fbpx
Цей день Гороскоп На 2 знаки зодіаку очікує любовна енергія Венери на цьому тижні

На 2 знаки зодіаку очікує любовна енергія Венери на цьому тижні

Представники цих сузір’їв з головою поринуть у вир справжньої романтики.

Астрологи розповіли які знаки зодіакального кола накриє потужний заряд пристрасті. Любовна енергія Венери обрушиться на представників двох сузір’їв, а довгоочікуване знайомство станеться незабаром.

Зірки пророкують, що ці щасливчики з головою поринуть у вир справжньої романтики і звернуть пильну увагу на те, що відбувається навколо.

Діви

У цей період вдалий час у коханні настає для Дів, а їхній будинок шлюбу підкріплює Юпітер. Цей транзит може подарувати їм не лише партнера, а й весілля. Зірки радять шукати свого обранця серед колег. Є велика можливість побачити того, хто зрозуміє всі переживання. Також, за словами астрологів, нового партнера можна зустріти у духовних місцях.

Козороги

Сатурн хоч і є злою планетою, але також може благословити на шлюб деяких Козерогів. Нова вона може застати їх у державних установах, на відпочинку закордоном або на масових заходах. Є ймовірність, що кохання не станеться з першого погляду і до людини доведеться довше придивитися. Саме тому знавці зірок не рекомендують відмовляти одразу всім, хто не зачарував із першої спроби, їм варто дати другий шанс.

Related Post

Ранковий гороскоп на 25 жовтня для кожного знаку зодіакуРанковий гороскоп на 25 жовтня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 25 ЖОВТНЯ Овен Вам сьогодні буде супроводжувати успіх у справах – перш за все, у вирішенні бізнес-питань: велика ймовірність отримання прибутку, підписання вигідних контрактів та укладання перспективних угод.

24 листопада 2021 за місячним календарем:24 листопада 2021 за місячним календарем:

Місячний календар на 24.11.2021 Сонце у Стрільці Схід Сонця: 07:25 Захід сонця: 16:04 Старий місяць 20-й місячний день Символ дня: Орел Важливо сьогодні: День одкровень, відкриттів, духовного перетворення, подолання сумнівів.

4 знаки зодіаку, які будуть дуже фартовими у травні 20224 знаки зодіаку, які будуть дуже фартовими у травні 2022

3 травня 2022 року Юпітер і Венера сформують гармонійний аспект з Плутоном у Рибах, а 10 травня Юпітер перейде до Овна. Астролог передбачає, що фортуна усміхнеться майже всім Знакам Зодіаку,