Навички Овнів, резонанси Раків та бажання Козорогів: детальний гороскоп з 17 по 24 січня

Астрологи розповіли, чого варто очікувати цього тижня

ОВНИ

ОВНАМ – освоєння нових навичок зараз буде даватися легше, ніж зазвичай, так що ви маєте всі шанси помітно просунутися в області, що цікавить. Зірки сприяють будь-яким задумам, пов’язаним із мистецтвом та наукою. Підтримуйте контакт з людьми, але розраховуйте поки що більше на себе. Можливо, ви налаштовані надмірно критично до оточуючих: дайте людям право вибору, якщо йдеться про їхнє власне життя. А самі пробуйте якнайбільше нового в цей період!

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦЯМ — чудовий час для тих, хто вміє аналізувати зміни у настрої оточуючих. Продумані дії дозволять наявні проблеми та нададуть вибір для подальшого просування. Можете розраховувати на успіх у поїздках та організації різноманітних зустрічей та свят. Розташування зірок обіцяє піднятий настрій, і ви будете прикладом у всьому, що стосується проявів у суспільстві. Дайте собі волю, і цей період запам’ятається і вам, і оточуючим.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКІВ — вам рекомендується зайнятися продуманою саморекламою та оволодінням іноземними мовами. Бажання пізнати все на своєму досвіді збільшить витрати, зате подарує ні з чим не порівнянне почуття повноти життя. Відповідний час для покращення житлових умов. Буде винагороджено ініціативу у сфері почуттів, у постійних відносинах добре щось змінювати на емоційному, духовному рівні. Нове знайомство, книга або фільм можуть дати вам щось важливе, запропонують змінити спосіб життя.

РАКИ

РАКАМ – настає період, коли ваші дії матимуть великий резонанс у суспільстві. Подолайте можливу інертність, не відкладайте “на потім” важливі справи. Друзі та приятелі можуть зіграти помітну роль у питаннях кар’єри або просто заробітку. Вам варто уважно поставитися до інформації, що отримується. Комусь належить відновлювати контакти зі значущими їм людьми. Також період підходить для занурення у світ улюбленої музики та книг, особистої творчості, занять спортом.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ — цей період можна використовувати для передачі досвіду своїм учням і послідовникам. Ставте собі глобальні мети. Це час масштабних справ, коли вимогливість до себе та інших буде дуже доречною. Також варто спробувати реалізувати старі плани новими шляхами: у цьому випадку є шанс досягти значно більшого. Багато хто відчує потужну підтримку предків: енергія роду тектиме через покоління. Час гармонізації душі і тіла, свідомості та підсвідомості.

ДІВИ

У ДІВ – вас можна привітати з особливою ефективністю, гостротою мислення. Сприятливий період для творчості, набуття нових здібностей. Робота над іміджем принесе велику користь у майбутньому. Легко та невимушено встановлюються перспективні контакти. Хтось із друзів може сильно вплинути на ваше життя. Якщо ви хочете змін – не чіпляйтеся за те, що настав час відпустити! Корисно переглянути звичний спосіб витрачати свій капітал. Це стосується не лише грошей.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, вдалими виявляться переїзд, покупки для дому, операції з нерухомістю. Дотримуйтесь внутрішнього бажання робити все краще, встигати більше. Добре підбивати підсумки, переглядати плани загалом. Грошовий приплив залежатиме від здатності вести переговори, відчувати справжні потреби людей. Якщо ви впевнені у своїй правоті, то й оточуючі будуть схильні вам повірити. Добре відновлювати контакти із природними джерелами енергій.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНАМ — на вас чекає успіх у бізнесі: виявіть на шляху до досягнення мети сміливість і підприємливість. Хоча багатьом не хочеться зараз ризикувати: довіру вселяють перевірені методи роботи, знайомі проекти. Вдалий час для переговорів з далекою перспективою, сприятливим буде спілкування з друзями. Ви здатні непогано заробити завдяки своїм знайомствам. Внутрішня перенапруга може спровокувати занепад сил: вчитеся розслаблятися та відновлюватись у будь-яку вільну хвилину.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦЯМ — успішно відбудуться заходи, спрямовані на отримання задоволення, реалізацію себе як лідера. Сексуальна енергія вимагатиме виходу. Деякі спрямують усі сили на творчість. Впоратися з негативними емоціями на кшталт образи чи ревнощів буде важко, але можливо. Вдалий час для подорожей: у поїздках ваше життя наповниться новим змістом, розшириться коло знайомств. Зірки нагадують, що ваші різноманітні таланти можуть принести не лише моральне задоволення, а й добрий дохід!

КОЗОРОГИ

Зірки попереджають КОЗОРОГІВ про те, що період несе напругу та суперечливі бажання, — набути рівноваги буде непросто. Керуйте потоком важливих вам справ: багато залежить від вашої волі, особистого бажання. Добре було б скористатися вашими великими зв’язками, досвідом оточуючих. У сфері навчання корисно звернутись до теми поводження з грошима. Багатьом захочеться більшої різноманітності в особистому житті, яскравих переживань, нових знайомств. Найкраще провести час із друзями, у філософських бесідах та об’єднуючих діях.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ – значна частина енергії може піти на переживання, у той час як обставини вимагають дій, причому завзятих та послідовних. Навколишні можуть відчути на собі вашу схильність до суперечок та суперництва. Намагайтеся не вносити в життя жорстких обмежень. Вдалими виявляться покупки та придбання. Добре впорядковувати навколишній простір, дбати про родичів. Використовуйте шанс змінити рід занять більш відповідний вашому покликанню.

РИБИ

РИБАМ — справа, завершена в ці дні, принесе вам порятунок від якоїсь проблеми. Не виключені вдалі поїздки, як далекі, так і в межах міста. Багато хто налаштований на серйозну роботу, самовираження та пошук себе. Особиста ініціатива відкриє доступ до хвилюючого, але раніше недоступного боку життя. Дохід безпосередньо може бути пов’язаний із спілкуванням, письменницькою діяльністю. Ви здатні вдало вкласти гроші і примножити те, що маєте.