fbpx

Навички Овнів, чесність Тельців та переконання Риб: докладний гороскоп на 25 лютого

Астрологічний прогноз на цей день. Дізнайтеся чого очікувати.

ОВЕН

Сьогодні будьте обережні, випускаючи назовні енергію, що накопичилася в вас. Ви можете наробити чимало дурниць, перш ніж її потік вичерпається.

ТЕЛЕЦЬ

Те, що ви сьогодні схильні вважати проблемами, такими не є. Це не більше, ніж тимчасові труднощі, у подоланні яких і полягає радість життя. Бо що це за життя – без боротьби?

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні вас може відвідати почуття, що сильно скидається на заздрість. Якщо когось поруч з вами відвідає несподіваний успіх, постарайтеся не звертати на це уваги, коли не можете щиро порадіти за людину.

РАК

Сьогодні ваші можливості будуть дуже великі, але ви їх не побачите і, відповідно, не зможете скористатися ними доти, доки не зумієте звільнитися від впливу найближчого оточення. Найкращий засіб у подібних випадках – відстань.

ЛЕВ

Повторення мати навчання. Постарайтеся знайти й інших його родичів, це серйозно полегшить ваше нелегке, але приємне життя.

ДІВА

Сьогоднішній день краще провести з дітьми, причому не обов’язково зі своїми. Вони, на відміну від дорослих, зможуть належним чином оцінити ваші зусилля з вигадування різноманітних розваг, і весело буде не тільки їм, але й вам.

ТЕРЕЗИ

Сьогодні ви, можливо, станете свідком якоїсь події, яка може перевернути ваше уявлення про світ. Тричі подумайте, перш ніж ділитися з будь-ким враженнями.

СКОРПІОН

Сьогодні ви будете надмірно чутливими. Намагайтеся траплятися на очі можливо меншій кількості людей, і вже в жодному разі не вплутуйте в суперечки.

СТРІЛЕЦЬ

Сьогодні з вами ніхто не погоджуватиметься, і в основному тому, що ви будете цілком і повністю праві. Так що, якщо раптом не зустрінете на своєму шляху опору, варто замислитися, а чи все ви робите так, як слід.

КОЗОРОГ

Може, ви поставили не на того коня? Проблема явно не в тому, як ви щось зробили – тут все у повному порядку. Ви просто не до того об’єкта зусилля прикладаєте.

ВОДОЛІЙ

Зробіть паузу, відпочиньте, попийте каву в приємній компанії. Велика ймовірність того, що наступні дні будуть дуже напруженими, тому готуйтеся.

РИБИ

Сьогодні постарайтеся поставитися до себе коханому якомога дбайливіше. Ніхто, крім вас, про ваше здоров’я подбати не може, а неуважне до нього ставлення може дорого коштувати.

You cannot copy content of this page