fbpx
Перейти до вмісту

Навички Овнів, чесність Тельців та переконання Риб: докладний гороскоп на 11 лютого

Астрологи розповіли, чого очікується від цього дня

ОВНИ

ОВНАМ варто більше часу приділити бажаним навичкам. Не пошкодуйте сил та часу на те, щоб стати справжнім професіоналом.

ТЕЛЬЦІ

У ТЕЛЬЦІВ помітно зростає популярність серед осіб протилежної статі. Будьте чесні з оточуючими, не давайте їм хибних надій.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКИ фінансові питання можуть вирішити завдяки тому, що знайдуть застосування своїм творчим здібностям. Добре сьогодні зайнятися собою.

РАКИ

РАКИ, це період, коли ви можете стати організатором якоїсь великої події. Розплануйте свій час так, щоб увечері можна було відпочити.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ велика ймовірність зближення з кимось із ділових партнерів. Це може бути і службовий роман, і дружні стосунки, що базуються на спільності поглядів.

ДІВИ

ДІВАМ слід проявити обережність під час укладання угод. Обставини складуться так, що всі чекатимуть від вас рішучих дій.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ здатні зіграти важливу роль у житті колективу. Донесіть до інших свої ідеї, і ви отримаєте підтримку – матеріальну, інформаційну та енергетичну.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНИ, вміло користуйтесь своїми знаннями і не опирайтеся участі оточуючих: деякі з їхніх пропозицій можуть бути корисними. У багатьох зміниться коло спілкування.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦІ, поспішні дії можуть спричинити небажані наслідки. Швидкість це ще не все. Добре експериментувати, розробляти нові варіанти.

КОЗОРОГИ

КОЗОРОГИ так захоплені зароблянням грошей, що ризикують забути про інші цінності. Творчі натури можуть успішно використовувати час для нових творів.

ВОДОЛІЇ

У ВОДОЛІЇВ плани пройдуть випробування спокусою, встояти перед якою буде дуже непросто. Використовуйте найменшу можливість перевести енергію на справді цінні відносини.

РИБИ

РИБАМ показане тимчасове усамітнення. Деякі ваші переконання явно вимагають переосмислення: піддавши їх аналізу, ви можете серйозно змінити свою думку.