fbpx

Найвдаліший день для кожного Знака Зодіаку з 23 по 29 жовтня 2023

Місячне затемнення під час повного місяця в Тельці приносить багатьом вдалий поворот подій. Це перший тиждень, коли Сонце, Меркурій та Марс збираються у Скорпіоні. Той, хто вміє приймати виклики і перетворювати їх на шанси, в останній тиждень жовтня 2023 року буде винагороджений!

Як тільки почнеться сезон Скорпіона, настане останнє місячне затемнення і повний місяць у Тельці, ознаменувавши кінець циклу і надавши вам волю розпочати новий. Затемнення рухаються по осі Скорпіона та Тельця з листопада 2021 року, під час яких стали актуальними теми самооцінки, впевненості, пристрасті та стабільності.

Це особливо важливо, коли справа стосується удачі, яку ви самі прагнете створити, тому що для цього завжди буде потрібний стрибок у нікуди, коли все, що у вас є – це віра. Тепер, коли енергія осі Телець – Скорпіон сходить нанівець, нам нагадують, що ніщо не залишиться тим самим.

НАЙВДАЛІШИЙ ДЕНЬ ТИЖНЯ ДЛЯ КОЖНОГО ЗНАКУ ЗОДІАКУ З 23 ПО 29 ЖОВТНЯ 2023 РОКУ

Овен

Найвдаліший день – субота, 28 жовтня.

Для вас, як для першого знаку зодіаку та лідера космосу, фінал часто буває непростим, оскільки ви схильні зосередити всю свою енергію на початку. Серія затемнень, яка завершиться Місячним затемненням у повний місяць у Тельці, активізувала теми самооцінки, фінансів, пріоритетів та трансформації. Коли відбудеться ця остання подія, вам необхідно витратити час на щирі міркування про те, що більше не резонує з вами і що (кого) ви повинні відпустити.

Телець

Найвдаліший день: субота, 28 жовтня.

У цей період одні просять вас стати і взятися за те, чого ви хочете досягти, але інші просять вас сісти, спостерігати і дозволити емоціям омивати ваше серце, як вода, що зволожує суху землю. Вам це був інтенсивний дворічний цикл затемнень, і ви досягли неймовірного внутрішнього зростання і лікування. Тим не менш, ця фаза закінчується, і ви можете взяти все, через що вам довелося пройти, і рухатися вперед у новому захоплюючому напрямку.

Близнюки

Найщасливіший день: понеділок, 23 жовтня. Вас все частіше відвідує втома. Коли Сонце переходить у Скорпіон, фокус зміщується на ваше здоров’я та благополуччя. Хоча для цього може знадобитися сповільнитися і більше відпочивати, ви можете виявити, що вам допомагає почуватися краще щось зовсім інше. Ваше здоров’я розквітає, коли ви зайняті тим, що ви любите робити. Чим більше ви дбаєте про себе і почуваєтесь добре, тим більше енергії готові віддавати улюбленій справі.

Рак

Найвдаліший день: субота, 28 жовтня.

Хоча ви відчуваєте себе цілком вірно на своєму новому шляху, він все ще тільки починається. Місячне затемнення та повня у Тельці поєднує теми, над якими ви працювали з листопада 2021 року. Дозвольте собі цього дня відчути подяку за те, як далеко ви зайшли. І не турбуйтеся про наступний етап: найвдаліше, що ви можете зробити, це просто усвідомити, наскільки ви набули своєї сили і взяли на себе відповідальність за своє життя.

Лев

Найвдаліший день: субота, 28 жовтня.

Коли ви думаєте, що вам потрібно вести життя так, щоб воно було схоже на життя решти людей, ви втрачаєте драйв і удачу. Дозвольте собі свій особистий шлях та своє особливе життя. Місячне затемнення та Повний місяць у Тельці зробить акцент на професійній сфері. Однак Сонце знаходиться в Скорпіоні, управителі вашого домашнього сектора. Можливо, з 2021 року вам довелося змінити будинок, роботу. Настав час зрозуміти, що в цей момент ви знаходитесь саме там, де вам призначено бути.

Діва

Найвдаліший день: субота, 28 жовтня. Подумайте про листопад 2021 року і все, що вам хотілося з того часу виявити чи створити. Тепер усвідомте все, чого ви досягли з того часу, і висловите собі подяку та вдячність за все це. У той час як енергія Місячного затемнення та Повного місяця в Тельці допомагає вам прийняти подяку за все, що ви створили, знайдіть момент і переконайтеся, що ви також повністю емоційно приймаєте все, чим ви оточені.

Терези

Найщасливіший день: понеділок, 23 жовтня.

Останні два роки змінили ваше життя, коли зірки порушили теми самооцінки та фінансів, близькості та пристрасті. Оскільки цей розділ добігає кінця, дозвольте собі вирости до тієї версії себе, яка зможе залучити все, що ви забажаєте. Зараз настав час відсвяткувати те, ким ви були, з чого ви виросли під час цього. Для вас все починається заново, і тепер ви дізнаєтеся про мету всього, через що вам довелося пройти, вступаючи в зовсім новий розділ свого життя.

Скорпіон

Найщасливіший день: понеділок, 23 жовтня. Сонце повертається в той самий стан, в якому воно знаходилося при вашому народженні. Вам це чарівний новий рік, який стане ще більш значущим, тому що цикл затемнень на осі Скорпіона і Тельця закінчується. Використовуйте це, щоб залучити до свого життя нові можливості та зробити рішучий крок уперед. Сонце, повернувшись до вашого знаку зодіаку, допомагає побачити, що чим більше ви є собою, тим більше удачі ви неминуче залучите.

Стрілець

Найвдаліший день: субота, 28 жовтня.

З листопада 2021 року ви пройшли через стільки всього, що ви вже не пам’ятаєте. Тепер, коли відбувається останнє затемнення в Тельці, ви зможете внести деякі останні деталі, які дозволять вам виявити найпотаємніші бажання вашої душі. Ви залишилися вірними шляху; тепер йдеться про вибір рухатися вперед, поважаючи себе та все, чого ви навчилися за цей час.

Козеріг

Найщасливіший день: понеділок, 23 жовтня.

З початком сезону Скорпіона настав час розширити своє внутрішнє коло, щоб звільнити місце для можливостей, що вас оточують. Замість того, щоб думати, що ваш успіх може бути досягнутий тільки в одній області вашого життя, наприклад, в кар’єрі або будинку, охопіть все незвідане, беручи участь у зв’язках, які вас оточують. Чим більше ви залишаєте місця для несподіванок, тим більше Всесвіт може працювати в цьому просторі, щоб сприяти успіху.

Водолій

Найвдаліший день: понеділок, 23 жовтня.

Сонце в Скорпіоні принесе ще одну хвилю перетворень у вашу кар’єру, що призведе до просування по службі на вашій нинішній посаді або чогось нового. Скорпіон – це знак, який символізує значні зміни, а також керує правдою та глибоким зв’язком, який ви так довго шукали. Навіть якщо це було незаплановано, дозвольте собі скористатися новими можливостями, які почнуть з’являтися цього тижня.

Риби

Найщасливіший день: понеділок, 23 жовтня.

Коли Сонце переходить до Скорпіона, ви наближаєтеся до ще однієї величезної можливості зростання. Будьте уважні до кожного запрошення, розмови та повідомлення, які ви отримуєте, тому що вони можуть мати можливість на все життя. Для вас цей період присвячений використанню несподіваних можливостей, оскільки ви усвідомлюєте, що найкращі моменти життя – ті, які ви ніколи не планували.

You cannot copy content of this page