fbpx

Навантаження Левів, спілкування Терезів і суєта Риб: детальний гороскоп на 9 жовтня

Астрологи розповіли, чого варто очікувати в цей день

ОВНИ

ОВНАМ – якщо рішення, до яких вас підштовхують, суперечать вашим переконанням – не погоджуйтеся: це може не кращим чином позначитися на самопочутті. Період протиріч і збігів, знаків, на які потрібно звернути увагу.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІВ – чекають нові цікаві знайомства, успіхи в творчості і особистих справах. У поведінці близьких може відчуватися підвищена критичність щодо вашої персони – тим не менш, це відповідний період для розвитку загальних справ.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКАМ – цей день, в цілому, буде дуже сприятливим і плідним. Велике значення матиме вибір компанії. Не варто спілкуватися зі скептиками, з тими, хто схильний все критикувати. Гарний час для занять спортом.

РАКИ

РАКАМ – значну частину дня доведеться приділити домашній роботі. З успіхом можна завершити щось важливе. Вечір прекрасно підходить для нових задумів і романтичних побачень.

ЛЕВИ

У ЛЬВІВ – може статися, що ви багато ускладнюєте, занадто серйозно ставитеся до простих речей. Добре шукати взаєморозуміння з близькими, влаштовувати дитячі свята. Також рекомендується побувати на природі, дати собі фізичне навантаження.

ДІВИ

У ДІВ – показані роботи по прикрасі і утепленню житла. Період розквіту художніх обдарувань, тонкого сприйняття музики і живопису. Велике задоволення ви отримаєте від особистої творчості, приготування екзотичних страв.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, збільшується потреба в спілкуванні, любові і розвагах. Вірогідне отримання новин від родичів, іногородніх знайомих. Можливо, ваш партнер переживає не найпростіший період у своєму житті, – допоможіть йому.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНИ – всерйоз займуться питаннями сім’ї, проявиться інтерес до історії роду, традицій предків. Не залишайтеся сьогодні на самоті: показано об’єднання з друзями, відвідування кіно, театрів, виставок, навчальних семінарів.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦЯМ – будуть легше реалізуватися за підтримки оточуючих. Дух співробітництва допоможе розсунути рамки, якими ви себе обмежили. Не бійтеся незвичних рішень, але пам’ятайте, вам доведеться відповідати за свої дії.

КОЗОРОГИ

Зірки попереджають КОЗЕРОГІВ про те, що треба неупереджено поглянути на старих знайомих: можливі дивовижні відкриття в цій галузі. Цілком можливо, що у відвертій розмові з’ясуються деякі моменти, підуть образи, після чого звільниться енергія для нових справ.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ – домашні проблеми зажадають терпіння і вкладення матеріальних засобів. Тим, хто зважився на зміни, варто налаштуватися на серйозну роботу і не чекати від своїх зусиль миттєвого результату. Гарний час для позбавлення від шкідливих думок і звичок.

РИБИ

РИБАМ – показано займатися спортом і будь-якою творчою діяльністю. Багато метушні, але, схоже, на даному етапі вона цілком виправдана. Не зациклюйтеся на проблемі – шукайте шляхи її вирішення.

Related Post

13 жовтня: поради на сьогодні за місячним календарем – Символ дня: Роза вітрів13 жовтня: поради на сьогодні за місячним календарем – Символ дня: Роза вітрів

13 жовтня 2021 Сонце в Терезах Схід Сонця: 7:16 Захід: 18:11 Зростаючий місяць 7-й місячний день Символ дня: Роза вітрів Важливо сьогодні: Не можна брехати, даремно базікати, краще побільше мовчати. Добре

Гороскоп на 11 серпня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 11 серпня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 11.08.2021 року для кожного знака Зодіаку Гороскоп на 11 серпня 2021 року Овен Критичний день, який несе несподівані повороти, тому будьте обачні. Не приймайте ніяких важливих рішень,

Таро-прогноз на тиждень з 19 по 25 липня 2021 рокуТаро-прогноз на тиждень з 19 по 25 липня 2021 року

Таро-прогноз на тиждень з 19 по 25 липня 2021 року Про те, якою буде середина липня, представники Знаків Зодіаку зможуть дізнатися з щотижневого Таро-прогнозу. Підказки старших Арканів допоможуть скласти план