fbpx

Найважливіші для відносин дні у лютому 2024 року

У лютому 2024 року ми помічаємо зовсім нову динаміку: Плутон, господар підземного світу, перейшов у Водолій наприкінці січня і тепер до нього приєднуються Марс, Меркурій та Венера. Це потужне об’єднання планет з 16 по 18 лютого обіцяє бути особливо сприятливим для особистого життя та стосунків.

Цей стелліум у Водолії буде особливо інтенсивним за рахунок участі у ньому Плутона.

Енергія від цього може допомогти вам виявити глибше бажання, нову внутрішню істину та здатність усвідомити, чому більше немає потреби виправдовуватися.

З початком сезону Риб очікується більше надії, кохання та романтики. Коли ви знайдете баланс між незалежністю та єдністю, ви зможете краще зрозуміти, що вам потрібно від любові або як укорінити глибокий духовний зв’язок.

Важливі дати лютого 2024 року

Понеділок, 5 лютого

Меркурій, планета, яка допомагає виражати емоції, переходить у Водолій у понеділок, 5 лютого, і надихає нас позбутися обмежень. Меркурій управляє тим, як ви розмовляєте із собою, як і що ви передаєте іншим людям. У волелюбному повітряному знаку Водолія це допоможе вам сказати те, що ви дійсно хочете і чого потребуєте вашого романтичного життя. Тепер ви можете побачити, що єдиний спосіб по-справжньому отримати те, що ви хочете, – сказати саме те, що думаєте.

Четвер, 8 лютого

Цього дня Церера перейде до Козерога, а Веста зупиниться у Близнюках, відходячи від транзиту. Церера в Козерозі може допомогти вам більше звертати увагу на ваш будинок і те середовище, яке ви та ваш партнер створили для вашого відношення. Можливо, ви виявите, що найбільше хочете зосередитися на фізичних питаннях, особливо на тому, як ви дбаєте один про одного в цій новій енергії, яка, звичайно ж, з’явиться саме до Дня Святого Валентина.

Веста надихає вас шанувати свою божественну іскру і допомагає вам увійти в контакт із вашою внутрішньою жіночою богинею. У Близнюках вона активна, спонукає до роздумів та хоче обговорювати важливі питання. Використовуйте цю енергію, щоб узгодити ваші бажання з партнером і виявити ініціативу у захисті своїх інтересів. Найголовніше, це допоможе вам зрозуміти, що вам не потрібно вибирати між вільним духом та відносинами, які відчуваються як будинок, тому що, зрештою, ви можете мати і те, й інше.

Субота, 10 лютого

Новий Місяць у Водолії запускає місячний Новий рік. Цей час інтенсифікується, оскільки це не тільки початок нового циклу, а й місячного року, що робить ваші наміри ще потужнішими. Водолій керує колективом, глибоким змістом і закликом стати справжнім у вашому житті та стосунках. Ця енергія може допомогти вам відстояти те, що для вас найважливіше, і знайти успіх у коханні, тільки якщо ви не відмовляєтеся від того, що знаєте, що призначене для вас. Новий Місяць у Водолії також розпочне рік дерев’яного дракона, який є владою, успіхом і успіхом.

Все це можливе лише тому, що ви увійдете в свою силу, яка є однією із центральних тем лютого. Бути у своїй силі не означає забирати її в інших, але знання у своїй душі, що ви гідні і заслуговуєте створити життя і відносини, які відповідають вашій меті. У той час як ви можете використовувати цю енергію, щоб задати намір почитати правду вашого серця, будьте обережні, що цей новий місяць буде зіткнута з Ураном у Тельці і може призвести до більшої впертості, тому намагайтеся й надалі бачити, що найясніший шлях до ваших мрій, може бути не таким, як ви спочатку думали.

Вівторок, 13 лютого

Марс переміститься у Водолія незадовго перед Днем Святого Валентина, приносячи велику ясність і бажання йти своїм шляхом, а не за натовпом. Марс допоможе вам прийняти свої внутрішні мотивації та бажання, щоб вжити заходів до створення того, чого ви найбільше хочете – це також включає переслідування та втілення відносин, про які ви мрієте.

Енергія Марса у Водолії допоможе вам узгоджувати свої слова зі справами, оскільки Меркурій також перебуватиме у цьому динамічному повітряному знаку. Ви матимете ясний розум, що допоможе вам зрозуміти, як втілити бажання свого серця, і ви також можете бути залучені до романтичного партнера, який зазвичай не є вашим типом. Під впливом Водолія ви будете прагнути чогось іншого, чи то в людині, чи в тому, як ви проводите час разом у вашому відношенні. Дозвольте цій енергії вдихати нове нове життя у ваше серце і любовне життя.

П’ятниця, 16 лютого

Венера приєднається до свого космічного коханого, Марса, у Водолії, створивши енергетичну міць у ваших романтичних відносинах. Це буде четверте планетне тіло у Водолії, яке, хоч і триватиме лише кілька днів, дасть вам достатньо мужності та свободи, щоб зробити кілька драматичних кроків у вашому житті та стосунках.

Водолій любить працювати разом заради загального блага, але він також затято незалежний. Він часто йде врозріз із натовпом, якщо вірить, що це призведе до вищої мети. Венера у Водолії більш незалежна, що означає, що здатність відчувати, що у вас та вашого партнера є якісний індивідуальний час та простір разом, стане важливою. Це відкриває можливість для більшого кохання в лютому, тому що ви зрозумієте, що чим сильніше ви окремо, тим глибшим стає ваш зв’язок.

Понеділок, 19 лютого

Сонце переміститься в Риби, розриваючи деяку частину водолійської енергії та змушуючи вас закохатися в життя заново. Риби – останній знак зодіаку і завдяки цьому вони несуть якості кожного з одинадцяти інших. Вони духовно пов’язані з природою, завжди сподіваються і оптимістичні. Вони також приносять ідеальну романтичну енергію, щоб допомогти вам використати всі можливості у другій половині лютого.

Хоча Водолій часто вважається відстороненим, він також сприяє більш здоровим стосункам із партнером. Тепер, коли хвилі сезону Риб тільки починають змивати ваше життя, ви зможете знайти найкраще з обох світів. Дозвольте цій енергії створювати моменти зв’язку та романтики у вашому відношенні, не відмовляючись при цьому від себе та своїх мрій.

У понеділок, 19 лютого, також відбудеться злиття Північного Місячного вузла та Хірона в Овні. Північний вузол представляє вашу долю і те, що призначено для вас згори, а Хірон представляє кармічні та поколінні рани, які вам необхідно зцілити, щоб використати ці можливості. Коли північний вузол і Хірон зливаються, вони об’єднуються в одну енергію, нагадуючи вам, що ваші найбільші благословення часто виходять із вашої найглибшої рани.

У місяць, в основному, зосередженому на здоровій прихильності і любові, поєднання північного вузла і Хірона прибуде до найкращого моменту, щоб допомогти вам зцілитися на глибшому рівні, щоб ви могли повністю прийняти те, чого завжди хотіли. Можуть виникнути важливі розмови або моменти, коли ви зможете піднятися над колишніми ранами і травмами, щоб знову повірити в любов. Хоча страх все ще може існувати, акваріанська та рибна енергія нагадуватимуть вам, що краще почитати істину свого серця і піти на ризик, ніж продовжувати грати на безпеці.

П’ятниця, 23 лютого

Після кількох коротких тижнів у Водолії, Меркурій переміститься до Риб у п’ятницю, 23 лютого. Меркурій у Рибах змусить вас шукати глибші зв’язки з партнером та глибші розмови. Дайте собі можливість прийняти розумові, емоційні та духовні зв’язки, які це може принести, обговоривши духовні питання, сенс всесвіту та надії та мрії, від яких ви часто соромитеся.

Ви не тільки шукатимете того, хто може відповідати вам у душі, але ви і ваш партнер також будуть схильні до романтичних декларацій. Це може включати поезію, пісенну творчість чи мистецтво, а можливо, ви просто зрозумієте, що просто показати своєму партнеру, як сильно його любите, є найромантичнішим кроком. Меркурій у Рибах завжди обере ділитися своїм серцем, замість того, щоб приховувати його, тому використовуйте цю енергію, щоб бути повністю відкритими з усім, що ви відчуваєте зараз.

Субота, 24 лютого

Лютий закінчиться драматичним повним місяцем у знаку Діва в суботу, 24 лютого. Сонце в духовному Рибах завжди знаходить баланс між містичним світом і практичнішим з місяцем у Діві. Однак під час цього місячного циклу Сатурн також опиниться в опозиції. Сонце і Сатурн у Рибах, що протистоять повному Місяцю в Діві, можуть створити напружений час, навіть якщо Юпітер поширює щасливу ауру над подіями.

Повний місяць у Діві пробудить необхідність поглянути на те, як ви жили своїм життям і діяли у відносинах, порівняно з тим, що ви інтуїтивно відчуваєте, що вам слід робити чи про що мрієте. Це дозволить вам поставити питання, чи не живете ви занадто багато у світі фантазій або страху, заснованого на практичності. Коли доходить до любові, важливо бачити правду, але завжди зберігати надію в серці. Зрештою, ви повинні бути здатні бачити свого партнера в кращому світлі не тому, що носите рожеві окуляри, а тому, що ви бачите істину в його серці.

You cannot copy content of this page