fbpx
Перейти до вмісту

Минуле Риб, бажання Терезів та боротьба Раків: докладний гороскоп на 25 грудня

Астрологи розповіли, що очікується від цього дня

ОВНИ

Найкращим відпочинком сьогодні для вас будуть тихі, що не передбачають високого ступеня активності розваги. Почитайте, подивіться телевізор і в жодному разі не вірте тому, хто переконуватиме вас, що генеральне прибирання квартири корисніше.

ТЕЛЬЦІ

Рекомендуємо нині не надто дослухатися думки народних мас, бо сьогодні вона буде ще далі від істини, ніж зазвичай. Крім того, злісне воно якесь.

БЛИЗНЮКИ

Знайте міру. Якщо не справляєтеся з цим завданням самі, варто вдатися до сторонньої допомоги. Будь-які надмірності, допущені сьогодні, віділлються вам у дуже неприємній формі.

РАКИ

Сьогодні ви можете відчути нестачу сил, як фізичних, так і душевних. Останнє небезпечніше, тому постарайтеся якомога уникати суспільства зайве емоційних людей.

ЛЕВИ

Схоже, ваші плани мають на увазі настільки велику кількість усіляких справ, що основною проблемою сьогодні може стати споконвічне “з чого почати?”. Починайте з того, що ближче, менше часу на переміщення витратите.

ДІВИ

Намагайтеся звести до мінімуму особисті контакти. Сьогодні ви будете дещо нестримні в емоційному відношенні, так що, бажаючи зберегти прийнятні відносини з навколишнім світом, краще користуватися послугами паперу або електронної пошти, на крайній край – телефону.

ТЕРЕЗИ

Сьогодні ви можете бути просто щасливі. Єдине, що для цього потрібно – захотіти. І обов’язково станете. Тут же.

СКОРПІОНИ

Сьогодні ви будете схильні до сентиментальних настроїв. З цієї причини день краще провести далеко від надто життєрадісних знайомих, які, не знаючи вашого настрою, можуть ненароком зачепити вас.

СТРІЛЬЦІ

Сьогодні вам будуть здаватися цілком реальними найнеймовірніші речі. Збудовані вами нині пісочні замки простоять досить довго.

КОЗОРОГИ

Не дивуйтеся, якщо сьогодні раптом почнуть збуватись нездійсненні мрії. Головне постарайтеся не злякати їх необережними словами чи діями.

ВОДОЛІЇ

Плануючи якісь справи на сьогоднішній день, внесіть поправку, яка б дозволила вам ковзати за графіком. Вам, напевно, доведеться щось спішно міняти.

РИБИ

Можливо ви бажаєте дуже багато і, що характерно, відразу. Сьогодні варто переглянути свої амбіції і, можливо, в чомусь їх стримати. Ненадовго, зрозуміло.