fbpx

Найскладніші знаки зодіаку за характером, вони завжди “на нервах”

5 МІСЦЕ — КОЗЕРІГ
Уперті, тричі вперті створіння, Козероги стоять на своєму, навіть якщо знають, що не мають рації. Але спробуйте їх перехитрити, почніть зненацька погоджуватися, і тоді Козеріг так само зненацька змінить свою позицію на вашу — бо не хоче, щоб із ним погоджувалися. Так, такий дивний знак — відстоює свою думку і не бажає перемоги над опонентом. А все тому, що йому подобається процес, а не результат.

Козеріг знаходиться в полоні власного Я – він хоче робити лише те, що хоче, але які його справжні бажання, часом не знає сам. Загалом, як пишуть у статусах у соціальних мережах, «все складно». Козероги ненавидять нудьгувати, їм потрібно наповнювати життя змістом, тому якщо ви не зможете йому в цьому допомогти, то він вас покине. Або, швидше за все, ви його залишите, тому що ваші нерви в якийсь момент почнуть дзвеніти як струни.

4 МІСЦЕ — ВОДОЛІЙ
Водолії легко знаходять спільну мову з людьми, здатні уважно вислухати чужу думку щодо важливого питання, але хвилює їх лише власна позиція. І робитимуть вони так, як вважають за потрібне. Якщо не складеться, запросто звинуватить інших, тому що не вважають себе винними ні в чому. Водолії схильні до диктаторства, пруть напролом і в той же час надмірно емоційні, часто на шкоду поставленим цілям. Роздратуватися і все кинути за півкроку від фінішу — це про Водоліїв.

3 МІСЦЕ — БЛИЗНЮКИ
Цей знак рве на частини та в різні боки, що загалом зрозуміло. Близнюки органічно не здатні сидіти на одному місці, вони заражають оточуючих нервозністю, заповнюючи простір шумом, криками, переживаннями та амбіціями. Вираз Довлатова «натовп із однієї людини» ідеально їм підходить. Близнюкам потрібно все і відразу, і бажано без складнощів. Вони примхливі, егоїстичні і водночас вміло усуваються від цього, що до них немає стосунку чи подобається. Дивовижна властивість цього знака — швидко забувати про те, що п’ять хвилин тому здавалося їм найважливішим у світі.

2 МІСЦЕ — ОВЕН
Спілкування з Овнами схоже на сплав гірською річкою. Або на комп’ютерну гру, в якій зараз ви на вершині, а за секунду лежите смертельно поранені. Овни люблять сперечатися, не терплять поразок у дискусіях, вони з легкістю ламають збудоване і зовсім не думають про наслідки своїх вчинків.

Хочете пов’язати своє життя з представником цього знака — станьте буддистом, і нехай суєта і нервовість Овна проходить повз вас подібно до бризу. Не факт, що вам вдасться досягти такого ступеня просвітлення, але спробувати можна. І знаєте чому? Хвилини спокою, проведені з Овном, часто варті всіх інших бур.

1 МІСЦЕ — СКОРПІОН
Нічого нового — те, що й так добре відомо: представники цього знаку — натуральні демони. Втім, жарти жартами, а репутація біжить попереду Скорпіонів, і змінити цю думку (часто все ж таки упереджену) досить складно. Отже, що таке Скорпіони і в чому їхня складність?

Жорсткі, злопам’ятні, які отримують те, що їм потрібне. А ще вони лідери (або дуже намагаються ними бути), зосереджені на чомусь важливому лише для них, і дуже вперті. І, звичайно, жалять, якщо їх образити. Нехай не відразу, а через дні і навіть роки, але обов’язково дадуть відповідь на заподіяну їм образу.

You cannot copy content of this page