fbpx

Минуле Риб, бажання Терезів та боротьба Раків: докладний гороскоп на 18 листопада

Астрологи розповіли, що очікується від цього дня

ОВНИ

Зірки налаштовують ОВНІВ на більш активні спроби досягти бажаного. Частина енергії сьогодні має бути скерована на створення комфортної атмосфери в навколишньому просторі, але основну увагу потрібно приділити внутрішнім переживанням, осмисленню досвіду.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦЯМ вихід із сімейних проблем краще шукати разом із домочадцями. Щодо здоров’я, то від багатьох цей час потребує більш розумного ставлення до харчування. Також рекомендуються заняття танцями, співом, малюванням.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКИ отримають задоволення від реалізації старих проектів. Для більшості на перший план виходять справи сердечні. Гарний час для того, щоби влаштувати сімейне свято, зібрати людей, яким добре разом.

РАКИ

У РАКІВ — добрий час для боротьби з поганими звичками. Є такі сфери буття, де сподіватися можна тільки на себе. До речі доведеться відвідати сауну, дуже корисні дихальні вправи.

ЛЕВИ

ЛЕВАМ у своїй роботі не варто орієнтуватися на оточуючих: краще намітити ціль, обрану самостійно. Імовірні непередбачені витрати, хоча більшість покупок обіцяє бути вдалими.

ДІВИ

У ДІВ ймовірний успіх у всьому, де необхідно вміння знаходити “золоту середину”. Будьте обережні з вогнем та представниками цієї стихії. Для упорядкування думок і почуттів корисне спілкування з тими, хто здатний допомогти вам розібратися у ваших переживаннях, налаштуватися на позитивний лад.

ТЕРЕЗИ

Для ТЕРЕЗІВ це емоційно непростий день. Постарайтеся ставитися до себе та інших дбайливіше, візьміть за необхідності тайм-аут. З розумінням сприймайте бажання близьких змінити щось у навколишній обстановці.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНИ, спокійне визнання того, що інші бачать світ дещо по-іншому, допоможе вам у сьогоднішніх зустрічах. Усі важливі справи краще перенести на пообідній час. Вечір підходить для написання листів.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦЯМ буде легше налагодити стосунки з оточуючими, якщо вони не будуть такими непримиренними. Добре зараз вести розмови до душі, вдаватися до спогадів і будувати плани на майбутнє. Імовірна вдала покупка.

КОЗОРОГИ

КОЗЕРОГИ будуть притягувати до себе потрібну інформацію та потрібних людей. Є, щоправда, ймовірність, що ви вкрай легковажно поставитеся до фінансових питань та інших сфер буття. Деякі з ваших знайомих чекають від вас кроку назустріч.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ, стежте за собою, щоб вчасно припиняти думки про можливі невдачі. Позитивний настрій допоможе під час проведення переговорів та організації будь-яких заходів. На дозвіллі спробуйте себе у ролі дизайнера чи стиліста.

РИБИ

РИБАМ порада близької людини допоможе ухвалити важливе рішення. Намагайтеся сьогодні виправити непорозуміння, пов’язані з вашими минулими діями. Краще утриматися від відвідування надто галасливих місць.

Related Post

4 знака зодіаку повністю захопить шалена пристрасть в найближчі дні4 знака зодіаку повністю захопить шалена пристрасть в найближчі дні

Представники цих сузір’їв зовсім втратять голову від бурхливих емоцій Астрологи назвали знаки зодіаку, для яких зовсім скоро зійдеться пазл любові. Представники відразу 4 сузір’їв випробують дику пристрасть і втратять голову

Гороскоп на 17 жовтня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 17 жовтня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 17.10.2021 року для кожного знака зодіаку Гороскоп на 17 жовтня 2021 року Овен Рекомендуються всі практики для очищення організму. Імовірність віщих снів. Добре проводити і духовне очищення.

З 28 липня час успіхів у знаків Зодіаку! Що принесе Меркурій у Леві?З 28 липня час успіхів у знаків Зодіаку! Що принесе Меркурій у Леві?

28 липня Меркурій входить в знак Лева, яким керує Сонце. Ця планета дає харизму, яскравість, наділяє людей лідерськими якостями і талантами. Меркурій відповідає за інтелект, мову, торгівлю, короткі поїздки, контакти.