fbpx

Мудрість Тельців, влада Терезів і знання Риб: детальний гороскоп з 18 по 24 жовтня

Астрологи розповіли, що можна очікувати в найближчий період

ОВНИ 

ОВНАМ – перша половина тижня відзначена рідкісної цілеспрямованістю і повною зневагою до умовностей. Ваші близькі також будуть схильні до активних дій, що бажано заохотити.

Також добре розраховуватися з боргами, “закривати” старі справи, виправляти помилки. У разі чого, ви з успіхом виступите в ролі наставника. Показані заняття духовними практиками, націленими на досягнення гармонії як всередині, так і в зовнішньому світі.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІ – період набуття мудрості і спокою. Контролюйте свої думки: зовнішні події тільки відображають ваші переконання.

На роботі добре займатися новими проектами, по-новому розподіляти обов’язки, ділитися досвідом. Варто більше уваги приділити деталям справи. Дбайливіше поставтеся до свого здоров’я.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКИ – ви отримаєте в своє розпорядження цінну інформацію, яку залишиться грамотно використовувати. У такі моменти дійсно можна змінити життя на краще, стати на нові рейки.

Очікуються глибинні зміни в області почуттів, змінюється відчуття себе частини колективу, по-іншому розставляються пріоритети в сім’ї і в колі друзів. До того ж, активно вимагає виходу творче начало: здається, прийшов час заявити про себе!

РАКИ

РАКИ – в професійній сфері є ризик помилитися з вибором напрямку: все може бути складніше, ніж здається на перший погляд. Період пов’язаний з використанням різноманітних джерел інформації, вирішуються спірні питання. Правда, деякі визнають необхідність залучення зовнішніх сил для виконання задуманого.

Посилюється здатність впливати на партнерів по шлюбу: використовуйте цей факт для створення в родині миру, відчуття того, що відносини з часом можуть ставати глибше і гармонійніше.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ – на роботі заважає пасивна позиція, звичка відкладати все на останній момент. Постарайтеся точніше визначити, що працює на вас, а що краще викорінити як шкідливі звички. І подякуйте своїх помічників: часто ви недооцінюєте їх участі.

Період відзначений зростанням фізичної активності, і це потрібно використовувати відразу, поки не пройшла хвиля. Гарний час для очищення організму.

ДІВИ

ДІВИ- схоже, колеги по роботі чекають від вас більшої ініціативи. Не бійтеся висловлювати свою точку зору і ведіть себе відповідно до власних принципів. Завдяки новим контактам ви маєте шанс приступити до якихось загальних справ, на які не могли зважитися поодинці. Гарний час для косметичних процедур, рекомендується активно рухатися, більше ходити пішки.

Це час відмінно підходить для занять тим, чого ви хочете навчитися. Більше прислухайтеся до себе, розвивайте інтуїцію і спостережливість.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ – цей період особливо сприяє тим, кому подобається відчувати свою владу над навколишнім простором, – але влада не руйнівника, а творця. Угоди, досягнуті в цей час, будуть мати гарне продовження в майбутньому.

Багато представників цього знака сповнені суперечливих бажань; для когось це період подолання емоційних труднощів, пов’язаних з самовираженням. Рекомендується зробити крок, на який ви давно не могли зважитися.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНИ – вас чекає успіх у спілкуванні з різними людьми. Можливо, доведеться піти на певні поступки, щоб домогтися свого. Ви з успіхом можете виступити в ролі лідера, організатора спільного бізнесу. Ситуація стане більш гармонійною, якщо ви зрозумієте, чого хочете насправді.

При вашій напруженій роботі вам потрібно навчитися користуватися будь-якою можливістю розслабитися і відновити сили. Для приведення себе в гармонійний стан можна дивитися хороші добрі фільми, малювати, танцювати під улюблену музику.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦІ – багато з ентузіазмом візьмуться за активне добування готівки. Життя щедре на нові можливості; може пощастити навіть в дуже ризикованих підприємствах. Але деяким Стрільцям рекомендується відволіктися від проблем і зайнятися собою, своїм внутрішнім станом, відносинами з близькими.

Скористайтеся цим моментом, щоб покинути накатані колії і згорнути в потрібному напрямку. Слушна нагода для занять бойовими мистецтвами і психологією, подорожей.

КОЗОРОГИ

Зірки попереджають КОЗОРОГІВ про те, що саме час приймати продумані рішення, уникаючи суєти. Подбайте про точність інформації, що передається. Початок тижня – вдалий час для косметичних процедур. Покупки краще відкласти, оскільки великий ризик витратити всю готівку, не купивши при цьому нічого пристойного.

Пропонуємо вам переробити ідеї оточуючих і витягти для себе найнеобхідніше і цінне. Хороший період для дихальних вправ, занять йогою і танцями.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ – у всіх починаннях велику допомогу нададуть друзі: радимо уважно поставитися до їхніх порад. Чудовий час для початку ремонту. Рекомендується дати оточуючим можливість проявитися, показати, на що вони здатні.

Реально виправити помилки минулого. Може представитися додаткова можливість щодо поліпшення здоров’я. Не відмовляйте собі в тому, що може допомогти вашому духовному чи фізичному розвитку.

РИБИ

РИБИ – рішла пора застосувати на практиці свої теоретичні знання. Для багатьох цей час серйозних роздумів, придбання цікавого досвіду. Дійте активніше, виходячи переважно з власного розуміння ситуації.

У ці дні старі обмеження перестають надавати на вас колишній вплив: ви можете вдало знайти свій стиль і розширити коло потрібних вам людей. Почніть заздалегідь обмірковувати вихідні: передчуття задоволень, будь-які плани зблизять вас з вашими родичами.

 

Related Post

22 вересня Осіннє рівнодення. Киньте монетку в воду і скажіть так – гроші почнуть додаватися!22 вересня Осіннє рівнодення. Киньте монетку в воду і скажіть так – гроші почнуть додаватися!

22 вересня – це унікальна дата, яка називається осіннім рівноденням. Щорічно відбувається астрономічне явище, коли день порівнюється за тривалістю з вночі. Після цього ніч збільшується, а день стає коротшим, погода

Любовний гороскоп на 22 вересня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:Любовний гороскоп на 22 вересня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 22 вересня 2021 року Овен Сьогодні все те, що здавалося вам очевидним в ваших відносинах з вашим коханим, може впасти, звестися нанівець, стертися і

Гороскоп на 18 квітня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 18 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 18 квітня 2021 року Овен Будьте обережні – емоції сьогодні важко утримати в повсякденному руслі. Постарайтеся стримати надмірний сплеск фізичної енергії. Духовно розвинені представники даного знаку будуть здатні