fbpx

“Нахлине хвиля пристрасті”: 3-и знаки зодіаку опиняться під владою палючої любові найближчими днями

Представники цих сузір’їв “втратять голову” від бурхливих почуттів в лічені дні

Астрологи назвали знаки зодіаку, які опиняться під владою палючих емоцій вже в кінці вересня.

Доля підготувала представникам цих сузір’їв любовні відносини, які будуть підстерігати їх в найнесподіваніших місцях. Ці знаки накриє хвиля пристрасті, а палкі почуття спалахнуть бурхливим вогнем.

Близнюки

Близнюки випробують всю красу любовних пристрастей. Вони зустрінуть цікаву людину, з якою може бути тривалий союз.

Астрологи попередили, що головне не ідеалізувати партнера. Любов спалахне не від пристрасного погляду, а від дотепного слова. Це будуть легкі відносини, які доставлять багато радості обом партнерам.

Овни

У житті Овнів настане сприятливий період для побудови романтичних відносин. Головне – не квапити події, інакше можна злякати відповідну людину і удачу. Фахівці по зірках радять представникам знака проявити терпіння і не кидатися у вир з головою.

Овни зможуть знайти стільки часу для своїх розваг, скільки їм буде потрібно. Щирість їх почуттів вплине на кохану людину значно сильніше, ніж усілякі хитрощі.

Козороги

Кінець місяця обіцяє одиноким Козорогам зародження романтичних відносин з людиною, на яку вони давно поклали око. Це може бути як зустріч когось нового або чиєсь визнання у взаємній симпатії, так і досягнення гармонії в уже сформованих відносинах.

Астрологи розповіли, що представникам цього знаку варто частіше влаштовувати прогулянки і побачення без приводу. Цей період часу допоможе розставити пріоритети, розібратися в собі, своїх почуттях і бажаннях.

You cannot copy content of this page