fbpx
Перейти до вмісту

На 2 знаки зодіаку очікує любовна енергія Венери на цьому тижні

Представники цих сузір’їв з головою поринуть у вир справжньої романтики.

Астрологи розповіли які знаки зодіакального кола накриє потужний заряд пристрасті. Любовна енергія Венери обрушиться на представників двох сузір’їв, а довгоочікуване знайомство станеться незабаром.

Зірки пророкують, що ці щасливчики з головою поринуть у вир справжньої романтики і звернуть пильну увагу на те, що відбувається навколо.

Діви

У цей період вдалий час у коханні настає для Дів, а їхній будинок шлюбу підкріплює Юпітер. Цей транзит може подарувати їм не лише партнера, а й весілля. Зірки радять шукати свого обранця серед колег. Є велика можливість побачити того, хто зрозуміє всі переживання. Також, за словами астрологів, нового партнера можна зустріти у духовних місцях.

Козороги

Сатурн хоч і є злою планетою, але також може благословити на шлюб деяких Козерогів. Нова вона може застати їх у державних установах, на відпочинку закордоном або на масових заходах. Є ймовірність, що кохання не станеться з першого погляду і до людини доведеться довше придивитися. Саме тому знавці зірок не рекомендують відмовляти одразу всім, хто не зачарував із першої спроби, їм варто дати другий шанс.