fbpx

Найщасливіші дні для Знаків Зодіаку у лютому 2024

У лютому 2024 року Меркурій, Марс і Венера приєднаються до Плутона та Сонця у Водолії – знаку, який відомий як бунтар та першовідкривач. Це робить лютий чудовим місяцем для того, щоб почати робити сміливі кроки, не оглядаючись на думку оточуючих. Ось найкращі дні для кожного знака Зодіаку.

Овен

 • Найвдаліший день для Овна: четвер, 8 лютого 2024 року.
 • Церера в Козерозі – вашому будинку кар’єри.

У лютому 2024 року знайдіть час, щоб посіяти нове насіння творчості у своїй кар’єрі. Астероїд Церера переміститься в Козеріг, наголошуючи на необхідності зосередитися на тому, чого ви хочете досягти в цьому новому розділі вашого життя. Церера фокусує свою енергію на достатку, родючості та почутті турботи, тому ви можете зрозуміти, що можете досягти більшого, уповільнивши темп і вкладаючи свою енергію у те, що вам справді хочеться розвивати.

Коли ви почнете працювати з цією зміною у своєму житті, стане ще важливіше, оскільки плутон щойно покинув цей знак, що означає, що певний розділ або спосіб роботи закінчилися. У цьому новому просторі, де ви можете процвітати на нових висотах, спробуйте розібратися, як ви можете краще співпрацювати з іншими або просити про допомогу. Успіх стає ще солодшим, коли він розділений.

Телець

 • Найвдаліший день для Тельця: субота, 17 лютого 2024 року.
 • Скупчення планет у Водолії – вашому домі успіху.

Ви вступаєте у дуже вдалий період у своєму житті, оскільки Плутон, Сонце, Марс, Меркурій та Венера сходяться у Водолії 16-18 лютого 2024 року. Енергія Водолія керує вашим будинком успіху, який може стосуватися питань роботи, професійних мрій або як вас бачать інші. З такою великою кількістю енергії в цьому бунтарському знаку повітря, важливо звернути увагу на нові пропозиції чи можливості, які можуть здатися вам такими, що виходять за межі вашої зони комфорту.

Сонце, Марс і Меркурій у Водолії забезпечують відповідність ваших дій вашій істині, тоді як венера допоможе зосередитися не лише на тому, що ви любите, а й на тому, як бути фінансово забезпеченим під час цього процесу. Хоча плутон тільки починає рухатися Водолією, де він проведе наступні два десятиліття, ви можете очікувати нових розвитків або можливостей у вашій кар’єрі, тому зверніть увагу на божественні знаки з всесвіту.

Близнюки

Найвдаліший день для Близнюків: субота, 17 лютого 2024 року.
Скупчення планет у Водолії – вашому секторі удачі.
Хоча вам могло здатися, що ви не були собою у 2023 році, все, що ви відчували, що ви прогаяли, повернеться сторицею; з 16 по 18 лютого буде унікальне скупчення планет у Водолії, управителі вашого будинку удачі. Скористайтеся цим часом, щоб запустити нові ініціативи у своїй кар’єрі, житті чи стосунках. Хоча Водолій керує всім успіхом для вас, це також може означати, що вас тягне повернутися до школи або вирушити в подорож. Найголовніше – дозволити собі розширитися в нові та захоплюючі сфери в цей час.

Ви тільки починаєте неймовірний рік, не тільки тому, що плутон висвітлює ваш будинок удачі, але й тому, що Юпітер, планета удачі, переходить у ваш знак близнюків 25 травня. Не відчувайте, що ви повинні все зробити у певний термін; натомість прийміть природний процес, до якого універсум вас спрямовує.

Рак

 • Найвдаліший день Раку: неділя, 18 лютого 2024 року.
 • Сонце в Рибах – вашому секторі достатку.

Ви все ще зітхаєте після того, як Плутон відійшов від Козерога і увійшов до Водолія 20 січня, але це не означає, що на вас чекають захоплюючі, позитивні зміни. Останні кілька років Плутон у Козерозі були для вас неймовірно складними, тому що відносини та партнерства всіх видів стали предметом перегляду, і не всі вони встояли. Переходячи в цю нову еру вашого життя, важливо дозволити собі знову мріяти, і саме це дозволить зробити Сонце в Рибах.

Сонце в Рибах висвітлює ваш будинок достатку, що допоможе вам відчути велику надію щодо нової фази вашого життя, яке ви будуєте. Використовуйте цю енергію, щоб обміркувати те, що приносить вам щастя чи хвилювання, оскільки від вас залежатиме, щоб заповнити простір, створений у 2023 році, тим, що щиро співзвучне вашій душі. Не залишайте нічого поза увагою, коли ви підходите до цієї частини свого життя, експериментуючи з тим, що приносить вам радість, оскільки радість завжди є найяскравішим шляхом до бажаного достатку.

Лев

 • Найвдаліший день для Лева: понеділок, 19 лютого 2024 року.
 • Північний вузол і Хірон в Овні – ваш сектор розширення.

Перш ніж ви зможете полетіти, ви повинні зрозуміти, що всі ці роки обмежувало вас. Вас оточують нові можливості та бажання чогось нового, але незважаючи на це, вам щось завжди страшно, що призводить до певних жалю. Незалежно від того, що сталося раніше, ніколи не пізно вчитися, гоїтися та використовувати божественні можливості для зростання, пропоновані Всесвіту.

Північний вузол і Хірон зустрінуться в Овні, підкреслюючи ваш сектор розширення і роблячи вас більш усвідомленими, що вас затримувало. Хоча ви відомі як король джунглів і відносно безстрашні, у вас все ще є страх перед невдачею.

Ви не можете будувати своє майбутнє на тому, що сталося у минулому; натомість ви повинні зрозуміти, що все, що вас оточує в даний момент, саме тому, що вам судилося використовувати це. Дозвольте собі піти на ризик, тому що це буде найкраще, що ви можете зробити для себе.

Діва

 • Найвдаліший день для Діви: четвер, 8 лютого 2024 року.
 • Астероїд Веста рухається прямо у Близнюках – вашому секторі досягнень.

Так багато у 2023 році було пов’язане з вашим особистим життям, і хоча ви надзвичайно вдячні за всі зміни та благословення, що відбулися в ньому, все одно нормально бажати більшого для себе. Це був тренувальний баланс, і ви все ще можете намагатися розібратися в ньому, тому що є різниця між фокусуванням тільки на майбутньому та перебуванням у моменті та бажанні відчуття успіху.

Астероїд Веста панує над вашим внутрішнім вогнем і тим, що надихає вас зсередини. Коли Веста прямує прямо в Близнюки, ви отримуєте нову енергію для орієнтування на свої професійні амбіції. Використовуйте це, щоб зосередитися на тому, чого ви хочете у своїй кар’єрі або у ваших головних цілях, якщо ви все ще навчаєтесь у коледжі. Зараз настав час визнати, що хоча ваше особисте життя може бути прекрасним, це не означає, що у вас не виникне бажання досягти особистого успіху.

Терези

 • Найвдаліший день для Терезів: четвер, 8 лютого 2024 року.
 • Астероїд Веста рухається прямо у Близнюках – вашому секторі подорожей.

Протягом 2023 року ви вже розширили свою зону комфорту, але це лише початок того, що чекає на вас у новому році. Ви повернулися до лікування та зростання, зосередившись на собі, а не на інших. Хоча спочатку це могло здаватися неприродним, ви починаєте бачити, що, більше за інших, заслуговуєте на той самий час і увагу, які самовіддано приділяли іншим.

Разом з тим, коли астероїд Веста прямує прямо в Близнюках, вам може знадобитися більше енергії для подорожей. Це може бути для відпочинку, роботи, школи або їхньої комбінації. Однак для вас подорож цього року має глибший зміст, ви починаєте досліджувати нову, знайомитись зі світом. При embrace коротких та довгострокових подорожей у лютому ви створите більше життя, яке ви шукаєте.

Скорпіон

 • Найвдаліший день для Скорпіона: четвер, 8 лютого 2024 року.
 • Астероїд Церера переміщається в Козеріг – ваш сектор навчання.

Немає сумнівів у тому, що ви глибоко чуттєвий і духовний знак, але висловлювання своїх почуттів словами чи відстоювання своїх інтересів часто потребує навчання. Плутон сповільнювався в Козерозі з 2008 року, це призвело до змін у вашому мисленні та в тому, як ви виражаєте себе перед іншими. Це трансформувало ваші стосунки та допомогло вам залучити професійний успіх, про який давно мріяли.

Тепер, коли Плутон перейшов до Водолія, астероїд Церера переміщається до Козерога 8 лютого і допоможе вам посіяти насіння нового початку. Церера допоможе вам обійняти родючі багатства, що оточують вас, і переконатися, що ви рухаєтеся від самооцінки і вшановуєте те, що заслуговуєте.

Використовуйте це, щоб реалізувати нові ідеї на практиці, зайняти нову роль на роботі або зробити перший крок у романтичному житті. У вас вже є ключі до тих дверей, які ви сподіваєтеся відчинити у 2024 році. Вам просто потрібно зробити перший крок.

Стрілець

 • Найвдаліший день для Стрільця: субота, 24 лютого 2024 року.
 • Повний місяць у Діві – вашому секторі досягнень.

Перехід у 2024 виявився цікавим для вас, оскільки ви все ще очікуєте нагороди за енергію, яку вкладали в трансформацію свого життя в кращих напрямках. Іноді кожна людина виростає, і з цим приходить рішення бути не просто собою, а й бути видимою іншою такою, якою ви дійсно є. Тут йдеться не лише про позитивну чи працьовиту репутацію, але про те, щоб відчувати, що те, як вас бачать інші, відображає вашу справжню сутність.

Пошук істини є вашим постійним подорожей, Стрілець, але з повним Місяцем у Діві у вашому будинку репутації, ви можете виявити, що певна подорож приходить до завершення. Завдяки можливості більш чітко комунікувати, завдяки водолійській енергії у цьому секторі вашого життя, ви можете сяяти своїм справжнім я. Коли ви сподіваєтеся на матеріальну винагороду за ваші зусилля, відчуття того, що вас бачать і поважають за вашу справжню сутність, принесе нове почуття достатку у ваше життя.

Козеріг

 • Найвдаліший день для Козерога: субота, 24 лютого 2024 року.
 • Повний місяць у Діві – вашому секторі знань.

Ви завжди прагнете дізнатися більше, не тільки заради самого навчання, а й щоб використовувати отримані знання для досягнення успіху. Однак, іноді не стільки нагороди або гроші приносять щастя, скільки сам досвід, який приносить багатство, яке ви хочете отримати від життя. У 2024 році велику увагу ви приділяєте балансу між професійним та особистим життям, і особливе усвідомлення настає з повним місяцем у Діві.

Повний місяць у Діві активізує ваш сектор знань, що підніме теми освіти, коледжу або курсів з астрології або кулінарії, про які ви думали. Це створює простір як пошуку знань, але й досвіду чогось нового. Коли ви можете прийняти новий шлях у житті, не турбуючись про те, куди він приведе, ви також підкоряєтеся божественному плану, який у Всесвіті для вас.

Водолій

 • Найвдаліший день для Водолія: субота, 17 лютого 2024 року.
 • Скупчення планет у вашому знаку.

Не могло бути інакше на початку року, ви переоцінює себе і те, як ви хочете жити своє життя. Цього року на вас чекає дуже вдалий період, оскільки сузір’я Водолія досягає свого піку в суботу, 17 лютого. Плутон, Сонце, Марс, Меркурій і Венера будуть у Водолії з 16 по 18 лютого. Зверніть увагу на події, що відбуваються в цей час, оскільки вони дадуть натяки на те, яким буде ваша нова фаза життя.

Плутон тільки починає своє перебування у Водолії, що означає глибоке внутрішнє зростання, тому що ваша сила тяжіння збільшиться. Подумайте про цей час як про можливість нарешті жити життям, на яке ви готувалися. Ви вирішуєте, що призначено для вас і у що ви вкладаєте свою енергію. Чим більше ви довіряєте собі і повністю приймаєте свою радикальну природу, тим більше розумієте, чому все сталося так, як воно сталося. У цей важливий період не ховайтеся, а покажіть світові, хто ви насправді, щоб залучити все, що ви коли-небудь мріяли.

Риби

 • Найвдаліший день для Риб: понеділок, 19 лютого 2024 року.
 • Північний вузол та Хірон в Овні – вашому фінансовому секторі.

Гроші – це просто духовна угода, що означає, що бути багатим і мати достаток не суперечить значенню життя, але навпаки, є його невід’ємною частиною. В останні кілька років ви зцілювали та переоцінювали свої стосунки з грошима. Однак завдяки цій роботі у ваше життя прийде величезна нагода. Вся ваша підготовка була зроблена для того, щоб ви могли правильно використовувати фінансовий достаток, який прийде завдяки зміні кар’єри, інвестиціям або іншим способом.

Всесвіт ніколи не дає більше, поки ви не покажете, що добре поводитеся з тим, що вже маєте. Коли Північний вузол та Хірон зустрічаються в Овні у понеділок, 19 лютого, зверніть увагу на запропоновані вам можливості. Цей аспект вашого життя буде активним протягом усього року, тому що Північний вузол продовжує давати можливості для більшого добробуту. Однак те, що буде запропоновано вам у лютому, встановить тон для решти. Пам’ятайте, що ви не тільки гідні фінансової свободи, але й заслужили її своєю працею.

You cannot copy content of this page