fbpx

“Накриє лавина почуттів”: 2 знака зодіаку з головою поринуть у вир кохання найближчим часом

Зірки приготували представникам цих сузір’їв яскраві доленосні зустрічі

Середина жовтня обіцяє бути особливим часом для деяких знаків зодіаку в плані емоцій. На представників 2 сузір’їв нахлине справжня лавина почуттів, а в вир кохання ці щасливчики поринуть з головою.

Яскраві доленосні зустрічі приготувала Всесвіт цим людям, а ті, хто вже перебуває у відносинах, тільки зміцнять зв’язок з партнером.

Тельці

Нешкідливий роман і відносини на відстані у Тельців можуть перерости в щось більше. У представників цього сузір’я настає довгоочікуваний період спокою і гармонії, коли можна забути про обридлих клопотах і нарешті, зайнятися особистим життям.

Астрологи радять підійти до нових відносин з більшою часткою відповідальності. Саме такі скромні “зерна”, посаджені зараз, в подальшому можуть вирости в щось масштабне.

Тельці так довго чекали моменту, коли зустрінуть свою другу половинку, що тепер упускати даний долею шанс буде великою дурістю.

Водолії

Прийшов час попрощатися з незалежністю Водоліям. У побудові відносин цей знак є одним з найбільш складних і суперечливих. І багато в чому через те, що вперто не бажає розлучатися зі своєю свободою.

Фахівці по зірках уточнили, їм слід якомога швидше перестати чіплятися за свій тісний особистий простір, а ще навчитися виражати позитивні емоції.

Саме в жовтні доля подарує їм зустріч з людиною, яка може стати опорою і втіхою на все життя. Радість від відносин з цим партнером набагато більше, ніж той тісний купол незалежності, яким звик оточувати себе Водолій.

Related Post

Гороскоп КОХАННЯ на 13 травня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 13 травня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Самою розумною стратегією по завоюванню сердець на сьогодні буде прояв глибокої зацікавленості в тому, щоб вникнути в те, що займає розуми оточуючих вас людей. Якщо ви

Гороскоп на 29 вересня для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 29 вересня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 29 вересня 2020 Овен Цей день гарний для зміцнення ділової репутації, зав’язування корисних знайомств. На роботі вдало складуться переговори, і ви легко будете досягати бажаних результатів. Слід бути

Гороскоп на 22 серпня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 22 серпня для всіх знаків Зодіаку:

Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 22 серпня 2021 року Овен Не дайте собі впасти в гарячковий поспіх, намагаючись встигнути переробити все намічене на сьогодні. Ви лише погіршите ситуацію. Заспокойтеся,