fbpx

Найнещасливіші чоловічі імена, на думку астрологів

У всьому світі є люди, які домагаються всього без особливих зусиль. Але поряд з ними є й ті, чиї починаючи завжди закінчуються провалом. Астрологи виділили чоловічі імена, які наділяють свого власника невдачею.

Езотерики вірять, що ім’я дуже впливає на перебіг життя свого власника. У сучасному світі багато мами з новонародженими дітьми, перш ніж назвати дитину, читають характеристику того чи іншого імені. Деякі імена можуть нести із собою низку нещасть та негативну енергетику, що може згубно позначитися на їхніх власниках. Багато людей навіть не здогадуються про те, що їхнє ім’я є однією з причин життєвих негараздів. Тому, щоб застерегтися, публікуємо три чоловічі імені, які, на думку астрологів, несуть у собі невдачі та невдачу.

Вадим

У Вадима невдачі виявляються найчастіше на побаченнях та в особистому житті. Такий чоловік завжди сильно нервує, метушиться і губиться. Через свою невпевненість, Вадими часто втрачають добрі можливості. Також власник цього імені зовсім не розуміється на людях, тому потрапляють на дівчат з корисливими та прихованими намірами. Через такі події, Вадими починають грати в азартні ігри та переймати шкідливі звички.

Борис

Борис все своє життя проводить у протистояннях із неприємностями. Чоловікам із цим ім’ям завжди доводиться боротися за місце під сонцем. Як в особистому житті, так і в професійній сфері, Борисові важко порозумітися з людьми. Щоб досягти своєї поставленої мети, цьому чоловікові потрібно багато часу та зусиль, через що багато представників цього імені часто опускають руки, так і не досягнувши свого.

Руслан

Руслани завжди мають проблеми з грошима. Їм важко знайти хорошу, гідно оплачувану роботу, а ще складніше, збирати гроші. Доля раз у раз штовхає Руслана взяти кредит, вкластися у фінансову піраміду, дати в борг. Зрештою, все життя такий чоловік перебуває у пошуках грошей. Також Русланам властиво більшу частину життя проводити в очікуванні того самого моменту, не цінуючи те, що відбувається з ним тут і зараз.

Астрологія — не точна наука і не варто ставитись до гороскопів надто серйозно. Кожна людина індивідуальна і, під яким би знаком зодіаку не народилася, приймає рішення та несе за них відповідальність самостійно.

You cannot copy content of this page