fbpx

Найбагатші знаки Зодіаку у 2023 році

Роль фінансового добробуту нашому житті навряд можна переоцінити. Втім, це явище є позачасовим. І тому не потрібно довгих пояснень щодо того, чому йому приділяється багато уваги в цілому та в астрологічних прогнозах зокрема.

Зодіаку в 2023 році виявляться потенційно найбагатшими. А також – хто з представників зодіакальної «спільноти» буде хоч і не ідеально успішним фінансово, але близько наблизиться до планки оптимального для себе рівня матеріального добробуту. У прогнозах для кожного з цих знаків подано інформацію про найімовірніші фінансові перспективи. Але, крім цього, у них міститься багато корисних – виключно корисних та суворо практичних – рекомендацій, які допоможуть прожити наступний рік без великих грошових потрясінь.

Овен: покращення фінансових обставин, цікаві процеси

Фінансовий успіх Овнів у 2023 році буде пов’язаний із широким спектром аспектів. Причому, різні представники цього знака по-різному відчують їх на собі. Хтось зуміє відчутно підвищити рівень особистих доходів, комусь вдасться закріпитися на позиціях, досягнутих раніше… Але так чи інакше більшість Овнів з погляду матеріального добробуту досягнуть значних результатів. У цілому нині можна прогнозувати, що достатній прихід грошей у Овнів спостерігатиметься протягом року, тобто. точно без великих перебоїв. І приблизно так само вони отримуватимуть і додаткові доходи, ймовірність появи яких для них теж досить висока.

Хоча тут таки можна виділити місяці-«фаворити». Ними, швидше за все, стануть квітень-червень. Саме в ці місяці заробітки у Овнів обіцяють виявитися найвищими. З іншого боку, Овнам не рекомендується витрачати гроші безцільно та легковажно. Але не тому, що їх може через це не вистачати насущне. Справа тут в іншому. Якщо не витрачати кошти, як-то кажуть, праворуч і ліворуч, то вдасться накопичити досить пристойну суму, яку потім можна буде витратити на якесь серйозне придбання. Можливість зробити це, ймовірно, виникне несподівано, і бажано, щоб певні накопичення Овнів були весь час. І тут їм вдасться уникнути боргів чи, по крайнього заходу, не влазити у яких дуже сильно.

Овни, які вступлять у 2023 рік із невирішеними борговими зобов’язаннями, отримають чудові можливості впоратися з ними. І тут важливий один момент: чим старішим буде цей обов’язок, тим легше виявиться його віддати. Багатьом Овнів у цьому річному циклі актуалізується тема старих джерел доходу.

Це означає, що їм періодично даватимуться знаки (через енергію цілого ряду планет і сузір’їв) щодо тих чи інших тем, пов’язаних із колишніми заробітками, або навіть просто ідей, які виникали раніше з цього приводу. До таких речей Овни повинні постаратися ставитись гранично уважно. Їх слід фіксувати у пам’яті, обмірковувати, цікавитись відповідною новою інформацією у потрібному напрямку тощо. Рішення як мінімум з однієї з цих тем обов’язково одного разу виникне. І, отже, з’явиться новий спосіб заробітку, який раніше реалізувати з якихось причин не вийшло. А ось тепер, як то кажуть, час настав.

Близнюки: великі можливості, мінімум ризиків

Близнюки у 2023 році практично не стикатимуться з нестачею грошей. І тому відчуття впевненості у завтрашньому дні у них обіцяє ґрунтовно посилитися. Для когось із Близнюків це, напевно, виявиться не особливо актуальним, проте як мінімум частина з представників цього знака за підсумками року почуватиметься вже дещо по-іншому (оптимістичніше й задоволеніше). На велику удачу можуть розраховувати ті Близнюки, яким доведеться мати справу із землею чи нерухомістю.

Будь-які угоди та інші фінансові операції, що стосуються цих ресурсів, будуть потенційно прибутковими та взагалі успішними в усіх відношеннях. Чимало Близнюків зможе отримати гроші з минулого. Вкладення, зроблені деякий час тому (наприклад, кілька років), або, скажімо, кошти, дані раніше в борг без особливої надії отримати назад, з великою ймовірністю повернуться до них якраз у 2023 році. Протягом року – у різний час – близнюкам можна розраховувати на приємні фінансові сюрпризи.

Прогнозувати, в чому саме вони полягатимуть, дуже складно, оскільки тут не існує спільного знаменника. Та й точний час їхнього приходу в життя Близнюків теж позначити неможливо. Втім, на те й сюрпризи, щоб відбуватися несподівано. Тож думати про це їм слід поменше, а треба просто жити, керуючись щоденними турботами.

Незважаючи на всі позитивні тенденції, Близнюкам не рекомендується занадто потурати всім своїм примхам. Інакше можна вичерпати навіть найзначніший ресурс. І треба визнати, що такого роду ризики для них таки існуватимуть. Ті ж із Близнюків, хто врахує цю пораду, зуміють уникнути навіть малого негативу, пов’язаного з нестачею грошей. А ще людям цього знака не рекомендується пускатися у фінансові спекуляції. Такі операції можуть створити їм чимало проблем.

Лев: нові можливості, цікаві покупки

Вдалий перебіг фінансових справ зробить більшість Львів значно щедрішим. Їм найчастіше хочеться робити подарунки, допомагати фінансово тим, хто цього потребує. І загалом усе це зовсім непогано. Але буде краще, якщо Леви не надто багато поширюватимуться щодо розмірів своїх доходів і масштабів добробуту. Інакше є ризики, що дехто почне відверто користуватися їхньою добротою та чуйністю.

Деякі з Левів увійдуть у 2023 рік із боргами. Це не страшно, і тому псувати собі новорічні свята сумними думками їм точно не треба. Адже протягом року їм обов’язково вдасться впоратися із цією проблемою. І не просто протягом року, а оптимальні терміни. Ресурси обов’язково знайдуться. Приблизно так само перспектива отримання коштів, які самі Леви позичали раніше, але досі не отримали назад. Рік однозначно обіцяє виявитися для них вдалим для отримання старих боргових грошей.

Більшість Левів цього року матиме кілька джерел доходу. І це означає, що ті з них, хто вже й сьогодні користується декількома способами заробітку, можуть бути впевнені, що в наступному річному циклі їх не втратять. А Леви, які на початок року матимуть лише один такий спосіб, мають налаштуватися на те, що їх побільшає, і не відкидати нових можливостей поповнення бюджету, навіть якщо на перший погляд вони здаватимуться ненадійними. Окремо слід зазначити, що чимало Львів отримають кілька шансів зробити великі придбання – від дорогого автомобіля чи нової нерухомості до антикваріату чи інших цінностей.

Такі покупки можна робити і навіть потрібно. Але важливо при цьому постаратися обійтися без нових боргів та, тим більше, кредитів. Дуже бажано обійтися власним коштом. Леви-бізнесмени можуть розраховувати на значне збільшення прибутку свого підприємства. І тут потрібно дуже грамотно нею розпорядитися. Причому така рекомендація зовсім не означає, що Левам потрібно все вкладати у розширення справи тощо. Зовсім ні! Для себе та своїх близьких у них кошти обов’язково повинні бути завжди. Але, звісно, не так на дрібниці, але в те, що по-справжньому насущно і корисно. Наприклад, Левам слід не шкодувати грошей на вирішення проблем зі здоров’ям.

Діва: повна впевненість у завтрашньому дні та розширення можливостей

Грошей у Дів у 2023 році напевно побільшає. Їх почне вистачати набагато більше, ніж раніше. Відповідно, Діви відчують себе набагато вільнішими у витратах. А багато хто зможе зробити досить цікаві придбання. Правда, людям цього знака треба все-таки постаратися тримати себе в деяких рамках розумного, тому що за особливого «запопадливості» можна вичерпати навіть такі значні можливості.

Позитивні фінансові зміни, швидше за все, почнуться у Дів уже в перші місяці чи навіть тижні року. А подальші успіхи значною мірою залежатимуть від того, наскільки вони зможуть зберегти потрібний темп у заняттях, пов’язаних із процесом заробітку грошей. У цьому плані їм слід геть-чисто забути про лінощі, працювати і прагнути шукати нові можливості для фінансового розвитку. У наступному річному циклі Дівам рекомендується вкладати кошти в домашнє благополуччя.

Це може стосуватися ремонту, купівлі земельної ділянки, благоустрою прибудинкової території та ін. Такі вкладення обов’язково окупляться. Як саме? Для кожної з Дів це питання вирішиться індивідуально. Скажімо, у когось зміцняться сімейні стосунки, у частини людей цього знака покращиться власний психологічний стан, який позитивно позначиться, наприклад, на професійній діяльності. Варіанти тут можуть бути різні. У 2023 році Дівам не варто займатися спекулятивною діяльністю, а особливо не варто брати участь у «заходах» сумнівного характеру. Успіхів у таких способах заробітку грошей їм чекати не доводиться, так що потрібно обов’язково постаратися утриматися від подібних спокус.

Коли у Дів виникатиме надлишок коштів, то їм бажано буде думати не про те, куди їх «прилаштувати», а відкладати у вигляді заощаджень. Так чи інакше ніколи не можна виключати ситуацій, коли несподівано потрібні гроші, а потрібної суми з поточного приходу до бюджету викроїти не виходить. І якщо деякі накопичення є, то вдається уникнути влазіння у борги. До речі, брати на себе боргові зобов’язання у 2023 році Дівам настійно не рекомендується незалежно від обставин. Коли викрутитися власними коштами не виходить, краще відмовитися від таких витрат, як від небажаних або несвоєчасних.

Козеріг: стабільний дохід, свобода рішень

Загальні тенденції у фінансових питаннях для Козерогов у 2023 році полягають у наступному: 1) прихід грошей до їхнього бюджету відбуватиметься досить регулярно; 2) ймовірність появи в них додаткового джерела (або навіть кількох джерел) прибутку дуже висока. Відповідно, практично кожен із Козерогів потенційно зможе прожити цей рік без фінансових труднощів і за підсумками року буде цілком задоволений своїм станом фінансових справ. 2023 року Козероги зможуть дозволити собі ризикувати.

Це означає, що їм може супроводжувати успіх навіть у ризикованих фінансових операціях. Зрозуміло, що такими речами не варто зловживати. Важливо розуміти за яких умов реалізується та чи інша операція, з ким і коли вона здійснюється. Але якщо є високий рівень впевненості в успіху, то спробувати заробити в такий спосіб можна. Козероги, зайняті у власному бізнес-проекті, повинні обов’язково задуматися про необхідність модернізації та (або) розширення доступного інструментарію для ведення справ. На це грошей шкодувати не потрібно, оскільки такі вкладення згодом матимуть довгостроковий позитивний ефект.

Завдяки вкладенням, зробленим у наступному річному циклі, Козерогам вдаватиметься більше заробляти ще не один рік. Попри дуже позитивний прогноз, Козерогам рекомендується витрачати гроші безконтрольно, тобто. на будь-які дрібниці, потреба в яких виникла миттєво і не заснована на реальній потребі. Дуже корисно було зробити деякі заощадження. Зрозуміло, не варто відкладати стільки, щоби не вистачало ресурсів на насущне.

Але до надлишок бажано ставитися гранично дбайливо та економно. Окремо слід зазначити ще один момент. Козерогам цього року необхідно виявляти більше гнучкості. Ніякі раніше плани не варто прагнути реалізувати в точності. Хіба що все йтиме виключно гладко та передбачувано. Але при виникненні будь-яких перешкод (нових обставин тощо) корекцію намірів потрібно робити просто і вільно. А будь-які докори совісті, сумніви, тривоги із цього приводу сміливо відкидати.

Рак: дохід хороший, але потрібна вибірковість у витратах

Типова фінансова ситуація у Раків буде приблизно такою: у них підвищаться доходи та збільшаться витрати. І тому іноді люди цього знака можуть стикатися з дещо скрутними обставинами. Пов’язані вони будуть, зрозуміло, про те, що наявних коштів замало вирішення всіх матеріальних завдань, що виникнуть у той чи інший момент життя. І радує у всьому цьому тільки те, що таких випадків буде не дуже багато. А ті Раки, які змусять себе бути розумно економними в витратах і дадуть собі працю планувати основні витрати, і зовсім зможуть мінімізувати ризики неприємних ситуацій, які виникають через брак грошей.

Найбільш успішною для Раків, швидше за все, видасться весна та початок літа. Саме в цей період до більшості з них прийде максимальна кількість грошей. Але оскільки варіантів їх витрачання теж знайдеться чимало, ці кошти напевно в результаті будуть витрачені. Втім, оскільки ті витрати здебільшого виявляться приємними і корисними як для самих Раків, так і для їхніх близьких, то прикрості їм це не доставить. Ракам у 2023 році супроводжуватиме успіх в інвестиціях. Але не в будь-яких, а в тих, які вони вже обмірковували та (або) планували раніше.

Причому чим давнішою є така ідея, тим більше шансів на її успішну реалізацію. Плюс приблизно аналогічно будуть справи з будь-якими спірними питаннями (наприклад, з поділом майна). Ці проблеми також, мабуть, вдасться вирішити досить задовільно собі. Але шансів на успіх знову-таки більше у тих, що вже перейшли до категорії застарілих. Одним із найпоширеніших джерел витрати зароблених грошей у Раків наступного року стане медицина.

Необхідність у лікуванні (обстеженнях, профілактиці та інших.) може виникнути й вони самих, й у ближнього оточення. Якщо подібне відбуватиметься, то шкодувати на це коштів їм однозначно не потрібно, тому що, відкладаючи витрати на медичні проблеми на потім, можна запізнитися. Зрештою, можна безперечно прогнозувати, що Раки цілком успішно впораються з усіма (принаймні основними та глобальними) своїми фінансовими проблемами. Хоча на значне покращення власного матеріального благополуччя їм розраховувати навряд чи варто.

Скорпіон: розумна передбачливість та гарні можливості.

Фінансові перспективи Скорпіонів на 2023 рік в ідеальних умовах можна було б охарактеризувати також як ідеальні. Але оскільки на ідеальні умови їм розраховувати не доводиться (життя є життя!), то й обставини, пов’язані з грошима, у них будуть складатися по-різному. Хоча позитивного в них виявиться значно більше ніж неприємного. Наприклад, для Скорпіонів буде ризик непередбачених витрат. Однак для задовільного подолання цієї проблеми виявиться досить хоча б загального планування своїх витрат і послідовного проходження наміченим планам. Досить серйозним джерелом фінансових проблем для Скорпіонів може стати участь у заходах сумнівного характеру.

Це насамперед стосується азартних ігор та спекулятивних операцій. Але й інших подібних речей також. Зокрема, Скорпіони мають гранично обережно та уважно ставитись до процесу придбання всього дорогого. У таких покупках можуть бути підводні камені, які навскідку не розпізнаєш. І тому, якщо є ті чи інші сумніви, краще відкласти покупку до наступного річного циклу. У 2023 році Скорпіонам рекомендується почати ставитися до грошей більш дбайливо і навіть більш трепетно. Не потрібно жодних спроб вирішити чужі фінансові проблеми.

Нехай представники цього знака сприймають у собі подібні емоції та наміри як слабкість, з якою слід боротися. Свої гроші треба витрачати лише на себе. Ну і, само собою, на найближчих своїх людей. Декому зі Скорпіонів доведеться мати справу зі спадковими справами. З якою саме подією вони будуть пов’язані, прогнозувати поки що неможливо. Але результат виявиться для Скорпіонів цілком позитивним, оскільки майже напевно означатиме для них цінні придбання.

Скорпіони, які до початку 2023 року всерйоз подумували про зміну джерел своїх доходів, можуть зайнятися вирішенням цього питання впритул. Їм буде надано шанс на таку зміну на краще для себе. І треба просто грамотно ним користуватися, тобто. не пропустити його і своєчасно зреагувати на можливості, що виникають.

Водолій: цікаві перспективи, потреба в економії.

Водолії у 2023 році зможуть розраховувати не лише на основні, а й на додаткові джерела заробітку. І за економного витрачання своїх бюджетів вони змогли б прожити цей річний цикл без грошових труднощів. Однак Водолії будуть схильні витрачати надто багато, тому іноді їх фінансова ситуація може виглядати не особливо позитивною. Джерелом фінансових ризиків для багатьох Водоліїв стане проблема інвестицій.

Деякі з них наполегливо не помічатимуть «підводного каміння», яке супроводжуватиме подібні операції. А тому за відсутності 200% впевненості у правильності своїх дій Водоліям бажано відкладати їх на деякий термін (мінімум до закінчення 2023 року). Вкрай актуальною для людей цього знака стане тема заощаджень. Їх вони мають намагатися робити протягом усього року. Але тільки в цьому плані не треба надмірно старатися. Відкладати кошти, утискаючи себе в насущному, Водоліям точно не слід. Такі речі бажано робити без напруження, спокійно та здорово.

Головне – не витрачати гроші на пусте. І тоді вдасться вирішити завдання посильних накопичень і без особистого дискомфорту, і з практичною користю. Більшість Водоліїв зможуть у 2023 році розраховувати на легкі гроші. Насамперед це стосується різного роду виграшів. Тому їм можна час від часу сісти за картковий стіл або спробувати удачу якимись іншими способами. Але, звичайно, у цьому плані важливо уникати крайнощів і не робити великих ставок на такі варіанти заробітку.

Більш правильною у разі виявиться інша тактика: користуватися обставинами, що виникають природним чином, а чи не створювати їх спеціально. Особливо слід відзначити добрі перспективи для творчої діяльності Водоліїв. Саме в цій сфері їм, швидше за все, везтиме більше, ніж будь-якою іншою. Тому людям цього знака є сенс згадати про свої хобі, які потенційно можна було б монетизувати. А тим, хто заробляє у креативній сфері на професійній основі, бажано почати приділяти їй більше уваги.

Риби: помірність у витратах, здоровий глузд.

Рибам навряд чи варто побоюватися, що 2023 року їхні доходи просядуть. Однак гроші можуть надходити до них не зовсім регулярно. І тому прогнозувати суворо позитивний перебіг фінансових справ у цьому випадку неможливо. Хоча, з іншого боку, порівнюючи кількість і зміст того, що відбувається в цьому плані, можна стверджувати цілком виразно, що позитивного тут буде однозначно більше негативного. А відповідно, приводів для хвилювань у Риб виникне зовсім небагато.

Підвищену обережність Рибам слід виявляти під час здійснення будь-яких особливо цінних чи дорогих покупок. Причому звертати особливу увагу їм рекомендується не тільки на супровідні документи та продавця (виробника тощо). 2023 року Риби чимало коштів витрачатимуть на задоволення. І не лише на власні, а й на радощі для своїх близьких. Саме це, до речі, теж іноді ставатиме причиною фінансових труднощів.

Щоб знизити ризик виникнення грошових проблем, Рибам необхідно весь час планувати свої витрати. Від цього правила їм бажано не відхилятися і слідувати йому потрібно послідовно, не даючи собі поблажок. Все, що йде врозріз наміченому плану, має бути ретельно проаналізоване і схвалено тільки в тому випадку, якщо така витрата дійсно потрібна і неминуча. Звучить все це не особливо оптимістично, але насправді тут немає нічого надто неприємного, тому що потреба в непередбачених витратах буде виникати не дуже часто. Та й спокуса витратити гроші спонтанно і на незрозуміло, що з’являтиметься рідко.

Риби точно виграють, якщо утримуватимуть себе від усіляких сумнівних фінансових операцій. Ризикувати, граючи в азартні ігри, вкладаючи гроші в авантюрні проекти тощо, їм точно не варто. Ті з Риб, які змусять себе керуватися цим принципом протягом усього року, зможуть позбавити себе багатьох труднощів фінансового характеру.

You cannot copy content of this page