fbpx

Найвдаліший день для кожного Знака Зодіаку з 9 по 15 жовтня 2023

9-10 жовтня 2023 року Венера з’єднається з Ліліт. Венера символізує любов, стосунки, красу та гармонію, тоді як Ліліт асоціюється з темними, загадковими аспектами жіночої енергії.

ЩО ОЗНАЧАЄ СПОЛУЧЕННЯ ВЕНЕРИ З ЛІЛІТ

Цей аспект може вплинути на особисті стосунки, любов та емоційну сферу.

Він може зробити ваше особисте життя більш глибоким, інтенсивним і емоційним. Ви або ваш партнер виявлятимете себе в коханні більш пристрасно. У цей час можуть яскраво виявлятися ваші приховання бажання та фантазії.

Можливо, ви чи ваш партнер зможете розкрити деякі емоційні таємниці чи приховані сторони своєї особистості. Цей досвід може бути як позитивним, і негативним.

Венера завжди пов’язана з гармонією та красою. У цей період ви можете прагнути гармонії у відносинах, але Ліліт може спокушати зрадами. Може виникнути почуття, що заборонений плід солодкий.

Цей аспект може викликати страхи щодо стійкості у відносинах, оскільки інтенсивні емоції можуть призвести до нестабільності. Також можливі конфлікти у відносинах. Будьте обережні і намагайтеся не кривдити своїх близьких.

Поєднання Венери з Ліліт 9 жовтня може надати вашим фінансовим справам більш інтенсивного характеру. Ви можете стати наполегливішими щодо своїх фінансових цілей. Ліліт може спровокувати вас на ризик.

Будьте обережні та обмірковуйте свої фінансові рішення, щоб уникнути потенційних фінансових втрат. Венера пов’язана з красою та розкішшю, тому цього дня ви можете витратити багато грошей на речі, які приносять вам задоволення та комфорт.

Ліліт також може виявити приховані фінансові аспекти, такі як борги чи фінансові таємниці. З іншого боку, вона може провокувати жадібність і навіть крадіжку. У вас можуть виникнути страхи, пов’язані з грошовими втратами. Ви можете відчувати невдоволення у своєму робочому середовищі та зіткнутися з проблемами, пов’язаними із соціальною адаптацією.

ЧОГО ЧЕКАТИ ЗНАКАМ ЗОДІАКУ ВІД ВЕНЕРИ І ЛІЛІТ

Овни

Ви можете відчути невдоволення у своєму робочому колективі та зіткнутися з проблемами, пов’язаними із соціальною адаптацією.

Тельці

Ви багато відпочиватимете, інтенсивно розважатиметеся і пристрасно закохуватиметеся. Не виключені фінансові махінації та афери, азартні ігри. Можливі як виграші, так і програші.

Близнюки

З’єднання Ліліт із Венерою може впливати на сімейні стосунки. Можливі конфлікти із родичами, поломки побутової техніки.

Раки

Ви можете мати схильність до уїдливих чи інтригуючих висловлювань, а це може призвести до напруги у спілкуванні.

Леви

Ліліт може створювати нестабільність у фінансових зобов’язаннях, а Венера може спокушати гарними, але потенційно дорогими речами.

Діви

З’єднання Ліліт з Венерою може спровокувати самокритику та занижену самооцінку.

Терези

Можливі внутрішні конфлікти, страхи, неприємні сни.

Скорпіони

У вас можуть з’явитися незвичайні та ексцентричні друзі. Конфлікти з ними також не виключені.

Стрільці

Ви можете зіткнутися з проблемами у професійній сфері та просуванням кар’єрними сходами. Можливі проблеми з репутацією та соціальним статусом.

Козероги

Під валянням з’єднання Венери з Ліліт ви можете засумніватися у своїх ідеалах, принципах, вірі та духовності. Можлива поява нового погляду світ.

Водолії

З’єднання Ліліт з Венерою впливатиме на сексуальність та глибину стосунків. Вас можуть залучити незвичайні чи табуйовані аспекти сексуальності.

Риби

З’єднання Венери з Ліліт може створювати напруженість у шлюбі чи близьких стосунках. Також може постраждати ділове партнерство.

You cannot copy content of this page