fbpx

Мольфар передбачив, що чекає на рф після нападу на Україну – путлер помре від тяжкої хворі

Наймолодший мольфар України Орест Стафійчук розповів, чи планує Путін вторгнення в інші сусідні держави та назвав наслідки війни з нашою країною для Росії.

За словами Мольфара Ореста, всі люди з надздібностями ще після подій у 2014 році зрозуміли — Росія готує повномасштабне вторгнення в Україну, і це лише питання часу. Дехто, опираючись на старі передбачення, пророкував навіть Третю світову війну, вбачаючи, що Росія розпочне вторгнення на більші території.

Існує старе пророцтво, яке озвучили ще у 2000-х роках – у майбутньому до Росії приєднаються Україна, Білорусь, Литва, Латвія та Естонія. Мабуть, цим пророцвом ще хтось користується, але можу точно сказати, що воно втратило свою актуальність – такого точно не трапиться. Ба більше, якщо агресія з боку російської федерації продовжиться – її чекає крах, криза, голодні бунти, а це може призвести до того, що країна розділиться і територіально переїде до інших держав.

Крім того, експерт неодноразово бачив, чим і коли завершиться життя президента країни-агресора.

Ще у 2014 році я проводив ворожіння, з якого отримав відповідь, що це людина, в яку вселився злий дух. Він помре від тяжкої хвороби найближчим часом. Я відчуваю, що це трапиться не довше, ніж за 2 роки. За відчуттями багатьох мольфарів – у путлера онклогія.

You cannot copy content of this page