовірність, що, подумавши про це, ви отримаєте нове хобі, яке в результаті принесе вам гроші. Крім того, день сприятливий для підсумовування проміжних результатів у сучасних питаннях та коригування результатів, планів, намірів.

29 січня, понеділок, 19 -й місячний день з 21:13, Місяць у Діві

День дуже сприятливий для всього, що вимагає скрупульозності, педантики, уваги до деталей. Варто нанести в порядок речі в голову – це вирішить стару і вже втомив проблему, витягне відсутність безладу в поточних справах. Рекомендується спробувати отримати додаткові переваги та переваги від наявних переваг та ресурсів. Успішним буде придбання того, що має подвійну мету.

30 січня, вівторок, 20 -й місячний день з 22:27, Місяць у Терезах з 10:49

Важкий і нервовий день, який може бути наповнений парадоксальними та помилковими рішеннями. Настійно рекомендується відкласти вибір більш стабільним у емоційно. Крім того, ви не повинні виявляти надмірну довіру та виявляти надмірно дружелюбність – згодом це легко обгорнути проти вас. Утримуйтесь від покупок, уникайте поспіху, шукайте точку психологічної підтримки в тому, що ви ніколи не сумніваєтесь.

31 січня, середа, 21 -й місячний день з 23:43, Місяць у Терезах

Чудовий день для зміцнення існуючого бізнесу та дружби та отримання нових. Інші представлять багато приємних сюрпризів і стануть натхненниками ваших ідей. Варто придбати подарунок коханій людині, хоч і щось маленьке, але з якого важливо саме для нього і (або) для вашої пари. Переговори будуть успішними, включаючи ті, що пропонують примирення сторін.

You cannot copy content of this page