fbpx

Напористість, чуттєвість і зухвалість. Річний любовний гороскоп на 2023 рік

Вогняний потяг, зворушлива чуттєвість і туга за колишніми партнерами роблять 2023 рік роком кохання.

З трьома головними планетами, що змінюють знаки в період з березня по травень, новою серією затемнень і ретроградним наверненням богині кохання Венери в липні, в наших відносинах будуть витати зміни. Спочатку це може здатися дестабілізуючим, але глибоке занурення у власне серце може зробити наші романтичні стосунки ще міцнішими.

Повідомлення стає зрозумілим у перший день року, коли Венера і Плутон з’єднуються в Козерозі: ми можемо дуже серйозно ставитися до свого особистого життя і готові старанно працювати, щоб інтегрувати наших партнерів у наші особисті перетворення в найближчі 12 місяців. Коли 7 березня Сатурн переходить у Риби, межі відносин можуть розчинятися, нагадуючи нам, наскільки вони необхідні стабільності.

Створення простору для емоційного зростання на наших власних умовах необхідне, перш ніж ми зможемо встановити міцні здорові зв’язки. З переходом Плутона на знак Водолія 23 березня прийняття загального кохання має збагатити наше індивідуальне любовне життя.

Овен приймає Юпітер протягом травня, даючи нам заряд вогняної радості

Юпітер вирує в напористому Овні в першій половині року, роблячи нас зухвалими, сміливими та відважними у романтичних відносинах. Якщо ми самотні, це може зміцнити нашу браваду, підбадьорити нас, коли ми прямуємо вперед і переслідуємо те, що хочемо. Потужне повне сонячне затемнення в Овні 20 квітня народжує чисте, нестримне бажання! Потім 16 травня Юпітер переходить у чуттєвого, непохитного Тельця, нагадуючи нам, що іноді нашим коханим справді потрібна повільна, уважна увага. Це може посилити та поглибити сексуальні стосунки — як нові та випадкові, так і довгострокові та стійкі.

Згадайте свою романтичну історію під час ретроградної Венери з липня до вересня

Венера входить у гру, коли 5 червня входить у щедрий знак Лева, незадовго до початку одного з найпомітніших транзитів відносин за весь рік — ретроградної Венери з 22 липня по 3 вересня. Планета Кохання ретроградна кожні 18 місяців, але востаннє здавалося, що ця подорож назад у Леві була у липні та серпні 2015 року. Можливо, ми повернемося до того періоду вісім років тому, щоб побачити, що чекає наші стосунки цього разу.

Імовірність того, що незавершені романтичні справи спалахнуть у липні та серпні, висока, незалежно від того, чи це перегукується з останнім ретроградним періодом Венери у Леві у 2015 році чи з іншою частиною нашої історії. Колишні коханці, старі захоплення або всі, до кого ми були прив’язані, незалежно від того, отримали ми це чи ні, можуть з’явитися в наших снах чи наяву. Ми можемо отримати несподіване повідомлення або зіткнутися зі старим полум’ям, поки ми в дорозі. П

остарайтеся пам’ятати, що романи, що почалися під ретроградною Венерою, можуть не продовжитися після того, як планета кохання стала прямою. Велике застереження 2023 року полягає в тому, що возз’єднання з колишнім, коли Венера не у фазі, може призвести до закриття відносин, але не обов’язково до довгострокових зобов’язань. Але те саме стосується і розлучень, які трапляються під час цього ретроградного періоду — вони також можуть бути тимчасовими.

Жовтневе затемнення дає нам хвилину відпочити

На той час, коли 14 жовтня станеться сонячне затемнення у Терезах, керованих Венерою, знаку відносин, ми мали з’ясувати більшість наших нагальних романтичних роздумів. Загалом, у 2023 році ми будемо більш одурманені, стурбовані і спантеличені, ніж у попередні роки, але ми можемо докопатися до суті, а не повторювати нездорові патерни.

You cannot copy content of this page