fbpx

Найщасливіші дні для Знаків Зодіаку у грудні 2023

Попереду місяць, який має шлейф чаклунства: підготовка до новорічних свят та Різдво роблять його трохи містичним. Цього року у грудні зірки дадуть нам другий шанс. Ніколи не пізно спробувати ще раз! Дізнайтеся свій день удачі у грудні 2023 та використовуйте його.

Найвдаліший день у грудні 2023 року для кожного знака зодіаку

Овен

Найвдаліший день: п’ятниця, 22 грудня.

З початком сезону Козерога зірки пропонують Овнам зосередитись на своїх амбіціях. Оскільки ретроградний Меркурій проводить майже весь місяць у цьому земному знаку, це шанс змінити існуючі плани та поміркувати про нові знання, які допоможуть просунутися вперед.

Телець

Найвдаліший день: п’ятниця, 22 грудня.

Поки йдуть сезон Козерога та ретроградного Меркурія, це слушний час, щоб повернутися до тих ідей, які ви колись залишили на узбіччі. Той факт, що мрія видається великою, не означає, що вона не може здійснитися за наявності зобов’язань та зусиль щодо її здійснення.

Близнюки

Найвдаліший день: середа, 6 грудня.

Знак зодіаку Риб управляє вашими досягненнями, і закінчення ретро фази Нептуна у цьому знаку 6 грудня означає для вас кінець періоду топтання на місці. Нептун допоможе вам зрозуміти свої мрії чи призначення, а Сатурн – вам взяти себе в руки та виконати необхідну роботу.

Рак

Найвдаліший день: середа, 6 грудня.

Нептун у вашому секторі успіху та достатку до 6 грудня був ретроградним і, можливо, заважав вам побачити шанси. Тепер, коли він у директному положенні, це ваш знак від Всесвіту: ви повинні прийняти ризик, вийти із зони комфорту та почати робити кроки до втілення своєї мрії у реальність.

Лев

Найвдаліший день: неділя, 31 грудня.

Юпітер – планета достатку та успіху, стає прямим саме цього дня, прямо напередодні Новорічної ночі. Тепер у вас є шанс відстоювати свої позиції, щоб досягти успіху. Загадуйте бажання по-крупному, Юпітер не любить розмінюватися на дрібниці! І будьте готові попрацювати заради своєї мети.

Діва

Найвдаліший день: неділя, 31 грудня.

Юпітер у Тельці – знаку, який для вас є сектором удачі. Для вас це момент, щоб сяяти, і хоч вам довелося навчитися бути вдячними за те, що у вас є, настав час почати мріяти про те, що буде далі, оскільки вас спрямовують повністю прийняти своє прекрасне майбутнє.

Терези

Найвдаліший день: середа, 27 грудня.

Нещодавно ви думали про зміну роботи або принаймні про те, щоб ваша нинішня робота відповідала всьому, чого ви досягли за останній рік. Повний місяць у Раку, вашому секторі кар’єри, пропонує заявити про свої наміри Всесвіту.

Скорпіон

Найвдаліший день: середа, 27 грудня.

Під час Повного місяця в Раку (цей знак для вас – сектор удачі), ви можете отримати несподіваний прибуток, хороший оффер або подяку відгук про вашу роботу. Згадайте все, що ви робили для свого успіху, і подякуйте собі. Ви гідні достатку, призначеного вам.

Стрілець

Найвдаліший день: п’ятниця, 22 грудня.

Зірки радять вам зосередитися на погашенні боргу, надолужити упущене або переконатися, що всі деталі у вашій фінансовій сфері гаразд. Хоча оплата рахунків під час свят здається не найвеселішим заняттям, це дозволить вам отримати приплив грошей чи щедрі пропозиції.

Козеріг

Найвдаліший день: середа, 6 грудня.

Незабаром настане ваш зодіакальний сезон, і щоб отримати з цього користь, вам потрібно переконатися, що ви не обманюєте себе. Тоді Нептун направить вас до мети. Практикуйте чесність і говоріть про свій стан та потреби. Щоб отримати щось, треба сказати про бажання це мати!

Водолій

Найвдаліший день: понеділок, 4 грудня.

Венера в цей день входить у Скорпіон – знак, який відповідає за ваші успіхи. Використовуйте те, що ви дізналися про себе останнім часом, щоб розпочати пошук роботи мрії або бізнес-ідеї. Венера у Скорпіоні наполеглива і готова боротися, підключіться до її енергії та сміливо йдіть уперед.

Риби

Найвдаліший день: понеділок, 4 грудня.

Венера в Скорпіоні може означати початок нових відносин, що захоплює подорож чи новий духовний досвід. Ця нова енергія пов’язана не лише з кар’єрою чи подорожжю, але й з відкриттям себе для прийняття очікуваного дива, яке може принести життя.

You cannot copy content of this page