fbpx

Найщасливіші дні травня 2022 року, коли у знаків зодіаку все вийде

Астролог назвала три найщасливіші дні в травні 2022 року. Вона повідомила, що цього місяця буде три дні, коли у вас все вийде.

3 ТРАВНЯ

Це четвертий місячний день, символом якого є барс, який готується до стрибка. Цього дня можна здобути перемогу у всіх починаннях. Особливо успішною буде друга половина дня. Саме тоді збільшується працездатність. Зараз можливі щасливі зустрічі та приємне спілкування, вдається будь-яка практична та наукова діяльність.

Всі пропозиції, одержані в цей час, виявляться вигідними. Цей час чудово підходить для домашніх справ та важких фізичних навантажень. Сьогодні можна братися за ризиковані проекти, оскільки ризик більшою мірою буде виправданий, і ви опинитеся у виграші. Енергії сьогодні дуже багато, тому ви матимете можливість показати свої сильні сторони. Венера в цей час все ще залишатиметься у поєднанні з Юпітером, який сьогодні сформує секстиль до Плутона.

Ці планети здатні подарувати велику удачу в коханні та у справах. У особистих стосунках відбудуться щасливі зміни, додасться пристрасті та енергії. Також ці аспекти можуть подарувати великі гроші, серйозні успіхи у бізнесі, духовне оновлення, схильність до медитативних практик, здатність завоювати авторитет та впливати на маси народу.

19 ТРАВНЯ

Вісімнадцятий місячний день, який сприятливий для всіх, хто не нашкодив оточуючим. Символ цього дня – дзеркало. Сьогодні можна виправити допущені у минулому помилки. Але всі рішення сьогодні потрібно ретельно обмірковувати та зважувати. Емоції потрібно контролювати, негативних думок не допускати.

Місяць у Козерозі сприяє стійкому емоційному фону. Це дозволяє стати спокійнішим, практичнішим і раціональнішим. Працездатність сьогодні зростає. Сонце в тріні з Плутон подарує потужний заряд енергії. У багатьох з’явиться шанс подолати кризу, знайти вихід із складної ситуації. Фінансова інтуїція загостриться, зараз можливі інсайти та прозріння.

Зростає інтерес до окультизму, психології та езотерики. Багато хто зараз набуде рішучості та можливості заробити. Місяць зробить гармонійні аспекти з Ураном, Нептуном та Марсом, які подарують ясність свідомості, оригінальні ідеї, волю до здобутків та творче натхнення.

20 ТРАВНЯ

Ще один сприятливий день, коли Місяць перейде до Водолія, і люди стануть дружнішими. Зараз люди стануть більш волелюбними. Цей час чудово підходить для громадської роботи, інтелектуальних розваг та наукової діяльності. Це двадцятий місячний день, символ якого орел. Він підходить для прозріння та духовної роботи.

День сприятливий для будь-яких починань. Також цей час підходить для кохання та побачень. Побутові справи без необхідності краще не починати, оскільки цей день має релігійний характер. Гармонійні аспекти планет у цей час переважають напружені планетарні зв’язки. Меркурій сьогодні сформує секстиль до Юпітера та подарує нам успіх у будь-яких справах.

Особливо успішними будуть публічні виступи, написання та публікація статей, викладацька діяльність та вивчення іноземних мов. Аспект також несе успіх у поїздках як близьких, так і далеких, у спілкуванні з представниками іншої культури та релігії. Місяць із Юпітером також зробить гармонійний аспект. Що тільки посилить вищеописане астрологічне вплив.

You cannot copy content of this page