fbpx

“Накриє лавина почуттів”: 2 знака зодіаку з головою поринуть у вир кохання найближчим часом

Зірки приготували представникам цих сузір’їв яскраві доленосні зустрічі

Середина жовтня обіцяє бути особливим часом для деяких знаків зодіаку в плані емоцій. На представників 2 сузір’їв нахлине справжня лавина почуттів, а в вир кохання ці щасливчики поринуть з головою.

Яскраві доленосні зустрічі приготувала Всесвіт цим людям, а ті, хто вже перебуває у відносинах, тільки зміцнять зв’язок з партнером.

Тельці

Нешкідливий роман і відносини на відстані у Тельців можуть перерости в щось більше. У представників цього сузір’я настає довгоочікуваний період спокою і гармонії, коли можна забути про обридлих клопотах і нарешті, зайнятися особистим життям.

Астрологи радять підійти до нових відносин з більшою часткою відповідальності. Саме такі скромні “зерна”, посаджені зараз, в подальшому можуть вирости в щось масштабне.

Тельці так довго чекали моменту, коли зустрінуть свою другу половинку, що тепер упускати даний долею шанс буде великою дурістю.

Водолії

Прийшов час попрощатися з незалежністю Водоліям. У побудові відносин цей знак є одним з найбільш складних і суперечливих. І багато в чому через те, що вперто не бажає розлучатися зі своєю свободою.

Фахівці по зірках уточнили, їм слід якомога швидше перестати чіплятися за свій тісний особистий простір, а ще навчитися виражати позитивні емоції.

Саме в жовтні доля подарує їм зустріч з людиною, яка може стати опорою і втіхою на все життя. Радість від відносин з цим партнером набагато більше, ніж той тісний купол незалежності, яким звик оточувати себе Водолій.

You cannot copy content of this page