fbpx

Найгірші дружини і чоловіки по Знаку Зодіаку

Найгірші дружини і чоловіки по Знаку Зодіаку

Представник будь-якого Знака Зодіаку може бути хорошим або поганим чоловіком. Все залежить від безлічі факторів, але астрологи стверджують, що є люди, з якими побудувати щасливий шлюб набагато складніше, ніж з іншими.

Постарайтеся перед початком відносин перевіряти любовну сумісність з партнером, щоб потім ймовірні негаразди не стали для вас неприємним сюрпризом. Пам’ятайте про те, що десь є людина, яка ідеально підійде вам у всіх аспектах.

Найгірші дружини по Знаку Зодіаку

Жінка-Овен.

Ці дами дуже цінують свою свободу. Звичайно, з Овнів виходять хороші мами, але шлюб – це не тільки відносини діти-батьки, але і відносини любовні. Овни мають високу температуру і прекрасні, але вони не готові йти на компроміси. Як дружини вони можуть пригнічувати, оскільки сила волі і характеру у них просто незвичайна.

Жінка-Телець.

Тельці – погані дружини, оскільки вони занадто сильно зосереджені на собі. На першому місці стоїть їх щастя, а вже потім – щастя всіх оточуючих людей. Тельці не люблять чоловіків, які намагаються їх у чомусь обмежити. Від таких вони можуть піти навіть в день весілля. Це найскладніші жінки, з якими важко налагодити контакт.

Жінка-Діва.

Якщо чоловіки-Діви – це еталон спокою і дипломатичності, то жінка-Діва – це людина, яка робить все саме так, як потрібно їй самій. Більшість Дів настільки часто виявляють свою самодостатність, що просто відлякують цим протилежну стать. Нерідко чоловіки, засліплені красою Дев, розуміють, що вляпалися в халепу, занадто пізно.

Жінка-Терези.

Цим жінкам потрібно неймовірно багато уваги, без якої вони будуть самі не свої. Вони нерідко змушують своїх чоловіків ревнувати, самі того не бажаючи. Більшості представників сильної статі це не до вподоби, тому Терезів складно назвати гарною кандидатурою на роль дружини. Це вірні й красиві жінки, але вони ніколи не будуть проти чужої уваги.

Жінка-Стрілець.

Стрільці – хороші дружини, але тільки на самому початку відносин. Як то кажуть, чим далі в ліс, тим більше дров. Жінки, народжені під цим Знаком Зодіаку не вміють протистояти свої бажанням, тому не зважають на чоловіків. Вони егоїстичні, а егоїзм руйнує любов.

Найгірші чоловіки по Знаку Зодіаку

Чоловік-Близнюки.

Представники цього Знака дуже легковажні, тому шлюб з ними не можна вважати ідеальним. Жінці доведеться миритися з тим, що рано чи пізно вона стане для Близнюків другим номером. Перше за важливістю місце займе робота, хобі або навіть інша жінка.

Чоловік-Лев.

Леви – одні з найбільш привабливих чоловіків по Знаку Зодіаку. У них легко закохатися, але в якості чоловіка вони не найкращі. З Левів нерідко виходять маніпулятори. На жаль, дізнатися точно, чи буде конкретний Лев таким же складним в спілкуванні, неможливо. Доведеться діяти наосліп, довірившись надії.

Чоловік-Козоріг.

Козороги – це недоторки, потайливі чоловіки. Їх скритність після весілля нікуди не йде. Найчастіше буває так, що жінки, які живуть з ними пліч-о-пліч кілька років або навіть десятків років, все одно не знають їхнього справжнього характеру. Потрібно віддати Козорогам належне – секрети вони зберігати вміють, але і про свої особисті секрети ніколи не розкажуть, ким би ви їм не припадали.

Чоловік-Водолій.

Водолії – типові ревнивці, власники і маніпулятори. З ними добре дружити, добре спілкуватися і тим більше працювати. На роль чоловіка вони підходять тільки з точки зору відповідальності, але навіть в цьому напрямку не все благополучно, адже Водолії схильні до зрад.

Чоловік-Риби.

Риби – люди з тонкою душевною організацією, як би сильно вони не намагалися це приховати. Їм потрібно постійно підтримувати своє самолюбство, тому з часом вони можуть почати зраджувати. Також вони дуже самолюбні і егоїстичні, що теж накладає негативний відбиток на відносини в шлюбі.

You cannot copy content of this page