fbpx

Найуспішніші знаки зодіаку січня 2023, які будуть під покровительством удачі

Настає новий 2023 рік, деякі планети змінюють рух, інші продовжують свій вплив із грудня 2022. Новий гороскоп на січень 2023, підкаже, хто буде улюбленцем долі на Новий рік.

Астролог Кайл Томас, який пише гороскопи для відомих зарубіжних сайтів, як Cosmopolitan, NYPost, Daily Nail та інші, склав гороскоп на січень 2023. Що чекає у новому році та які знаки бужуть найбільшими улюбленцями долі?

Рік розпочнеться у надзвичайно повільному темпі, але пізніше, може доведеться пливти проти течії, а не віддаватися на її волю. Всесвіт може спонукати нас переглянути свої плани та світогляд в 2023 році.

Січень дасть можливість переглянути свої плани та спробувати нові. На щастя, планети перебувають у набагато більш приємному настрої, ніж вони були в останні місяці, що також має дати вам можливість насолоджуватися новим.

Гороскоп на січень 2023 — які планети матимуть вплив

Юпітер, Велика Благодатна планет буде в Овні з 20 грудня 2022 року до 16 травня 2023. Інша планета, яка матиме вплив у січні 2023 ― це Марс. Він буде у домі Близнюків з 20 серпня 2022 року до 25 березня 2023 року. Це надзвичайно довго, оскільки Марс буде ретроградним у Близнюках з 30 жовтня 2022 року до 12 січня 2023 року. Марс увійде в попередню тінь 3 вересня 2022 року і вийде з посттіні 15 березня 2023 року.

Цей період буде дуже активним, вимагатиме багато енергії й участі в дуже екстремальних заходах. Оскільки Близнюки керують спілкуванням, письмом, розмовами, маркетингом, брендингом, рекламою та соціальними медіа, усі ці області аж палатимуть від енергії.

Крім того, 29 грудня починається ретроградний Меркурій у Козерозі, й усі свята пройдуть під його рухом.

Його перші прояви почалися 6 грудня 2022 року, а перед тіньова фаза почалася 12 грудня 2022. Очікуйте різного роду плутанини, непорозумінь і труднощів, особливо щодо професійних або фінансових питань, а також з авторитетними особами та начальниками. Меркурій пробуджується 18 січня 2023 року і залишає посттінь 7 лютого 2023 року, нарешті повністю залишаючи Козерога 11 лютого 2023 року.

Чотири знаки зодіаку будуть особливо успішними в січні 2023 року, й можуть досягти реальних вершин, якщо вчасно скористаються можливістю.

Телець

Початок 2023 року буде повільним для Тельців, оскільки Юпітер починає із дому відпочинку в січні. Інтуїція буде сильніша, але енергії буде меньше. Могутній Марс у вашому фінансовому секторі ретроградний до 12 січня, що спричинить надмірні витрати та ускладнить контроль над вашими фінансами. Але буде таке враження, що весь час поряд янгол-охоронець.

Ментальний Меркурій у вашому секторі мудрості, медіа, видавництва та подорожей також ретроградний до 18 січня, викликаючи затримки та плутанину в цих сферах життя. Проте в 20-х числах січня все різко зміниться. Повний місяць у вашій інтелектуальній сфері настане раніше, близько 6 січня. Це означає особливу увагу до проєкта, пов’язаного із комунікаціями. Можливо, вам нададуть можливість підписати особливо вигідний контракт у січні.

Молодий місяць увійде до вашого дому кар’єри 21 січня, і це відкриє двері для більшого успіху в кар’єрі, слави, слави чи влади в наступні тижні. Використовуйте цей період, щоб подати заявку на нову роботу, запустити кампанію або скорегувати свої амбітні цілі. Це може закласти амбітну кар’єру на довгий час.

Терези

Юпітер з січня 2023 буде наповнювати енергією сферу стосунків та контактів із людьми у Терезів. Це триватиме до середини травня і допоможе існуючим партнерствам процвітати або неодруженим перетинатися зі спорідненою душею. Однак, Марс ретроградний до 12 січня, і це принесе та виклики, пов’язані з подорожами, законами, наукою чи ЗМІ. Ментальний Меркурій також спить до 18 січня, за винятком того, що він буде вносити плутанину і затримки, коли справа стосується вашого домашнього життя, дому або сім’ї.

Однак, повний місяць у професійному секторі 6 січня, може створити поворотний момент у кар’єрних справах, таких як підвищення по службі, нагорода, закінчення роботи чи сприятлива преса. Місяць закінчується молодиком 21 січня, що впливає на стосунки. Пари можуть відновити свою іскру або спробувати зачати дитину, тоді як неодружені можуть зблизитися з кимось, хто наповнює їх хвилюванням.

Скорпіон

Січень 2023 року обіцяє Скорпіонам злети та падіння. З одного боку буде благословення Юпітера, планети зростання, яка захищає вашу продуктивність, роботу та здоров’я до середини травня. Скорпіони повинні побачити шанси та удачу навколо цих ключових тем. Якщо ви не маєте роботи, обов’язково шукайте те, що ідеально підходить. Однак планетарний співправитель, Марс, буде ретроградний у зоні інтимності та активів до 12 січня. Це може свідчити про застій або розчарування навколо довіри, багатства чи інвестицій або крупні трати.

Ментальний Меркурій міцно спить у секторі спілкування та подорожей до 18 січня, тому, варто чекати на плутанину та затримки на кожному кроці. Зверніть увагу, що з плином місяця на Скорпіонів чекає краща енергія. Повний місяць у зоні розширення з’являється на початку місяця — 6 січня — і принесе переломний момент у навчанні, подорожах чи у сфері масової інформації. Пізніше в цьому місяці молодий місяць 21 січня відкриє нові горизонти навколо домашніх або сімейних справ. Це може спровокувати переїзд, ремонт або навіть змусити вас допомогти одному з ваших родичів.

Стрілець

Січень 2023 обіцяє багато великих змін у особистому житті Стрільців. Це відбувається через кілька різних космічних факторів. По-перше, Юпітер, планетарний правитель і планета зростання, крутиться у секторі пристрасті до середини травня. Це забезпечує радість і удачу в справах серця, романтики, творчості та родючості. Самотні незабаром можуть зустріти споріднену душу. Однак у таких стосунках також можуть виникнути невеликі труднощі, оскільки Марс ретроградний у зоні партнерства до 12 січня. Це може ускладнити взаєморозуміння.

Ментальний Меркурій, планета розуму, також ретроградний до 18 січня, що спричиняє затримки та плутанину у фінансових питаннях. На щастя, у другій половині січня все вирішуватися саме собою. Повний місяць у секторі інтимних стосунків і активів з’являється 6 січня, приносячи можливість для створення нового союзу або розвалу існуючого. Пізніше цього місяця 21 січня настане молодий місяць у зоні спілкування, відкривши двері для хвилюючих подорожей, зустрічей і приємних сюрпризів.

You cannot copy content of this page