fbpx

На 2 знаки зодіаку очікує любовна енергія Венери на цьому тижні

Представники цих сузір’їв з головою поринуть у вир справжньої романтики.

Астрологи розповіли які знаки зодіакального кола накриє потужний заряд пристрасті. Любовна енергія Венери обрушиться на представників двох сузір’їв, а довгоочікуване знайомство станеться незабаром.

Зірки пророкують, що ці щасливчики з головою поринуть у вир справжньої романтики і звернуть пильну увагу на те, що відбувається навколо.

Діви

У цей період вдалий час у коханні настає для Дів, а їхній будинок шлюбу підкріплює Юпітер. Цей транзит може подарувати їм не лише партнера, а й весілля. Зірки радять шукати свого обранця серед колег. Є велика можливість побачити того, хто зрозуміє всі переживання. Також, за словами астрологів, нового партнера можна зустріти у духовних місцях.

Козороги

Сатурн хоч і є злою планетою, але також може благословити на шлюб деяких Козерогів. Нова вона може застати їх у державних установах, на відпочинку закордоном або на масових заходах. Є ймовірність, що кохання не станеться з першого погляду і до людини доведеться довше придивитися. Саме тому знавці зірок не рекомендують відмовляти одразу всім, хто не зачарував із першої спроби, їм варто дати другий шанс.

You cannot copy content of this page