fbpx

Мудрість Овнів, пошук Львів та удача Скорпіонів: детальний гороскоп на 6 травня

Астрологи розповіли, чого варто очікувати цього дня

У ОВНІВ — період набуття мудрості та отримання знань із найрізноманітніших, часом досить дивних джерел. Зараз краще почекати з великими покупками та фінансовими операціями.

У ТЕЛЬЦІВ вдалий день для відряджень, зустрічей, розширення кола спілкування. Проте є небезпека впасти в оману щодо чиїхось намірів. День перевіряє на міцність.

До БЛИЗНЮКІВ може проявити підвищений інтерес особа протилежної статі. Цікаві переживання чекають на тих, хто любить подорожі та розваги.

РАКИ, уникайте критики, обговорюючи чужі вчинки. Корисне покаяння та прощення. Заплануйте на вихідні вилазку на природу, похід у гості чи сауну.

ЛЕВИ знаходяться зараз у пошуку нових вражень і схильні майже щохвилини перемикатися з однієї справи на іншу. Навчання музиці принесе масу задоволення.

ДІВИ, вам слід віддати перевагу власним незакінченим справам. Можливі претензії з боку близьких, яким здасться, що ви не звертаєте на них уваги.

ТЕРЕЗИ схильні сьогодні лідирувати на роботі та у громадській сфері. Гарний час для підвищення кваліфікації та знайомства з новою технікою, освоєння комп’ютерних програм.

У СКОРПІОНІВ вдало протікають рекламні заходи, дальні поїздки, взаємодія із зарубіжними партнерами. Показано участь у вечірках та різних іграх.

У СТРІЛЬЦІВ підходящий час для того, щоб попрацювати з літературою. Зумійте вловити те, що допоможе у майбутньому розвинути вашу справу.

КОЗЕРОГАМ на вихідні добре запланувати свято за містом. Виберетеся на дачу, а ще краще – організуйте подорож новими місцями.

ВОДОЛІЇ здатні розчаруватися у своїх компаньйонах чи тому, чим займалися останнім часом самі. Не обмежуйте себе служінням однієї ідеї.

РИБИ, забезпечте собі зручне робоче місце, скоротите канали, якими йде енергія. Вирушаючи у поїздку, візьміть із собою у попутники перевіреної людини.

You cannot copy content of this page