fbpx
Цей день Гороскоп Найтривожніші знаки зодіаку

Найтривожніші знаки зодіаку

Астрологи назвали шість найневпевненіших знаків зодіаку, а ми вирішили розповісти про них у порядку зростання — від тих, хто іноді злегка сумнівається в собі, до тих, хто настільки перевантажений тривогою, що божеволіє.

6 місце – Близнюки

Сама природа цього знаку — двоїстість — робить їх представниками досить нерішучими. Вони можуть здаватися (і насправді бути) дуже впевненими в собі, але при цьому глибоко сумніватися у своєму настрої. Коли вони не відчувають ситуацію та виходять із зони комфорту, їх сильно вибиває з колії.

Гарний настрій зраджує їх, і на його місце приходить нерішучість. Втім, це ніяк не позначиться на їхній поведінці. Щоб не відчувати внутрішню слабкість, Близнюки знаходять собі нові справи і заглушають тривожні думки в голові своїми яскравими монологами, не прибираючи з себе посмішки.

5 місце – Телець

Слабке місце Тельця – страх змін. Часто, коли Тельці стикаються з чимось незвичайним, їх починають розривати сумніви: чи вони зробили правильний вибір? Але найбільші муки невпевненості вони переживають у любовних відносинах.

Мається на увазі невпевненість у своєму партнері: Тельцю дуже важливо, щоб його любили та цінували на всі сто відсотків. Зазвичай врівноважені, вони починають божеволіти, щойно в їхньому серці тільки закрадеться думка про зраду.

4 місце – Риби

Риби, що керуються мрійливим Нептуном — планетою ілюзій і ескапізму, мають тенденцію проводити багато часу у своїй уяві. Влаштувавшись у зрозумілому та затишному внутрішньому світі, вони можуть зазнати замішання, раптово зіткнувшись із реальністю. Різкий коментар може змусити Риб вийти із зони комфорту та почати сумніватися: з яким наміром він був сказаний? А якщо мені роблять цей комплімент тому, що раніше я виглядала ще гірше?

Як і Тельці, Риби особливо тривожні, коли йдеться про романтичні стосунки. Неймовірно жадібні любові, вони особливо гостро сприймають невдачі та відмови, які надовго роблять їх невпевненими у собі.

3 місце – Терези

Як і Близнюки, Терези пожинають плоди своєї двоїстості – часто у вигляді постійних сумнівів, які зводять з розуму не тільки їх, а й близьких їм людей. Зробити вибір для них це цілий атракціон, в якому один варіант змінюється на інший — а потім все-таки повертається до першого.

Найсмішніше, що Терези починають ще більше турбуватися тому, що переживають, що люди перестануть любити їх за зайву суперечливість. А любов та увага оточуючих для цього знака дуже важлива! Як і постійні запевнення у тому, що вони роблять правильно.

2 місце – Діва

Перфекціоністи по суті своїй, Діви найменше хочуть зіткнутися з критикою будь-чим. Проте парадокс у тому, що найсуворішим критиком вони стають собі самі. Що і є приводом для постійних сумнівів і, звичайно, самовдосконалення, що не припиняється. Нескінченний список справ, які виставляють Діви, ніколи не завершується, що не може не сіяти в представниках цього знаку зодіаку тривогу.

Втім, вони як ніхто вміють приховувати свої сумніви та нерішучість від сторонніх очей. Спокійні та врівноважені, усередині вони можуть переживати справжні психічні атаки. Наприклад, презентуючи проект, Діви здаються добре підготовленими та задоволеними своєю роботою — насправді вони проклинають себе за величезну кількість помилок.

1 місце – Рак

Як і Риби, Раки є водним знаком, що говорить про їхню надмірну емоційність і сприйнятливість. Доходить до того, що у відносинах із близькими Раки починають більше турбуватися про почуття інших людей, ніж про свої власні. Якщо представники цього знака не працюватимуть над внутрішньою автономністю та зростанням особистісної сили, то можуть стати вкрай вразливими та неймовірно невпевненими в собі.

Як і морські припливи і відливи, думка Раків про себе може змінюватися щохвилини: в один момент вони прагнуть взяти на себе відповідальність за свою долю, а в іншу – йдуть у глибокий сумнів. І, звичайно, періодично ховаються у своїй раковині, де знову і знову прокручують у голові те, що їх зачепило. Всі ці коливання підточують їхню впевненість у собі і можуть зробити залежними від іншої думки.

Related Post

Ранковий гороскоп на 21 вересня для кожного знаку зодіакуРанковий гороскоп на 21 вересня для кожного знаку зодіаку

Гороскоп на 21 вересня 2022 Овен Новий проект, розпочатий у цей час, виявиться буквально приреченим на успіх, тому не варто зволікати з роботою над ним: чим раніше ви почнете її,

“Відкрито фонтан удачі”: 3-и знаки Зодіаку потонуть в подарунках Фортуни через два дні“Відкрито фонтан удачі”: 3-и знаки Зодіаку потонуть в подарунках Фортуни через два дні

Представники цих сузір’їв відчують на собі всю прихильність зірок Астрологи назвали знаки Зодіаку, яким зірки влаштують торнадо з подарунків буквально через пару днів. Представники цих сузір’їв відчують на собі всю

Знаки зодіаку, які зустрінуть своє кохання у 2022 роціЗнаки зодіаку, які зустрінуть своє кохання у 2022 році

Дізнайся, чи зможете ви знайти другу половинку у наступному році Щоразу перед Новим роком нам здається, що 31 грудня щось сильно змінюється і можна почати все з чистого листа. По