fbpx
Перейти до вмісту

Найуспішніші Знаки Зодіаку в 2022 році – вони свого досягнуть

НАЙУСПІШНІ ЗНАКИ ЗОДІАКУ У 2022 РОКУ – ВОНИ СВОГО ДОБ’ЮТЬСЯ!

У 2022 році завдяки сприятливому становищу Юпітера представники деяких знаків Зодіаку досягнуть особливих успіхів. Кому посміхнеться удача?

РАКИ

У 2022 році ви зможете досягти успіху у професійній сфері. Не виключено, що ви обіймете високу посаду, зможете з’їздити за кордон або зареєструвати власний бізнес. Взимку в дорозі ви можете познайомитись зі своїм майбутнім чоловіком.

Також можливе ділове співробітництво з іноземцями. Судовий конфлікт у цей час вирішиться на вашу користь. Ви можете виграти тендер, зайняти призове місце на конкурсі та здобути визнання публіки.

Весною ви можете зайнятися бізнесом у сфері мистецтва, спланувати закордонні поїздки, досягти успіху у викладанні. Юпітер у 10 будинку захистить вас цього року від бідності та допоможе законно отримати прибуток від кожного вкладеного рубля. Також у вас з’явиться можливість самореалізуватися у сфері освіти, політики, права чи турбізнесу.

Такий стан справ утримається протягом усього року. Не виключено кар’єрне зростання, участь у податкових та аудиторських перевірках. У грудні ви можете зустрітися з майбутнім чоловіком або укласти шлюб. Можливе також отримання прибутку від укладання вигідних угод.

СТРІЛЬЦІ

Зірки пророкують, що 2022 рік стане для вас успішним – ваше матеріальне становище покращає. Взимку ви будете робити багато зусиль, спрямованих на те, щоб заробити більше грошей. І ваші доходи збільшаться завдяки пошукам нової понаднормової роботи, ініціативності та підприємливості.

Не виключено, що чоловік надасть вам фінансову підтримку. Це вдалий час для того, щоб купити або продати квартиру, земельну ділянку або автомобіль. Також, швидше за все, зараз ви зможете розібратися з рахунками та оплатити їх. У лютому ви можете зустріти свого майбутнього партнера по шлюбу або вийти заміж.

Не виключено, що ви зможете отримати прибуток від нерухомості, а батьки підтримають вас матеріально. Ви можете заробляти, надаючи послуги, піклуватися і опікуватися. Успіх також принесе робота з жінками, медицина та езотерика.

У березні ви можете досягти успіху у всьому, що стосується торгівлі та кооперації. У травні вам може збільшити зарплату. Не виключено, що начальник вирішить вас преміювати. У червні Юпітер у 5 будинку принесе виграші у лотерею та щастя у коханні. Якщо ви мріяли про дитину, ваша мрія може здійснитись. У жовтні Венера увійде до вашого 12 будинку. Цей час ви присвятите мистецтву чи підете в декрет.

ЛЕВИ

У 2022 році ви досягнете успіху в різних областях. Взимку зірки пророкують вам досягнення у професійній сфері. Ви можете зайнятися підприємницькою діяльністю, зайнятися адмініструванням або вступити до державної служби.

Особливий успіх чекає архітекторів, будівельників та фотографів. Можливі романи на роботі, покращення самопочуття. У цей час ви зможете провертати великі фінансові операції, встановити зв’язки з людьми із силових та фінансових структур.

Ви будете виявляти силу і натиск у всьому, що стосується виконання домашніх та службових обов’язків. Не виключено, що в цей час ви займетеся енергетичними та окультними практиками.

Весною можливі заручини та весілля. У травні ви замислитеся про сенс життя. Не виключено, що ви поїдете за кордон, щоб вивчати чужі культури. У цей час у вас буде багато нових можливостей. Влітку не виключено отримання преференцій від держави. Восени вас можуть підвищити на посаді та збільшити зарплату.