fbpx

Найвдаліший день для кожного Знака Зодіаку з 16 по 22 жовтня 2023

Тиждень застане нас на самому початку шляху коридором затемнень. Цей момент більш жорстко управляється Всесвітом, коли у нас не так багато варіантів та можливостей вибору. Щоб не піти неприємним шляхом, потрібно бути готовими відмовитися від своїх планів і надій.

На тижні, що починається з 16 жовтня, Меркурій переходить до Скорпіона, приєднуючись до Марса і наділяючи величезною силою слова, які ми вимовляємо. А Місяць у Козерозі допомагає здобути твердість і сили, щоб не йти в жалість до себе, а рухатися далі.

НАЙБІЛЬШ ВДАЛИЙ ДЕНЬ ТИЖНЯ ДЛЯ КОЖНОГО ЗНАКУ ЗОДІАКУ З 16 ПО 22 ЖОВТНЯ 2023

Овен

Найщасливіший день: субота, 21 жовтня.

Бізнес, важлива особиста справа чи робота займають усі ваші думки. Ви повинні поважати мінливе бажання в собі – старі цілі можуть виявитися вже нецікавими. Використовуйте першу чверть Місяця цього тижня, щоб звільнитися від страхів і сумнівів, які утримують вас там, де ви вже переросли всіх і всі випробували.

Телець

Найщасливіший день: субота, 21 жовтня.

Ніщо не стоїть на вашому шляху цього тижня, тому можна повністю повірити в себе і в те, про що мрієте. Візит Місяця у ваш сектор успіху означає, що настав час відкривати нові можливості для подорожей, духовного зростання чи освіти. Переконайтеся, що ви залишаєтесь відкритими для нових ідей чи шансів, які несподівано підкине життя.

Близнюки

Найвдаліший день: неділя, 22 жовтня.

Ваша головна планета, Меркурій, управитель спілкування, цього тижня переходить у Скорпіон. Знайдіть час, щоб подумати про свої потреби у фізичному тілі, а й у емоційному і духовному благополуччі. Можливо, вам знадобиться деякий час на самоті та ще більше відпочинку.

Рак

Найвдаліший день: вівторок, 17 жовтня.

Ваші слова матимуть величезну силу, оскільки ви відчуєте повторне прагнення повернутись до своїх внутрішніх потреб. Юнона в Діві дозволить вам не змінювати собі, тому що це важливо для вас, і це тільки початок створення життя, яке не тільки повністю влаштовуватиме вас, але й принесе удачу і достаток.

Лев

Найвдаліший день: вівторок, 17 жовтня.

Коли Юнона переходить у Діву, управителя вашого сектора достатку та самооцінки, поверніться до своїх мрій та переконань про життя. Щоб знати, на яку роботу погодитися або куди рухатися, ви повинні довіряти цій частині себе, тому що вона допомагає вам створити життя, яке відповідає вашій долі.

Діва

Найвдаліший день: вівторок, 17 жовтня.

Знання та прийняття своєї внутрішньої сили є невід’ємною частиною залучення удачі. Це тому, що вам потрібно знаходитись у такому місці, де ви зможете схопити те, що призначене для вас. Дозвольте собі повернутися у свій простір істини, сили та усвідомлення того, що ви заслуговуєте насправді створити життя своєї мрії.

Терези

Найвдаліший день: неділя, 22 жовтня.

Меркурій у Скорпіоні активує ваш сектор особистих цінностей і багатства і рухає все, від самооцінки до грошей і навіть важливості певних стосунків чи людей у вашому житті. Вас просять по-справжньому прояснити, що для вас найважливіше, не тільки ті ситуації поза вами, а й ті мрії та прагнення, пов’язані особисто з вами.

Скорпіон

Вдалий день: вівторок, 17 жовтня.

Оскільки все більше планет починають входити в Скорпіон раніше, ніж там виявиться Сонце, ви починаєте почуватися більш схожими на себе. Ви довіряєте своїм думкам та приймаєте свою правду. Це дозволить вам набратися сміливості та повірити в себе, що стане паливом, необхідним для здійснення всіх ваших мрій.

Стрілець

Найвдаліший день: вівторок, 17 жовтня.

Ви стали більш глибоко розмірковувати про свою кар’єру, намагаючись зрозуміти, чого хочете досягти у своєму житті. Це більше, ніж просто робота, яку ви виконуєте, і вам доведеться повернутися до навчання або просто спробувати розширити свій світогляд. Зосередьтеся на цьому тижні на деталях і цілі всього, що ви робите.

Козеріг

Найзручніший день: вівторок, 17 жовтня.

Як символ Землі, ви чудово вмієте концентруватися і працювати над досягненням певної мети. Але життя не повинно складатися лише з роботи. Ваша кар’єра зараз не викликає занепокоєння, тому дозвольте собі захопитися тим, що вас турбує, за межами ділової сфери. Хобі, сім’я, діти, відпочинок, благодійність, читання книг.

Водолій

Найвдаліший день: неділя, 22 жовтня.

Ви почали більш глибоко розмірковувати про свою кар’єру/бізнес, оскільки вам захотілося змін. Справа не в тому, що ви зневажаєте свою роботу або вже вирішили шукати нову, але ви шукаєте щось більше у житті. Поважайте це бажання, оскільки воно допоможе вам відчути себе не білкою в колесі, а щасливою людиною.

Риби

Найвдаліший день: неділя, 22 жовтня.

Як водяний знак ви за своєю природою схильні плисти за течією більше, ніж інші, але часом ви забуваєте, куди й навіщо пливете. Коли Меркурій переходить у Скорпіон, ваш сектор удачі, подумайте про ідеї, які у вас виникли щодо подорожей, відкриття бізнесу чи нового інтересу у вашому житті. Це місце народження вашої мрії.

You cannot copy content of this page