fbpx

Минуле Риб, везіння Терезів та проблеми Скорпіонів: докладний гороскоп на 28 грудня

Астрологи розповіли, що очікується від цього дня

ОВНИ

ОВНИ можуть опинитися в новому середовищі, де вони повністю розкриються та продемонструють, на що здатні. Хороший час для прибирання будинку, позбавлення непотрібних речей, очищення простору за допомогою різних обрядів.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІ, доведіть до пуття все, що вимагає завершення і починайте формувати події наступного року. Рекомендується розпланувати найближчі місяці та навіть подумати про події літа. Скористайтеся цим моментом.

БЛИЗНЮКИ

У БЛИЗНЮКІВ успішно йдуть справи, пов’язані з просуванням особистих інтересів. Можете сміливо звертатися з проханнями, шукати допомоги та розуміння. Реально досягти успіху у справах, пов’язаних з рекламою, успішно проходять намічені зустрічі.

РАКИ

РАКИ можуть зробити цікаві відкриття у своїй роботі. Успіх принесуть поїздки, відрядження, публічні виступи та листування. У сім’ї можуть оголитися невирішені завдання: вчіться вирішувати ситуації, діючи мудро та ненав’язливо.

ЛЕВИ

ЛЕВІВ чекають зустрічі з новими цікавими людьми, які можуть виступити в ролі наставників та спонсорів. Не час зупинятися на досягнутому: завжди дивіться трохи вперед! Стимулом для творчості виявиться виступ перед публікою.

ДІВИ

ДІВИ, можливо, вам захочеться проявитися в новій для вас області. З боку близьких можливі протести, але якщо ви сповнені впевненості, їхні аргументи не матимуть сили. Ваш будинок і ви самі можете стати сьогодні дуже привабливими для різних людей.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗАМ може дуже пощастити, але для цього вони й самі не повинні сидіти на місці. Доля зведе вас з людиною, здатною багато в чому розділити ваші погляди та переживання. Не шкодуйте часу на освіту та набуття корисних навичок: все це стане в нагоді в майбутньому!

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНАМ, не варто шукати поради: приймайте самостійні рішення. Під вашим натиском відступлять повсякденні турботи та проблеми, і ви зможете звернути увагу на великі справи!

СТРІЛЬЦІ

У СТРІЛЬЦІВ йде пошук більш оптимальних відповідей на питання, які не вирішені раніше. Добре займатися домом, сім’єю. Цими днями ви зможете закласти життєву програму на цілий рік!

КОЗОРОГИ

День активізує творчі здібності КОЗОРОГІВ. Зараз у вас вдало поєднуються сила характеру з чуйністю та поблажливістю до чужих слабкостей. Можна дозволити собі цінне придбання.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ, будьте обережнішими з обіцянками. Нове захоплення здатне закрутити голову. Можуть виникнути тертя із родичами. Не ведіть підрахунок чужих недосконалостей, навпаки — більше відзначайте те, що є в людях.

РИБИ

РИБАМ цей період обіцяє масу вражень. Особливо тим, хто не лише націлений на результат, а й уміє отримувати насолоду від самого процесу. Цей час може змінити ставлення до минулого.

Related Post

Жіночий гороскоп на тиждень з 17 по 23 січня 2022 року для кожного знаку зодіакуЖіночий гороскоп на тиждень з 17 по 23 січня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Жіночий гороскоп на тиждень з 17 по 23 січня 2022 року Середина січня пройде під впливом Урана, який 18 числа позбавиться ретроградності. Це призведе до великого сплеску позитивної енергії та

Турботи Риб, фінанси Близнюків та таємниці Овнів: докладний гороскоп на 4 грудняТурботи Риб, фінанси Близнюків та таємниці Овнів: докладний гороскоп на 4 грудня

Астрологи розповіли, що варто чекати від цього дня ОВНИ Успіх супроводжуватиме ОВНІВ, особливо якщо вони вирішать тримати свої справи в таємниці. Робіть так, як вважаєте за потрібне. У тих, хто

Гороскоп КОХАННЯ на 9 серпня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 9 серпня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків Зодіаку проти 9 серпня 2021 року Овен Сьогодні ваша думка про вашого коханого кардинально зміниться, причому він навряд чи про це здогадається відразу. Не поспішайте, втім,