fbpx

Молодий місяць 25 листопада, нові шанси для знаків зодіаків: прогноз

24 листопада 2022 року відбувся Молодий місяць у Стрільці, у тріні з Нептуном і Юпітером і в секстилі з Плутоном, який закриє коридор затемнень, що розпочався Молодим місяцем 25 жовтня.

Це сприятливий час, з якого розпочнеться звільнення від напруженого впливу осіннього сезону затемнення на осі Телець-Скорпіон. Стрілець спонукає мріяти, подорожувати та досліджувати. Він дарує оптимізм та мрійливість.

ВПЛИВ НЕПТУНА, ЮПІТЕРА І ПЛУТОНА

Це слушний час, щоб позбутися негативу і почати життя з чистого аркуша. Молодий місяць у Стрільці дарує надії на світле майбутнє, а гармонійні планетарні зв’язки з Нептуном, Юпітером і Плутоном сприяють виконанню бажань. Цей час сприяє чесності та боротьбі за справедливість та добрим устремлінням.

Цей період сприятливий для юридичних реформ, налагодження дипломатичних відносин, підписання угод та укладання договорів та зовнішньої торгівлі. У цей час не варто займатися тяжкою фізичною роботою, робити планові хірургічні операції, конфліктувати та нервувати.

Цей час сприятливий для того, щоб мріяти, планувати майбутнє, почати вчитися та відпочити. Спілкування із друзями може принести нові ідеї. Також зараз можна планувати нові проекти та поїздки. Це Молодий місяць у Стрільці несе з собою потенціал, здатний виконати найзаповітніші мрії. У вас з’являться сили почати щось дуже важливе і значуще. Це підходящий момент для того, щоб візуалізувати ваші бажання та ставити цілі. Енергія Молодика допоможе досягти бажаного.

Овни

Затемнення допоможе здійснити ваші бажання, якщо вони пов’язані з освітою, публікацією книг або подорожами. Зараз ви можете помріяти про туристичну путівку, росу вашого авторитету або брендові речі.

Тельці

Це слушний час, щоб подумати про те, як вийти переможцем з будь-якої кризової ситуації. Мрійте про багатого партнера або про дивіденди.

Близнюки

Затемнення допоможе вам налагодити особисте життя. Ви можете побажати знайти собі відповідного партнера або позбавитися людей, відносини з якими зжили себе.

Раки

Ви можете поставити цілі, пов’язані з роботою. Також цей період підходить для того, щоб побажати собі гарного самопочуття.

Леви

Ви можете загадати бажання, пов’язане із романтичними стосунками. Шанс виконатися мають бажання, які стосуються творчості та дітей.

Діви

Ви можете помріяти про нове житло. Це сприятливий час налагодити стосунки з родичами.

Терези

Це слушний час, щоб подумати про те, як придбати нові необхідні знання та корисні навички.

Скорпіони

У цей час ви можете ставити собі фінансові мети. Зараз із високою ймовірністю можуть справдитися бажання, пов’язані зі збільшенням заробітної плати та пошуком більш високооплачуваної роботи.

Стрільці

Вам зараз найкраще загадати бажання, пов’язане із розвитком усіх граней вашої особистості. Ви можете побажати собі зробити нову зачіску, записатися на курси чи зайнятися своїм здоров’ям.

Козероги

Затемнення допоможе вам виконати бажання, пов’язане з вашим внутрішнім світом. Ви можете поставити собі за мету зайнятися мистецтвом або благодійністю.

Водолії

Наразі можуть виконатися ваші бажання, пов’язані з вашими друзями. Якщо ви з ними у сварці, можна побажати примирення.

Риби

Ваші мрії мають шанс здійснитися, якщо вони стосуватимуться вашої професійної діяльності. Ви можете побажати собі просунутися кар’єрними сходами, домогтися вищого соціального статусу.

You cannot copy content of this page