fbpx

Молодий місяць у Терезах 26 вересня 2022 року: як позначиться на житті різних знаків зодіаку

Настає період прислухатися до своїх бажань, знайти work-life balance та знайти нові знайомства.

Молодий місяць – важливе астрономічне явище, коли Сонце і Місяць вступають в один знак і в один градус. Саме тому в цей період ми не бачимо супутника нашої планети на небі. Вважається, що в молодик ми обнулюємо енергії минулого місяця і отримуємо програму на найближчі 29 або 30 днів. Ця подія хіба що «підсвічує» сфери, куди ми маємо звернути увагу. Новий місячний місяць триватиме до 25 жовтня 2022 року. Він обіцяє нам сприятливі зміни.

Терези відповідають за дипломатію, естетику, любов і справедливість. Цей знак закликає нас сповільнитися, знайти гармонію всередині та прийняти свої «світло» та «темряву». Крім того, молодик буде у поєднанні з Венерою, що тільки посилить якості Терезів (планета кохання – покровитель цього знака).

Молодий місяць у Терезах 26 вересня 2022 року: як позначиться на житті різних знаків зодіаку

Що робити в цей молодик?

Молодий місяць – це інтровертний день, точка початку накопичення енергії місяця. Тому 26 вересня краще уникай бурхливої ​​активності, не починай нових проектів — на них може вистачити сили. Натомість присвяти день плануванню спортивних занять, доглядових процедур, ремонту або навчання. Добре підійдуть медитації, психологічні практики та прогулянки на природі. Починати активно діяти краще на початку жовтня.

Що потрібно робити після наступу Молодика у Терезах: рекомендації для всіх знаків зодіаку.

Період із 26 вересня по 25 жовтня ідеальний для турботи про себе. Оздоровчі процедури дадуть відмінний результат. Щоб налаштуватися на енергію Терезів, бережи себе, відмовся від шкідливих звичок та неякісних продуктів. І головне — помірюй сили на роботу, бо є ризик перегоріти і сильно втомитися. Тому, якщо є можливість, не навантажуй себе справами та правильно відпочивай у вихідні. Попереджений значить озброєний.

Розв’яжи старі питання. Майбутній молодик матиме аспекти до ретроградних Меркурія, Юпітера і Плутона. Це таке своєрідне посилання на минуле: рух уперед закритий, якщо не вирішити старі, давно мучать питання. Розберись із внутрішніми блоками, які тебе гальмують. Сприятливий аспект до ретроградного Плутона тобі допоможе.

Слухай своє серце. Емоції, почуття, переваги, бажання – не соромся їх висловлювати і будь відвертою з собою. Молодий місяць у Терезах покаже, чого прагнути твоя душа і допоможе вибрати напрямок для розвитку. Але для цього важливо слухати.

Встанови баланс між особистим життям та роботою. Проаналізуй, куди йде більше енергії і, так би мовити, «врівноважу ваги». Баланс, знайдений цього місяця, надовго збережеться з тобою.

Дій за планом. Структуруй інформацію, складай розклад дня, тижня, місяця. Молодий місяць у Терезах готує нас до потужного сонячного затемнення, яке пройде 25 жовтня і позначить глобальні зміни. Не розгубитись нам допоможуть наші особисті якості — уміння планувати та знаходити баланс.

Налагодь відносини. Якщо ти посварилася з кимось, настав час помиритися чи врегулювати конфлікт. Тобі необов’язково продовжувати спілкуватися з цією людиною, досить мирно з’ясувати стосунки та перестати тримати образу.

Молодий місяць у Терезах 26 вересня 2022 року: як позначиться на житті різних знаків зодіаку

Що не рекомендується робити після Молодика у Терезах

Переробляти. Краще відмовся від нового проекту і присвяти час собі, своїм захопленням, догляду та стосункам.
Влаштовувати скандали. Намагайся вирішувати конфлікти мирно, почуй «дипломата» в собі.

Сидіти вдома та ні з ким не спілкуватися. У найближчий місячний місяць реально знайти дуже корисні та приємні знайомства. Чи не втрачай шанс!

Є що завгодно. Приділи увагу харчовим звичкам, віддай перевагу фруктам, овочам, ягодам, корисним крупам та рибі.

Іти проти себе. Якщо тобі щось не подобається, знайди можливість це робити. Швидше за все, для цього доведеться щось змінити у своєму житті. Але повір, це того варте!

You cannot copy content of this page