fbpx
Перейти до вмісту

Місяць роботи і конфліктів: гороскоп на вересень для всіх знаків Зодіаку

Овни

Для Овнів початок місяця буде ознаменовано деякими труднощами на роботі – накопичилося занадто багато завдань, з якими потрібно розібратися прямо зараз. Не хвилюйтеся, ваше вроджене завзятість вам допоможе, якщо ви не будете відволікатися.

В цілому місяць виявиться сприятливим і для роботи, і для захоплень. Нехай критика з боку, якої у вересні буде чимало, вас не засмучує. Прислухайтеся, зробіть висновки і йдіть вперед. У другій половині місяця вас чекає приємне романтичне знайомство, будьте відкриті до спілкування.

Тельці

Тельці на початку місяця раптом виявляться в центрі уваги. Використовуйте це як шанс залучити якомога більше корисних людей на свою сторону. Удача благоволить вам в роботі – всі переговори і угоди будуть успішні, в особистому житті також очікується новий виток – на вас звертатимуть увагу безліч представників протилежної статі.

Близнюки

Близнюкам не завадить відпустка, яку варто було б присвятити спілкуванню з близькими людьми. Якщо можливості відпочити у вересні у вас немає, постарайтеся взяти себе в руки і контролювати власні емоції і слова.

На роботі великий ризик наговорити зайвого колегам і привернути до себе увагу начальства, що закінчиться не кращим для вас чином. Про сказане ви згодом точно будете шкодувати.

Раки

Раків чекає метушливий і наповнений справами вересень. Не втрачайте концентрації, щоб вчасно закінчити всі свої справи, звертайте особливу увагу на деталі. Розслабитися вийде тільки в середині місяця – проведіть галасливі, насичені новими враженнями вихідні з друзями, а ще краще візьміть невелику відпустку.

Леви

Леви в перший осінній місяць гостро відчують нестачу сил і енергії, що неодмінно позначиться на роботі. Не намагайтеся чинити опір – стрибнути вище голови і подолати цей стан не вдасться. Краще викроїте час для якісного відпочинку та відновитеся. У спілкуванні з близькими і рідними будьте стримані і поступливі.

Діви

Діви нарешті зможуть досягти повного взаєморозуміння зі своєю другою половинкою. Крім того, зірки повідомляють, що представники цього знака у вересні будуть на піку своїх інтелектуальних можливостей, що неодмінно варто використовувати і в роботі, і в особистому житті.

Зберігайте спокій під час спілкування з колегами, друзями і близькими. Будьте готові в середині місяця отримати несподівану звістку, яка змусить вас на якийсь час відкласти всі нагальні справи.

Терези

Терезів на початку місяця чекають неприємності – можливі конфлікти на роботі і вдома. Не звертайте уваги на випади на свою адресу, не вступайте в суперечки, особливо з колегами або начальством.

Час обговорити всі претензії прийде тільки в середині вересня, коли емоції оточуючих вже трохи «охолонуть», і ситуація налагодиться. В кінці місяця постарайтеся побільше часу приділити особистому життю, романтичні зустрічі подарують вам незабутні емоції.

Скорпіони

Для Скорпіонів перший весняний місяць стане просто ідеальним. Зірки пророкують вам вирішення всіх проблем на роботі, успіхи і, можливо, навіть підвищення. Сміливо визнайте всі свої заслуги, а в середині вересня чекайте приємних зустрічей і розмов зі старими друзями, яких давно не бачили. Вільний час проводьте так, як дійсно хочете, ні в чому собі не відмовляючи.

Стрільці

На Стрільців теж наваляться робочі справи. На початку місяця у вас буквально не виявиться жодної вільної хвилини, а відпочити і трохи розслабитися вийде тільки ближче до середини вересня, працювати відразу стане набагато легше. Не звертайте уваги на заздрісників, тоді вони не зможуть вам нашкодити. З великими покупками краще почекати – високий ризик витратити значну суму даремно.

Козороги

Козороги в вересні будуть максимально креативні, а значить, їм неодмінно потрібно проявити себе в творчому плані. Шукайте нестандартні підходи і рішення, саме вони приведуть вас до успіху як в ділових, так і в особистих відносинах.

Переговори пройдуть вдало, ви налагодите чимало корисних контактів. Уникайте великих скупчень людей у ​​вільний час, можливі конфлікти.

Водолії

Водоліїв зірки попереджають про можливу небезпеку. Будьте напоготові, у вересні хтось спробує маніпулювати вами або використовувати в своїх цілях. Нових знайомих тримайте на відстані, що не зближується і не відкривайтеся ім. В середині місяця у вашій підтримці потребуватимуть близькі люди, не відмовте їм.

Вільний час можна зайняти роботою, саме в цій сфері ви опинитеся найбільш продуктивні, а відпочивати в цьому місяці краще в тихій домашній обстановці.

Риби

Рибам доведеться гарно потрудитися, особливо на початку місяця. За всі свої старання ви обов’язково будете винагороджені. Середина місяця принесе сюрпризи, причому як приємні, так і не дуже.

Потрібно багато обміркувати, але відволікатися від роботи не варто – можна упустити щось важливе. В останні дні місяця вам вдасться зустрітися зі старими друзями і отримати масу натхнення.