fbpx
Перейти до вмісту

Минуле Риб, везіння Терезів та проблеми Скорпіонів: докладний гороскоп на 28 грудня

Астрологи розповіли, що очікується від цього дня

ОВНИ

ОВНИ можуть опинитися в новому середовищі, де вони повністю розкриються та продемонструють, на що здатні. Хороший час для прибирання будинку, позбавлення непотрібних речей, очищення простору за допомогою різних обрядів.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІ, доведіть до пуття все, що вимагає завершення і починайте формувати події наступного року. Рекомендується розпланувати найближчі місяці та навіть подумати про події літа. Скористайтеся цим моментом.

БЛИЗНЮКИ

У БЛИЗНЮКІВ успішно йдуть справи, пов’язані з просуванням особистих інтересів. Можете сміливо звертатися з проханнями, шукати допомоги та розуміння. Реально досягти успіху у справах, пов’язаних з рекламою, успішно проходять намічені зустрічі.

РАКИ

РАКИ можуть зробити цікаві відкриття у своїй роботі. Успіх принесуть поїздки, відрядження, публічні виступи та листування. У сім’ї можуть оголитися невирішені завдання: вчіться вирішувати ситуації, діючи мудро та ненав’язливо.

ЛЕВИ

ЛЕВІВ чекають зустрічі з новими цікавими людьми, які можуть виступити в ролі наставників та спонсорів. Не час зупинятися на досягнутому: завжди дивіться трохи вперед! Стимулом для творчості виявиться виступ перед публікою.

ДІВИ

ДІВИ, можливо, вам захочеться проявитися в новій для вас області. З боку близьких можливі протести, але якщо ви сповнені впевненості, їхні аргументи не матимуть сили. Ваш будинок і ви самі можете стати сьогодні дуже привабливими для різних людей.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗАМ може дуже пощастити, але для цього вони й самі не повинні сидіти на місці. Доля зведе вас з людиною, здатною багато в чому розділити ваші погляди та переживання. Не шкодуйте часу на освіту та набуття корисних навичок: все це стане в нагоді в майбутньому!

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНАМ, не варто шукати поради: приймайте самостійні рішення. Під вашим натиском відступлять повсякденні турботи та проблеми, і ви зможете звернути увагу на великі справи!

СТРІЛЬЦІ

У СТРІЛЬЦІВ йде пошук більш оптимальних відповідей на питання, які не вирішені раніше. Добре займатися домом, сім’єю. Цими днями ви зможете закласти життєву програму на цілий рік!

КОЗОРОГИ

День активізує творчі здібності КОЗОРОГІВ. Зараз у вас вдало поєднуються сила характеру з чуйністю та поблажливістю до чужих слабкостей. Можна дозволити собі цінне придбання.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ, будьте обережнішими з обіцянками. Нове захоплення здатне закрутити голову. Можуть виникнути тертя із родичами. Не ведіть підрахунок чужих недосконалостей, навпаки — більше відзначайте те, що є в людях.

РИБИ

РИБАМ цей період обіцяє масу вражень. Особливо тим, хто не лише націлений на результат, а й уміє отримувати насолоду від самого процесу. Цей час може змінити ставлення до минулого.