fbpx

Найвезучіші знаки зодіаку в китайському гороскопі

Як би ми не намагалися, у цих знаків все одно все виходить краще та швидше, ніж у нас. А все завдяки підтримці Всесвіту.

Ми купуємо щасливі подарунки на Новий рік і просимо у символу року принести нам удачу, а перед іспитом експлуатуємо всілякі підручні предмети на кшталт монеток, щоб розжалувати долю.

Загалом, про успіх ми думаємо частіше, ніж про щось інше. І так завжди було. Адже треба ж на щось списувати свої розсіяність, ліньки та інші недоліки. Просто говоримо «не пощастило» або «удача була не на моїй стороні» і відпускаємо всі гріхи. Механізм безвідмовний.

Але ці знаки східного гороскопу, з якими ми тебе зараз познайомимо, можуть не переживати про те, що фортуна їх покине, адже вони найудачливіші з усіх 12 істот зодіакального кола. Швидше листай нижче та шукай себе серед щасливчиків.

Дракон

Думаємо, попадання цього знака до нашого списку цілком очікуване. Дракон — найвеличніша і наймогутніша істота у східній культурі, тому ті пустощі долі, які народилися під час його, так званого, правління благословенні пані Удачею.

Вони розумні та серйозно підходять до будь-яких аспектів свого життя від кар’єри до сім’ї. А їхня природна амбітність і здатність йти напролом робить їх шанси озолотитися і стати успішними вище за будь-який китайський хмарочос. Причому слава та успіх приходять до них у юному віці, а потім вони їх тільки примножують.

Мавпа

Представники цього знака дуже часто стають душею компанії через їх рухливість, активність і життєрадісність. Дипломатами їх, звісно, не назвеш. Цьому заважає надмірна прямолінійність, чесність та невміння тримати свої думки у собі. Однак саме ці характеристики допомагають їм легко справлятися з проблемами — вони ніколи не юлять і не маніпулюють людьми, що відразу відтинає потенційні конфлікти.

З ними всі хочуть дружити, адже вони завжди скажуть правду з приводу сукні, яка зовсім не фарбує їхню подругу. Це вміння ладити з людьми, а також їхня природна чарівність призводить до того, що де б не опинилися Мавпи, вони завжди можуть розраховувати на підтримку інших і приймати епізоди порятунку їхніми друзями за удачу.

Свиня

Цей знак дуже щирий, добрий і великодушний. Це, у свою чергу, подарувало їм довічний імунітет до бід та невдач. Завдяки своєму оптимістичному настрою вони завжди дуже швидко і безболісно виходять із важких ситуацій.

При цьому Свинки дуже стійкі, врівноважені та сумлінні хлопці, через що часто користуються розташуванням начальства, викладачів та всіх, хто трапляється їм на шляху. Вони без втрат грають в азартні ігри, купують лотерейні квитки та завжди здобувають перемогу в конкурсах, які різні блогери проводять у соцмережах. Заздримо!

Пацюк

Щури ті самі істоти, які викликають злість і захоплення одночасно. Якщо змішати ці два відчуття, вийде заздрість. І це справді про них. Вони мало коли прикладають титанічні зусилля, щоб досягти чогось. Натомість їм допомагають успіх і здатність імпровізувати.

У Щур дуже високий рівень IQ, тому їм відкриваються всі двері, в які вони стукають. Більшість із них очікує блискуче майбутнє та величезний стан, якого вистачить навіть їхнім онукам. А все тому, що за що б вони не взялися, їм завжди щастить.

Кінь

«Посміхаємось і махаємо» — ось головний девіз у житті більшості представників цього знаку. І, як не дивно, саме він допомагає Конякам рухатися по життю легко та невимушено, отримуючи на кожному рубежі приємні сюрпризи.

Але навіть якщо на їхньому шляху все-таки виявиться якась перешкода, вони ні за що не зневірятимуться, а просто посміхнуться їй прямо в обличчя. За це їх і любить фортуна, яка допомагає коням добиватися популярності, якої вони так прагнуть.

You cannot copy content of this page