fbpx

На що знаки зодіаку готові піти заради кохання

На «з милим рай і в курені» у наш цинічний час, звісно, ​​мало хто погодиться. Але це не означає, що в нашому житті немає місця подвигам. Астрологи розповіли, на що готові піти знаки зодіаку заради кохання.

Овен

Якщо побачили, як Овен відмовляється від риболовлі чи посиденьок із подругами, все, він закохався. Заради кохання вони готові змінюватися в той бік, який їхній чоловічок вважає гарним. Щоправда, чи надовго…

Простіше навчитися перетворювати розкидані по квартирі шкарпетки на пелюстки троянд, ніж назавжди приручити Овна. Так, потішиться він, та й знову за старе, рибалки свої та посиденьки, візьметься.

Телець

Телець заради кохання готовий вийти із зони комфорту. «Ділів-то!», – Скажете ви. Але для цих любителів смачно поїсти та солодко поспати — це справжній подвиг, який гідний медалі.

Щоправда, сильно спокушався на рахунок Тельців не варто. Як тільки вони вийдуть із зони комфорту і завоюють свою жертву, тут же до неї і повернуться, до улюблених серіалів на дивані та пельмешкам зі сметаною.

Близнюки

Заради кохання Близнюки готові відмовитися від усіх тих насолод, які їм обіцяє холостяцьке життя. Ні тобі танців ночі безперервно, ні охолодженого шампанського з омарами та ікрою, ні поїздок веселим натовпом на Ібіцу…

Близнюки полюбили і нічого в усьому світі, окрім коханого чоловічка, їх не цікавить. Діти, іпотека, сімейна відпустка в Ялті… Тільки ось це доти, доки вітер у голові Близнюків не зміниться. А міняється він… зі швидкістю вітру.

Рак

В ім’я кохання Рак готовий зняти панцир, щоб показати своєму чоловічку, що він насправді білий і пухнастий. Але оскільки це відбувається десь на році двадцятому сімейному житті, то цей подвиг так і залишається непоміченим. А Рак так нервувався, так готувався… Адже він щиро вважає, що його партнер щось там ще не бачив і прямо від цього стриптизу приголомшить… наївний.

Лев

Лев здатний (правда, недовго) думати про когось іншого, окрім себе коханого. І тут, увага, каверза — Думати, а не Робити. Так що, якщо ви чекаєте, що Лев прискаче на коні і вирішує за вас усі ваші проблеми, то поспішаємо вас засмутити. Вирішувати вам доведеться їх на самоті, але нехай вас втішає те, що в цей час ваш улюблений Лев про вас думає… приємно ж.

Діва

Ех, на що ж Діва готова заради кохання… А таки згадали. Іноді, як виняток, Діва може визнати, що була неправа. «Так, люба, ти мала рацію. У тебе виходить відмивати посуд краще, ніж у мене. Ось цим ти і займатимешся до кінця своїх днів». І друга половинка вже сама не рада, що хвалилася білими кружальцями перед Дівою.

Терези

Терези готові перестати витати в хмарах і повернутися на землю обітовану. Ви думаєте, дрібниця? А ви уявіть, як цим естетам та аристократам, хай і без родоводу, мити посуд, прибирати у квартирі та нагладжувати, пардон, стрілки на трусах. Для когось це в порядку речей, а Терези можуть робити це тільки заради великого і світлого кохання, на менше вони ніяк не згодні.

Скорпіон

Закоханий Скорпіон здатний на все, особливо там, де треба діяти, а не обов’язково думати. Написати нецензурні слова на машині конкурента у боротьбі за ваше серце та руку? Легко! Адже це все робиться в ім’я чистого кохання! Вбити дракона, вломитися в замок і вкрасти принцесу? Та взагалі не питання! Скорпіони у запалі кохання ще й не таких справ наробити можуть.

Стрілець

Ех, ці Стрільці готові буквально на все… Їх не зупинить ані кримінальний кодекс, ані бабусі на лавці під під’їздом. Інша річ, що сьогодні Стрілець співає серенади під вашим балконом, завтра — під іншим і так поки що не омине весь будинок. Сам він, до речі, всі ці «Я люблю тебе до сліз» на майданчику орендованого за пляшку крана подвигом не вважає. А що, хіба інші так не роблять?

Козеріг

Заради кохання Козеріг готовий прощати. І не тому, що він змирився з тим, що на першому побаченні ви дали йому підроблений родовід і набрехали про бабусю-графиню в Ніцці. Просто якщо він вам не пробачить, йому доведеться визнати, що він промахнувся в розрахунках, а це подібно до смерті. Тому й доводиться вдавати, що він вам пробачив, але насправді вибачення вам немає, але… заплутана історія, коротше.

Водолій

Водолії готові заради кохання зіграти весілля. І повірте нам, для них це справжній подвиг, яким вони пишатимуться до пенсії і регулярно нагадуватимуть рідній людині, на які жертви пішли заради неї. Відмовитися від свободи заради якогось там борщу це вам не хухри-мухри. Але, на жаль і ах, це єдиний подвиг, на який готові Водолії, тож продовження не чекайте.

Риби

«Хм, що за подвиг заради кохання? Я що вам, лицар чи що?» — скаже будь-яка пристойна рибка. Те, що Риби припливли до якогось чоловічка і не спливли в океан — це вже подвиг, так що пишаєтеся тим, що у вас є акваріум будинку. І не забувайте частіше мити його і воду міняти, а то ваша рибка образиться і спливе в чисті води Блакитного узбережжя.

You cannot copy content of this page